صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 178

موضوع: اطلاعات جامع شهر واترلو

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهر واترلو

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اتوبان 407 یک اتوبان پولی (toll road) و متعلق به بخش خصوصی است. هر بار وارد این اتوبان بشوید بر اساس دفعات ورود و طول مسیر و ساعت مربوطه شارژ میشوید. بجای آن از اتوبان اصلی 401 استفاده کنید که رایگان است.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ontario_Highway_407

در مناطق پرجمعیت امریکا هم از این اتوبانهای پولی زیاد است. شما احتمالا یادتان نیست قبل از انقلاب اتوبان تهران کرج هم همینطور بود. کلگری از این اتوبانها نداره چون اصلا جمعیت و ترافیک نداره!
    جالب اینجاست که بابت اینکه با دوربین ثبت شده هم پول گرفتند. یعنی خود رفت و آمدنش شده حدود ۹ دلار و پول دوربین شده حدود ۱۲ دلار!
    فردا من یه دوربین میزارم جلوی خونمون بابت اینکه دوربینم از مردم عکس میگیره ازشون پول میگیرم البته پول رفت و آمد رو مجانی حساب میکنم چون پیاده رو و خیابون رو من نساختم!

و
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    جالب اینجاست که بابت اینکه با دوربین ثبت شده هم پول گرفتند. یعنی خود رفت و آمدنش شده حدود ۹ دلار و پول دوربین شده حدود ۱۲ دلار!
    فردا من یه دوربین میزارم جلوی خونمون بابت اینکه دوربینم از مردم عکس میگیره ازشون پول میگیرم البته پول رفت و آمد رو مجانی حساب میکنم چون پیاده رو و خیابون رو من نساختم!

و
    چه روش دیگه ای هست که شمای نوعی بعدا دبه درنیاری و ادعا نکنی که اصلا اون موقع اونجا نبودی؟ کل صحبت شما مثل اینه که رفته باشی سینما بعد شاکی باشی چرا مجانی نمیذارن فیلم ببینی. از کیلومترها قبل از ورودی های 407 همه جا مینویسن toll road. ضمنا میتونی یه ترنسپاندر ازشون بگیری پول دوربین ندی. اتوبان تهران قم که دولتیه عوارض داره چه برسه به یک اتوبان تمیز و مرتب و خلوت متعلق به بخش خصوصی.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    چه روش دیگه ای هست که شمای نوعی بعدا دبه درنیاری و ادعا نکنی که اصلا اون موقع اونجا نبودی؟ کل صحبت شما مثل اینه که رفته باشی سینما بعد شاکی باشی چرا مجانی نمیذارن فیلم ببینی. از کیلومترها قبل از ورودی های 407 همه جا مینویسن toll road. ضمنا میتونی یه ترنسپاندر ازشون بگیری پول دوربین ندی. اتوبان تهران قم که دولتیه عوارض داره چه برسه به یک اتوبان تمیز و مرتب و خلوت متعلق به بخش خصوصی.
    صحبت من مثل این می‌مونه که بری سینما بهت بگند پول فیلم میشه ۱۰ دلار و پول پروژکتور میشه ۱۲ دلار!
    من نسبت به پول دوربینی که گفته شاکی هستم نه پول جاده. به هر حال گفتند که جاده خصوصی ساخته شده. خوب پول جاده رو میدیم!
    در مورد مقایسه شما با ایران حق باشماست اما من با آلبرتا مقایسه کردم نه ایران.
    که البته گفتند که آلبرتا او ترافیک اینجا رو نداره که حرف درستیه

ApplyAbroad Superstar

صحبت من مثل این می‌مونه که بری سینما بهت بگند پول فیلم میشه ۱۰ دلار و پول پروژکتور میشه ۱۲ دلار!
    من نسبت به پول دوربینی که گفته شاکی هستم نه پول جاده. به هر حال گفتند که جاده خصوصی ساخته شده. خوب پول جاده رو میدیم!

دقیقا چی را با آلبرتا مقایسه کردید؟ اتوبان خصوصی در آلبرتا هست که مقایسه کردید؟ غیر از 407 تمام اتوبان های دیگر اونتاریو دولتی و مجانی هستند مثل آلبرتا.

پول مسیری که طی کردید بر حسب ساعت روز و کلیومتره می تونستید مسیری برید که صد دلار بشه نه ده دلار.

خدا رو شکر که چند روز سوئیس زندگی نکردید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

شما باید بیاین تو جزیره و دهات ما زندگی کنین تا قدر واترلو و انتاریو رو بدونین. جزیره ما تنها یه پل خیلی خیلی طولانی داره که تنها راه خشکی و زمینی که به استان نیوبرانزویک وصل میشه. بخوایم از استان خارج بشیم و از پل تردد کنیم باید 50 دلار بدیم. برگشت به استان مجانیه!

