صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 139

موضوع: سفر به فرانسه ( بلیط و همسفر )

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : سفر به فرانسه ( بلیط و همسفر )

نقل قول نوشته اصلی توسط shmshm نمایش پست ها
    بچه ها اینجا کسی هم هست که اگه کسی خواست واسه ی سفر به پاریس اقدام کنه یه روز رو لیدر باشه یعنی با دریافت هزینه ای راهنمایی کنه؟؟؟
    تو قسمت ایتالیا بودن کسایی که بیان فرودگاه و کمک کنن واسه تازه واردا اینجا هم هست یا نه؟
    درود

در چه حد کمک نیاز دارید؟ از فرودگاه تا شهر و پیدا کردن محلی که باید مستقر بشید کافی هست؟

من اگر سر کار نباشم ساعتی که میرسید شاید تونستم کمک بکنم.

موفق باشید
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

سلام
    من می خوام از 14 سپتامبر تا 19 سپتامبر برای گشت و گذار و دیدن جاذبه های توریستی پاریس اونجا برم. از اونجایی که قیمت هتل ها تو پاریس خیلی گرونه دوست داشتم اگه کسی تو این تاریخ قصد رفتن داره بگه تا باهم همسفر شیم و اتاق بگیریم. ضمنا هرچند بار اولمه ولی از اونجایی که همیشه با مطالعه وجستجوی دقیق در اینترنت از قبل تمامی اطلاعات لازم رو جمع می کنم مشکلی از این بابت و حتی زبان ندارم. (هم انگلیسی و هم فرانسه). کسی اگه تمایل داشت فوری پیام خصوصی بده تا باهم هماهنگ شیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تصویربرداری سلولی - دانشگاه Rouen

سلام
    من میخوام از پاریس به Rouen برم. اما تو لیست TGV این شهر اصلا نیست. کسی میدونه چه راه دیگه ای هست؟؟؟؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط faezemo نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام از پاریس به Rouen برم. اما تو لیست TGV این شهر اصلا نیست. کسی میدونه چه راه دیگه ای هست؟؟؟؟
    مرسی
    شما براحتی میتونید واسه همچین سفرایی راه حل پیدا کنید.

۱. اپلیکیشن RATP رو نصب میکنید. مبدا و مقصدت رو وارد میکنی و تمام، بهت میگه چجوری بری کاملا.
    ۲. تو سایت blablacar میری مبدا و مقصد و تاریخ حرکت رو میزنی و تمام، تو این سایت هر روز راننده ها میان میزنن مثلا من امروز ساعت ۳ از پاریس میرم Rouen. کرایشم ۹ یورو. هر کی میاد فلان موقع بیاد فلان جا و تمام. یه پیغام بهش میزنی و تمام.

تمام

سلام دوستان من 9 feb برای ۲۰ روز دارم میرم پاریس اگه کسی هست که میخواد این تاریخ بره یا کسی هست که داره میره و اونجا میخواد هتل بگیره ، بگہ باهم هماهنگ کنیم یا اگه کسی هسط که بتونه بیاد فرودگاه و یکم راه و چاه و یاد بده ( خرید سیمکارت ، مترو و ،،، ) خیلی عالی میشه ممنون
    ویرایش توسط amirkharmandar : January 22nd, 2016 در ساعت 07:26 PM

Junior Member

با سلام خدمت دوستان، من برای کنفرانسی در کائن - نرماندی در جولای می خوام بروم فرانسه. بلیتی که تهیه کردم توقفی هم در آتن داره، بعد از اونجا میره پاریس.
    می خواستم ببینم آیا نیاز به ویزای ترانزیت یونان وجود داره یا خیر؟
    کسی می دونه بهترین راه برای رفتن از فرودگاه پاریس (شارل دوگل) به کائن چیه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان، من برای کنفرانسی در کائن - نرماندی در جولای می خوام بروم فرانسه. بلیتی که تهیه کردم توقفی هم در آتن داره، بعد از اونجا میره پاریس.
    ممنون
    یونان حوضه شنگن محسوب میشه بعیده مشکلی باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezan نمایش پست ها
    ممنون
    هیچ مشکلی نیست خیالتون راحت باشه. یونان عضو حوزه شنگن هست. شما وقتی به یونان می رسید ویزاتون مهر می خوره و وارد حوزه شنگن میشین. بعدش پرواز آتن پاریس دیگه عملا یه پرواز داخلی محسوب میشه و پاسپورتتون دیگه مهر نمی خوره.

واسه رسیدن به Caen این پیج و این پیچ رو نگاه کنید. به نظر میاد استفاده از قطار منطقی باشه. راهی که من به فکرم می رسه اینه که از فرودگاه CDG با RER B برید به ایستگاه Gare du Nord. از اونجا احتمالا با مترو می تونین برسین به ایستگاه Saint-Lazare و از این ایستگاه هم که قطار میره به Caen. فقط به نظر میاد الان یه مقدار اعتصاب و اینا تو فرانسه زیاد باشه, و بهتره بین رسیدنتون به پاریس و بلیط قطاری که می خرید واسه Caen یه چند ساعت فاصله بندازین که خیالتون راحت باشه.

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

خبر جدید
    مسیر پرواز مستقیم جدید تهران-پاریس/پاریس-تهران

سلام، دوستان خبر خوش و تازه
    از تاریخ 20 ژوئن 2016 (سه روز دیگه) پروازهای مستقیم شرکت هواپیمایی ماهان ایر هم به پاریس برقرار میشه.
    دو بار در هفته شنبه ها و چهارشنبه ها هست این پرواز (که روز شنبه بسیار مناسب هست برای اروپا که تعطیله).

- مسیر رفت : ساعت 6:45 صبح از تهران و رسیدن به پاریس ساعت 10:20 صبح (W5106 IKA0645 – 1020CDG 340 136)
    - مسیر برگشت : ساعت 11:50 صبح از پاریس و ورود به تهران 8:10 شب (W5107 CDG1150 – 2010IKA 340 136)

Airbus A340 aircraft

برخلاف پروازهای شرکت هما (ایران ایر) که در فرودگاه اورلی تردد دارند، پروازهای ماهان در فرودگاه شاردل دوگل (CDG) پاریس فرود و برخواست دارد.

نکته دیگر هم این هست که بلیطها از طریق وبسایتهای بین المللی فروش آنلاین بلیط قابل خرید هستن (در حالیکه ایران ایر این امکان را ندارد فعلاً هنوز!)
    من نگاه کردم با توجه به اینکه شروع پروازهاشون هم هست قیمتهای بسیار خوب و رقابتی دارند، حداقل در این ماههای ژوئن و ژوییه بلیط رفت و برگشت حدود 70-260 یورو (زیر 300) قابل خریداری هست!! که قیمت بسیار خوبی هست.

Fly_Mahan_Air_Paris1
    همونطور که مشخصه از ارزونترین پرواز بعد ازین(که مستقیم هم نیست) حدود 120یورو ارزونتر هست که فعلاً اختلاف زیادی هست (البته قاعدتاً به مرور و بزودی قیمتا رو بالا میبرند در سطح بقیه ایرلاینها)

موفق باشید و سفر خوشی پیش رو داشته باشید
    ارادت.
    ویرایش توسط massoud : June 17th, 2016 در ساعت 06:57 PM

Junior Member

پروازهای ماهان رو می تونید از سایت خودش هم تهیه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)