نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 899

موضوع: نكات مربوط به اسامي در مقاله

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط qalat نمایش پست ها
    مرسی ممنون، بله همین کاری که گفتید رو میکنم....
    نه دیگه من کل پروژه های رو کنسل کردم.. من زیر بار این ها نمیرم... شاید باور نکنید ولی ایشون چهار پنج سال هست شده هیئت علمی و موضوعی که برای من خیلی عجیب هست ایشون تنها با یک مقاله ضعیف با ایمپکت 0/5 (q3) شدن استاد... . یکی از بهترین دانشگاه های ایران!!!! من خبر ندارم قوانین جذب هیئت علمی چی هست ولی خوب قاعدتا مهمه دیگه پابلیش داشتن... شنیدم تا مرز اخراج هم پیش رفتن چون بعد از 5 سال یک پابلیش هم نداشتن تا پارسال که یکی چاپ شد (اونم من نوشتم اسمم کرد سوم بی وجود). حرفام عین حقیقت هستش ولی حق میدم درکش سخت باشه برای دوستان!
    یکی دوتا استاد استرالیایی پیدا کردم با همون ها کار میکنم انشاالله بتونم اپلای کنم برم از اینجا... جای ما نیست..
    باز تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشتین
    به قول معروف: ما آزمودیم در این شهر بخت خویش، بیرون کشید باید از ورطه رخت خویش
    درکش سخت نیست، خیلی ها الان اینطوری هستند فقط استاد شما نیست. خودشون توانایی مقاله دادن ندارن یا اگه دارن وقتشون رو واسه کارهای دیگه صرف میکنن و دانشگاه و کارهای اون ی چیز کاملا فرعی هست براشون
    شما اصلا نگران نباشین، کارهایی رو که انجام دادین ادامه بدین و خودتون پابلیش کنین. در حین این کارها برای اپلای هم اماده بشین
    انشالله موفق باشین
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    به قول معروف: ما آزمودیم در این شهر بخت خویش، بیرون کشید باید از ورطه رخت خویش
    درکش سخت نیست، خیلی ها الان اینطوری هستند فقط استاد شما نیست. خودشون توانایی مقاله دادن ندارن یا اگه دارن وقتشون رو واسه کارهای دیگه صرف میکنن و دانشگاه و کارهای اون ی چیز کاملا فرعی هست براشون
    شما اصلا نگران نباشین، کارهایی رو که انجام دادین ادامه بدین و خودتون پابلیش کنین. در حین این کارها برای اپلای هم اماده بشین
    انشالله موفق باشین
    ممنون بابت وقتی که گذاشتین..... انشالله بتونم اپلای کنم.. یک سوال داشتم من یک مقاله در حال داوری دارم و هشت ماه هست که سابمیت کردم (سه ماه در حال داوری هست) طی این هشت ماه من روی مقاله باز کار کردم و چندین بخش جدید اضافه کردم، یک استاد پیدا کردم که هم جایگاه علمی بزرگی داره و هم دیدم خیلی استقبال کرد برای همکاری (استرالیایی هست) به نظرتون من مقاله رو از مجله پس بگیرم و ورژن جدید رو بدم این استاد بخونه که برای یک مجله با اعتبار بهتر چاپ کنیم؟ این مجله الان در حال داوری هست کیو 3 هستش...ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط qalat نمایش پست ها
    ممنون بابت وقتی که گذاشتین..... انشالله بتونم اپلای کنم.. یک سوال داشتم من یک مقاله در حال داوری دارم و هشت ماه هست که سابمیت کردم (سه ماه در حال داوری هست) طی این هشت ماه من روی مقاله باز کار کردم و چندین بخش جدید اضافه کردم، یک استاد پیدا کردم که هم جایگاه علمی بزرگی داره و هم دیدم خیلی استقبال کرد برای همکاری (استرالیایی هست) به نظرتون من مقاله رو از مجله پس بگیرم و ورژن جدید رو بدم این استاد بخونه که برای یک مجله با اعتبار بهتر چاپ کنیم؟ این مجله الان در حال داوری هست کیو 3 هستش...ممنون
    سلام دوست عزیز
    میون کلام میتونم بپرسم رشته شما چی هست و علت اینکه میتونین خوب مقاله بدین چیه دقیقا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میون کلام میتونم بپرسم رشته شما چی هست و علت اینکه میتونین خوب مقاله بدین چیه دقیقا؟
    سلام داداش
    من در زمینه سلامت، محیط زیست و آلاینده ها کار میکنم.. من زیاد مقاله ندارم.. ولی خوب خیلی علاقه دارم و مقاله زیاد میخونم.. مثلا داده های مقالات رو استخراج میکنم و کارهایی که کردن رو خودم یک بار انجام میدم تا قلق کارشون دستم بیاد...به نظرم مطالعه زیاد خیلی تاثیر داره...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)