صفحه 10 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 153

موضوع: ازمونهای DELF & DALF (ثبت نام، محتوا، تجربيات)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

پیش فرض پاسخ : ازمونهای DELF & DALF (ثبت نام، محتوا، تجربيات)

خیلی متاسفم که قبول نشدید. اعلام کردن دیگه دلف برگزار نمیشه؟ کی اعلام کردن؟ یعنی اردیبهشت ماه امتحانی برگزار نمیشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    درسته، به ردی ها کارنامه مثل اینکه نمیدن! من حتی نمیدونم هر بخش و حتی کل رو چند شدم! ول مثل اینکه میشه تلفنی پرسید.
    اینکه دیگه شاید برگزار نشه خیلی بده، چون قیمتش مناسب بود و توی ایران هم بود و اینجوری امتحان دادنش راحت بود

نقل قول نوشته اصلی توسط loveirani نمایش پست ها
    سلام دوستان من دلف آبان شرکت کردم و الان اسمم به عنوان قبولی هست آقای سلیتود که نمره ها تونو میدونید از کجا فهمیدید چند شدین ؟! من مشهد آزمون دادم از کجا میتونم بفهمم هر اسکیلی چند شدم ؟! ممنون از راهنمایی تون . در ضمن سطح B1 شرکت کرده بودم
    زنگ زدم کانون تهران
    نقل قول نوشته اصلی توسط parisam نمایش پست ها
    خیلی متاسفم که قبول نشدید. اعلام کردن دیگه دلف برگزار نمیشه؟ کی اعلام کردن؟ یعنی اردیبهشت ماه امتحانی برگزار نمیشه؟
    حدس خودمه! و یکی از دوستان هم اشاراتی داشت! به نظر شما برای ثبت نام اردیبهشت نباید تا الان شروع به ثبت نام میکردن؟ نمیدونم والا شاید ثبت نام کنن! باید موند و دید

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    به سلامتی کی چی قبول شده حالا؟؟

من B1 قبول شدم ! نامردا خیلی دیر اعلام کردن . من پرونده DAP رو فرستاده بودم دیگه !
    امروزم بخش فرهنگی سفارت بودم فکر کنم زمستون امسال delf/dalf نداشته باشیم. میره برای اردیبهشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Médecine - Université Lille II de Santé

این هم فایل مربوط به اعلام نتایج DELF/DALF آبان 2011 :
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط solitude نمایش پست ها
    خب من اعتماد به نفسم شد 0 !!!
    نمره ام شد 20 و نیم !!! از 100!!!
    یا ممتحنین tcf از زبان فرانسه چیزی حالیشون نمیشه که 9 ماه پیش بهم B1 دادن یا ممتحنین delf تهران خیلی بد نمره میدن! یا من زبانم به جای پیشرفت پس رفت کرده!
    بخش شنیداری رو که به نظر خودم خیلی خیلی بد داده بودم و همه تشریح ها رو خالی گذاشته بودم رو فقط تست ها رو شانسی زدم شدم 7!!! و بخش درک خواندنی رو که به نظر خودم عالی داده بودم شدم 6.5 !!!!!
    به اعتماد به نفس ربط نداره. قاعدتا توقع و نوع تصحیح امتحانش فرق داره. مثل ایلتس اکادمیک و جنرال که مثلا توی رایتینگ اکادمیک باید فرمال نوشت. منظورم اینه که یه تعداد قانون کلی را باید دونست تا اماده ی امتحان شد. یک کسی هم که خودش فرانسوی زبانه اگه ندونه امتحانه چطوریه ممکنه با حداقل نمره قبول شه. شاید این چیزایی رو که دلف چطوری بدیم جایی توی کتابی نوشته باشن.

Junior Member

بچه ها گواهی های دلف آبان رو که هنوز ندادن؟؟فقط همون اعلامی که روی سایت کردنه دیگه...بعضی دوستان نمره هاشون رو می دونن از کجا؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    computer/software

نقل قول نوشته اصلی توسط maahtab نمایش پست ها
    بچه ها گواهی های دلف آبان رو که هنوز ندادن؟؟فقط همون اعلامی که روی سایت کردنه دیگه...بعضی دوستان نمره هاشون رو می دونن از کجا؟؟
    تلفنی میتونید بپرسید. 88308035
    صدور فایل نامبر کبک:24 مارس 2010 --- تاریخ مصاحبه و فایل نامبر فدرال: 27 اکتبر 2010 --- ارسال پرونده به پاریس 28 فبریه 2013- رسیدن آپدیت 23 می 2013
    دریافت مدیکال 29 آگوست 2013- submit مدیکال در سایت 7 سپتامبر 2013--- ایمیل پاس ریکوئست 29 اکتبر 2013

با سلام دوستان
    ما 4 ماهه که فرانسه رو شروع کردیم و دیروز دلف آ2 دادیم (البته ایران نیستیم )به نظر خودم که عالی بود! حتما نتیجش رو میزارم، البته خیلی کار کرده بودیم و تست هم زیاد زده بودیم، توکل به خدا
    ویرایش توسط shirin_dastpak : February 7th, 2012 در ساعت 03:24 PM
    Quebec skill worker ,TCFQ B2, file number 20,01,2012

سلام دوستان
    هر چند که ظاهرا کسی اینجا فعال نیست اما من نتیجه امتحانم رو که قول دادم اعلام میکنم با 4 ماه خوندن تونستیم (من و همسرم) دلف آ2 رو قبول شیم. به نظرم که خیلی آسون بود حالا مرجله بعدی ب 1 که اینشالا اون رو هم قراره تا 3 ماه دیگه امتحان بدیم.
    Quebec skill worker ,TCFQ B2, file number 20,01,2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر-آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin_dastpak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هر چند که ظاهرا کسی اینجا فعال نیست اما من نتیجه امتحانم رو که قول دادم اعلام میکنم با 4 ماه خوندن تونستیم (من و همسرم) دلف آ2 رو قبول شیم. به نظرم که خیلی آسون بود حالا مرجله بعدی ب 1 که اینشالا اون رو هم قراره تا 3 ماه دیگه امتحان بدیم.

مبارکه- لطفا بگید چیا خوندید