صفحه 33 از 80 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member hnp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran university-Architecture

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

یه سوال دیگه هاروارد doctor of design داره که با p.hd کورسش فرق داره،کسی در این مورد اطلاع داره؟
    بعد فرق بین architecture masters با master of design studies چیه؟
    • The Master in Design Studies (MDesS) program;
    • The Doctor of Design (DDes) program;
    • The Doctor of Philosophy (PhD) program, co-administered by the Graduate School of Arts and Sciences.
    بعد اونجور که من فهمیدم میشه برای همه کورساش هم زمان اقدام کرد؟ بقیه دانشگاهای امریکا هم همین طوریه،یعنی همه کرساشو هم زمان میشه درخواست داد،شاید تو یکیش اکسپت شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KArchitect نمایش پست ها
    با سلام
    حقیقتش من در زمینه اپلای کردن اطلاعاتی در حد تجربه خودم دارم ولی هنوز نتیجه مشخص نشده که بتونم راهنمایی کنم
    درست می فرمایید اینجور که منم دیدم شرایط برای معماری سخته از این لحاظ که پوزیشن کم دارن، الان دانشگاه ویرجینیا تک به من گفته که shortlist شدم ولی فقط یه دونه جا دارن برای شاخه Design research که اینجوری دیگه خیلی سخت میشه!
    البته اگه شما با هزینه شخصی قصد داشته باشید شرایط خیلی راحتتره و گرفتن پذیرش کار سختی نیست اصلا. من از دانشگاههای انگلیس پذیرش داشتم ولی اسکالرشیپ یا studentship نبود برای دانشجوهای اینترنشنال
    راستش به دنبال گرفتن فاند هم هستم. تا حالا شما برای کدوم دانشگاههای امریکا اقدام کردید برای دکترا؟ به نظرتون کدوم ها پذیرش اونها سخت تر با آسونتره؟
    ممنون از شما

با سلام.
    می خواستم بدانم از بین این 4 گرایش کدامیک از لحاظ امکان گرفتن پذیرش با فاند برای دکتری و موقیعت شغلی بهتر است؟
    1-راه و ترابری
    2-زلزله
    3-مدیریت پروژه
    4-خاک و پی
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من امسال درسمو تموم کردم از دانشگاه سراسری و عمران خوندم معدل متوسطی دارم امسالم ارشد دادم اونقد نامردا سخت داده بودن کلا بیخیال ارشد خوندن تو ایران شدم خیلی دوس دارم برم یکی از دانشگاه های هلند درس بخونم زبان مدرک ندارم ولی هم انگلیسی و هم ترکی استانبولی و روسی بلدم اصلانم نمیدونستم که اینقد کارای پذیرش سخته میشه یه راهنمایی کنین چون من خدایی اولین بار در این مورد تحقیق میکنم و یعنی به کل صفرم دیگه

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bermuda نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امسال درسمو تموم کردم از دانشگاه سراسری و عمران خوندم معدل متوسطی دارم امسالم ارشد دادم اونقد نامردا سخت داده بودن کلا بیخیال ارشد خوندن تو ایران شدم خیلی دوس دارم برم یکی از دانشگاه های هلند درس بخونم زبان مدرک ندارم ولی هم انگلیسی و هم ترکی استانبولی و روسی بلدم اصلانم نمیدونستم که اینقد کارای پذیرش سخته میشه یه راهنمایی کنین چون من خدایی اولین بار در این مورد تحقیق میکنم و یعنی به کل صفرم دیگه
    سلام دوست عزیز
    شما فقط باید مدارک رو آماده کنی بفرستی واسه اپلای! مدارک اصلی ریز نمره +دانشنامه + نمره زبان هستش. پس اولین کار اینه که برید دنبال مدرک زبان . بعد فقط باید مدارک رو ترجمه کنید
    سابقه کاری و مقالات انتشارشده در زمینه پذیرش و بورس کمک میکنن ولی نداشتنش هم مشکل زیادی واسه هلند نیست!
    موفق باشید

سلام ، از دوستانی که برای دکتری سازه یا زلزله اپلای کردن و پذیرش گرفتن سوال دارم. چقدر موضوع پایان نامه شما در گرفتن پذیرش تاثیر داشته. من دنبال موضوع پایان نامه هستم و به موضوعات فولادی علاقه دارم و 2 مقاله ISI در مورد فولاد دارم. اگر پایان نامه مرتبط با بتن داشته باشم ، به نظر شما در گرفتن پذیرش تاثیر داره؟

سلام.
    من دانشجوی ارشد معماری از دانشگاه ازادم.ترم 2.
    راستش زیاد از این جریان فاند و این چیزا سر در نمیارم و خیلی هم خجالت زدم والله....
    من لیسانسم غیرانتفاعی بودم درجه الف با معدل 18.13
    الانم احتمالا معدل ارشدم بد نشه.
    میخوام بدونم میشه برای معماری یا طراحی داخلی از یه دانشگاه خوب برای دکترا بورسیه گرفت؟
    ببخشید اگه سوالم یکم پیش پاافتاده بود
    باید چه کارایی طی این 1 سال باقیمونده انچام بدم که احتمال بورسیه شدنم بالا بره.

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgan88 نمایش پست ها
    سلام.
    من دانشجوی ارشد معماری از دانشگاه ازادم.ترم 2.
    راستش زیاد از این جریان فاند و این چیزا سر در نمیارم و خیلی هم خجالت زدم والله....
    من لیسانسم غیرانتفاعی بودم درجه الف با معدل 18.13
    الانم احتمالا معدل ارشدم بد نشه.
    میخوام بدونم میشه برای معماری یا طراحی داخلی از یه دانشگاه خوب برای دکترا بورسیه گرفت؟
    ببخشید اگه سوالم یکم پیش پاافتاده بود
    باید چه کارایی طی این 1 سال باقیمونده انچام بدم که احتمال بورسیه شدنم بالا بره.
    سلام
    فاند همون کمک هزینه ای هستش که از طرف دانشگاه برای دانشجویان و معمولا کسایی که رزومه خوبی دارن
    اختصاص داده میشه. شما وقتی مدارک می فرستی 3 حالت وجود داره : یا پذیرش بدون فاند میگیری یا با فاند یا اصلا
    ریجکت !
    بهترین کاری که توی این یک سال میشه کرد اینه که سعی کنید معدلتون در بالاترین حد ممکن باشه. نمره تافل بالای 100
    یا آیلتس 7 به بالا بگیرین. و حتی الامکان مقاله ای بین المللی ارائه کنید. در این صورت 100 % پذیرش با کمک هزینه خیلی خوب
    می گیرین.
    البته با نمره زبان و معدل پایین تر هم امکانش هست ولی شانس کمتر و کمتر میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.
    میشه بگین که با هزینه شخصی رفتن یا full fund شدن؟
    ببخشید دیر جواب دادم..از استاد پول میگیره..فول فاند فک نکنم ولی ماهیانه پول میگیره از استادش

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

دوست من به به ترتیب گرایشهای زلزله, خاک و پی, مدیریت پروژه و راه
    را به شما پیشنهاد میکنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamaly69 نمایش پست ها
    با سلام.
    می خواستم بدانم از بین این 4 گرایش کدامیک از لحاظ امکان گرفتن پذیرش با فاند برای دکتری و موقیعت شغلی بهتر است؟
    1-راه و ترابری
    2-زلزله
    3-مدیریت پروژه
    4-خاک و پی
    با تشکر
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)