یعنی هر دفعه مسافرت زمینی داشته باشیم فقط 50 دلار هزینه خروج از استانه و جالبیش اینه که خیلی موارد پزشکی مثل سونوگرافی خصوصی و امکانات بهتر پزشکی (خانمهای باردار دارای شرایط خاص و خطرناک) در استان ما نیست و باید و باید از استان خارج بشیم و یا نیوبرانزویک بریم یا نوااسکوشیا. همچنین دلر شیپ هایی مثل BMW، Benz، Porsche، Lexus و نظایر این برندهای لاکژری بازم نداریم و باید برای خرید، سرویس و موارد تعمیری باز از استان خارج بشیم. منظورم اینه که با این شرایط و اینکه این استان خیلی کمبودها داره، خیلی جالبه که این هزینه مضاعف هم به دوش ساکنین استانه!
    مدت اقامت در کانادا: بیش از 6 سال.
    به پیامهای خصوصی پاسخ داده نمیشود لطفا مواردتونو در فروم مطرح کنین.

Senior Member

و
    البته میتونست هزینه های بیشتری داشته باشه مثل
    service charge ،
    administrative fee،
    connection fee ،
    one time activation fee ،
    bill mailing fee ،
    provisionsal tax ،
    credit card surcharge ،
    On_line service charge ،
    Charity donations
    وغیره

یه طورایی شانس آوردین

نقل قول نوشته اصلی توسط Jill نمایش پست ها
    شما باید بیاین تو جزیره و دهات ما زندگی کنین تا قدر واترلو و انتاریو رو بدونین. جزیره ما تنها یه پل خیلی خیلی طولانی داره که تنها راه خشکی و زمینی که به استان نیوبرانزویک وصل میشه. بخوایم از استان خارج بشیم و از پل تردد کنیم باید 50 دلار بدیم. برگشت به استان مجانیه!

یعنی هر دفعه مسافرت زمینی داشته باشیم فقط 50 دلار هزینه خروج از استانه و جالبیش اینه که خیلی موارد پزشکی مثل سونوگرافی خصوصی و امکانات بهتر پزشکی (خانمهای باردار دارای شرایط خاص و خطرناک) در استان ما نیست و باید و باید از استان خارج بشیم و یا نیوبرانزویک بریم یا نوااسکوشیا. همچنین دلر شیپ هایی مثل BMW، Benz، Porsche، Lexus و نظایر این برندهای لاکژری بازم نداریم و باید برای خرید، سرویس و موارد تعمیری باز از استان خارج بشیم. منظورم اینه که با این شرایط و اینکه این استان خیلی کمبودها داره، خیلی جالبه که این هزینه مضاعف هم به دوش ساکنین استانه!
    والا دهات ما هم چندان امکانات پزشکی نداره. برای یک آزمایش خون و سونوگرافی خاص رفتیم میسیساگا که اینجوری بابت این رفت و آمد سرکیسه میکنند. کلا بقول جناب قلوب وقتی در یک جایی مثل کلگری با اون امکانات زندگی میکنید انتظار ها بالا میره و اینجور موارد برای شما ناخوشایند هست.
    شاید چند سال دیگه اگر ما برگردیم کلگری بگیم چه هوای گندی کلگری داره! که البته همین الان هم میگم هوای کلگری خوب نیست و حداقل هوای اینجا نکته مثبتشه

ApplyAbroad Guru

اگر یک ترانسپوندر از شرکتشون اجاره کنید (که حدود 23 دلار در سال است ) هزینه دوربین حذف میشه. علت اینکه برای دوربین شارژ میکنند هزینه اپراتورش برای چک کردن پلاک است. روشی که در امریکا استفاده میکنند اینه که یک باجه گذاشته اند و شما پول رو میدید و میرید توی اتوبان. طبعا روش دوربینی/ترانسپوندری خیلی سریعتر و بهتر است.

در ضمن شما چرا اصلا از 407 میروید؟ همان 401 که برای شما سرراست تر است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر یک ترانسپوندر از شرکتشون اجاره کنید (که حدود 23 دلار در سال است ) هزینه دوربین حذف میشه. علت اینکه برای دوربین شارژ میکنند هزینه اپراتورش برای چک کردن پلاک است. روشی که در امریکا استفاده میکنند اینه که یک باجه گذاشته اند و شما پول رو میدید و میرید توی اتوبان. طبعا روش دوربینی/ترانسپوندری خیلی سریعتر و بهتر است.

در ضمن شما چرا اصلا از 407 میروید؟ همان 401 که برای شما سرراست تر است؟
    مگه شماره پلاک رو دستی از روی عکس منتقل میکنند. تو ایرانش از طریق پردازش تصویره و فکر نکنم اصلا در فرایندش انسان دخالت داشته باشه

ApplyAbroad Guru

مگه شماره پلاک رو دستی از روی عکس منتقل میکنند. تو ایرانش از طریق پردازش تصویره و فکر نکنم اصلا در فرایندش انسان دخالت داشته باشه
    ممکنه. خیلی از سیستمش اطلاع ندارم. شاید هم به این روش میخواهند تشویق کنند که همه ترانسپوندر بگیرند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)