صفحه 47 از 50 نخستنخست ... 3738394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 491

موضوع: رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

Moderator

پیش فرض پاسخ : رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maplecedar نمایش پست ها
    دوستان باید از همون طریق پروفایلمون باهاشون مکاتبه کنیم؟؟؟ من یه بار از طریق آدرس اسکایپشون براشون پیام فرستادم هیچ جواب ندادن..
    کسی میدونه باید از چه میلی و چه طریقی با دپارتمان مهندسی باید اعتراض کنم برای رجکشن؟
    درود
    بله از همین پرتال خودتون میتوانید هر سوالی یا موردی داشتید مطرح کنید و در اسرع وقت جواب داده میشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

سلام
    دوستان برای همه این جمله توی پرتال نوشته شده یا فقط برای بعضی مثل من
    The student might be asked to take a few specific courses in English to fulfill preliminary curriculum requirements.
    چون من رشتم computer engineering و کاملا مرتبطه

ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan8218 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای همه این جمله توی پرتال نوشته شده یا فقط برای بعضی مثل من
    The student might be asked to take a few specific courses in English to fulfill preliminary curriculum requirements.
    چون من رشتم computer engineering و کاملا مرتبطه

ممنون
    درود
    نخیر برای همه نمیزنند بهتره بهشون پیام بدید و بپرسید ببینید چند واحد پیش زدن بهتون اگه زیاد هست که صلاح نیست برید و برای یه کمپ و گرایش دیگه اقدام کنید.و حتما دلیل پیش رو که برای چه خوردین هم بپرسین.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    نخیر برای همه نمیزنند بهتره بهشون پیام بدید و بپرسید ببینید چند واحد پیش زدن بهتون اگه زیاد هست که صلاح نیست برید و برای یه کمپ و گرایش دیگه اقدام کنید.و حتما دلیل پیش رو که برای چه خوردین هم بپرسین.
    ممنون
    این جمله توی پیج pre-evaluation detail هست و توی admission letter نیست. شک دارم چون نوشته might be وگرنه مینوشتن shall.
    هیچ کس این جمله را نداره توی این پیج ؟
    ویرایش توسط shayan8218 : February 5th, 2017 در ساعت 02:25 AM

Junior Member hoseinjj آواتار ها

سلام
    یه سوال پیش پا افتاده !!

این چراغها که صحبتش شده کجا هستند ؟!! تو پروفایل تعدادی لینک هست و اپلیکیشن فرم و مشخصات اصلی خودم. این چراغها از کجا قابل دسترسی هستن ؟
    من مدارکمو هفته پیش فرستادم و از طریق پیگیری پست متوجه شدم که 3 روز قبل به دستشون رسیده ولی ایمیلی از سمتشون نیومده.
    Only God can judge me

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinjj نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال پیش پا افتاده !!

این چراغها که صحبتش شده کجا هستند ؟!! تو پروفایل تعدادی لینک هست و اپلیکیشن فرم و مشخصات اصلی خودم. این چراغها از کجا قابل دسترسی هستن ؟
    من مدارکمو هفته پیش فرستادم و از طریق پیگیری پست متوجه شدم که 3 روز قبل به دستشون رسیده ولی ایمیلی از سمتشون نیومده.
    قربان شما.
    بعد از اینکه person code و password تون را وارد میکنید و وارد پروفایلتون میشید. ستون سمت راست که درواقع services هست رو بییاد پایین تو قسمت application forms روی
    .....apply to a laurea magistrale (equivalent کلیک کنید و that's it
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

سلام دوستان
    ظاهرا میلان تو رشته معماری تغییراتی ایجاد کرده
    این پیام دیروز برامون اومد .
    Dear candidate student,
    We are glad of your interest in our School and programs. We are pleased to inform you that starting from the new academic year 2017/2018 we have updated our programs in Architecture. Along with this, you may have noticed a change in the titles of the program you applied for. While we have improved our programs in Architecture along with major orientations in the education and formation in Architecture at the European level, no major change was introduced in terms of philosophy, workload and outcomes of the program.
    Please, find below the subjects of the programme. More details will be published soon on our website.
    MSc - Architecture-Built Environment-Interiors
    1st Year/1st Semester
    Structural Design
    Architectural Design Studio
    Architectural Preservation Studio
    1st Year/2nd Semester
    Structural Design (for students starting their studies in the Second Semester)
    History and Theory of Contemporary Architecture
    Design and Construction Studio
    Advanced Computational Design (Digi Skills - Courses or Workshop)
    Architecture of Interiors Design Studio
    2nd Year/1st Semester
    Architectural Theory and Practice
    Thematic Design Studio
    One course among Sociology/Economic Assessment of Urban Transformation/Administrative Law
    Elective courses or Workshops
    2nd Year/2nd Semester
    Final Design Studio
    Internship
    Thesis
    We are very much looking forward to welcoming you at Politecnico di Milano,
    Yours Sincerely,
    Prof. Ilaria Valente
    The Dean of the School of Architecture, Urbanism and Construction Engineering

سلام
    دوستان ما الان چند هفته است كه مدرك زبان رو هم فرستاديم و رشته ام اكسپ كرديم
    الان بايد منتظر چيزي از طرف دانشگاه باشيم ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mahana نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ما الان چند هفته است كه مدرك زبان رو هم فرستاديم و رشته ام اكسپ كرديم
    الان بايد منتظر چيزي از طرف دانشگاه باشيم ؟
    درود
    شما باید اپلیکیشن فی را پرداخت کنید. بعد منتظر زمان سفارت برای ویزا باشید.

Junior Member

دوستان نتایج من سه هفته پیش برای هر دو رشته انتخابی مشخص شد.. هنوز هیچ اقدامی نکردم.. چه قدر وقت دارم یه رشته انخاب کنم و بعدش اپ فی پرداخت کنم و بعد ویزا و از این حرفا..
    میخوام کشش بدم تا نتیاج دانشگاههای دیگه مشخص بشه.. چقدر فرصت دارم؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)