صفحه 39 از 146 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1452

موضوع: TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

Member

پیش فرض پاسخ : TEFAQ / TCFQ (ثبت نام، محتواي آزمون)

من این موضوع رو توی تاپیک درخواست مدرک زبان خوندم . برای بررسی این موضوع یه ایمیل زدم به وکیلم (که وکیل معروفیه و فروم ها به اخبار سایتش استناد میکنن .که من از بردن نامش خودداری میکنم) اون هم 20 دقیقه بعد جواب داد که: بله به صورت اتوماتیک ارسال میشود.
    من هم خیلی نگران شدم.فردا تماس میگیرم با سفارت ببینم اونا چی میگن. اگه اینطوری باشه که ظاهرا هست خیلی بد میشه.
    شما هم اگه تونستید تحقیقی در این زمینه بکنید خوشحال میشم که نتیجه رو توی همین تاپیک بذارین.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ferry نمایش پست ها
    من این موضوع رو توی تاپیک درخواست مدرک زبان خوندم . برای بررسی این موضوع یه ایمیل زدم به وکیلم (که وکیل معروفیه و فروم ها به اخبار سایتش استناد میکنن .که من از بردن نامش خودداری میکنم) اون هم 20 دقیقه بعد جواب داد که: بله به صورت اتوماتیک ارسال میشود.
    من هم خیلی نگران شدم.فردا تماس میگیرم با سفارت ببینم اونا چی میگن. اگه اینطوری باشه که ظاهرا هست خیلی بد میشه.
    شما هم اگه تونستید تحقیقی در این زمینه بکنید خوشحال میشم که نتیجه رو توی همین تاپیک بذارین.
    نقل از کنپارس
    نتایج امتحان TCFQ به سفارت ارسال می شود
    http://www.parscanada.com/_1721-سفار...ت-کبک-می

عین مطلب اضافه میشه:
    سفارت فرانسه نتایج آزمون TCFQ را مستقیما در اختیار اداره مهاجرت کبک می گذارد
    ...
    تعدادی از دوستان از صحت این مطلب که سفارت فرانسه مستقیما نتایج زمون TCFQ را در اختیاز اداره مهاجرت کبک می گذارد سوال کرده اند. پاسخ مثبت است و این موضوع در بروشوری که در اختیار ثبت نام کنندگان می گذارند به صراحت آمده است. بنابراین دوستانی که می خواهند به صورت آزمایشی امتحان بدهند به این موضوع توجه داشته باشند.
    ویرایش توسط saman_shahin : September 26th, 2011 در ساعت 11:31 AM دلیل: اضافه کردن عین مطلب از لینک مذکور

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    نقل از کنپارس
    http://www.parscanada.com/_1721-سفار...ت-کبک-می
    زماني كه من امتحان دادم يعني آپريل 2011 همچين چيزي نبود!!
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoury نمایش پست ها
    نقل از کنپارس
    http://www.parscanada.com/_1721-سفارت-فرانسه-نتایج-آزمون-TCFQ-را-مستقیما-در-اختیار-اداره-مهاجرت-کبک-می

عین مطلب اضافه میشه:
    سفارت فرانسه نتایج آزمون TCFQ را مستقیما در اختیار اداره مهاجرت کبک می گذارد
    ...
    تعدادی از دوستان از صحت این مطلب که سفارت فرانسه مستقیما نتایج زمون TCFQ را در اختیاز اداره مهاجرت کبک می گذارد سوال کرده اند. پاسخ مثبت است و این موضوع در بروشوری که در اختیار ثبت نام کنندگان می گذارند به صراحت آمده است. بنابراین دوستانی که می خواهند به صورت آزمایشی امتحان بدهند به این موضوع توجه داشته باشند.
    من از کسی که اطلاعات خوبی دارد پرسیدم، گفت بطور کلی نتایج را می فرستند اما نتایج به صورت مستقیم تاثیر ندارد، چون ممکن است شما فقط برای داشتن یک مدرک امتحان داده باشید(امتجانهای tcfq و tefq به نسبت بقیه راحتتر هستند) مدرک زبان زمانی تاثیر دارد که شما اصل مدرک را برای مهاجرت ارائه دهید، کسانی بودند که کپی مدرک را فرستادند اما نامه برایشان آمده که برای استفاده از امتیاز مدرک باید اصل را بفرستند. مستقیم برای کسانی است که برایشان نامه مدرک زبان آمده (که این موضوع طبیعی است، چون رسما ازشان مدرک زبان خواسته شده) به صورت غیر مستقیم ممکن است برای دیگران تاثیر داشته باشد آن هم اینکه زمانی که برای مصاحبه می روید آنها می توانند حدودی حساب کنند که از زمان امتحان تا زمان مصاحبه چفدر پیش رفت کرده اید

Member
    رشته و دانشگاه
    Azad/ Hardware

امروز من امتجان دادم، اصلا راضی نبودم، همانطور که دوستان گفته بودند صدای اکوت خیلی بد بود، سوالهای پخله هم مال من به نسبت مشکل بود ولی مال بقیه حداقل برای من راحتر بود

Member

دوست عزیز اگر نتایج فرستاده شود مطمئنا تاثیر گذار است.
    من امروز با سفارت فرانسه تماس گرفتم گفتند که ما این کار رو انجام نمی دهیم و در بروشورهای امتحانات ما هم چنین چیری وجود ندارد ولی ممکن است از فرانسه نتایج امتحاناتTCFQ به اداره مهاجرت کبک فرستاده شود که ما بی اطلاعیم.از طریق میل با آنها مکاتبه کنید و سئوال کنید.
    حالا دوستانی که فرانسه هاشون خیلی خوبه این کا رو بکنن ببنیم چی جواب میدن.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

توی سایت رسمی TCF که لینکش هست به صورت بولد نوشته:
    This test can only be taken by people who submit an immigration application at a Quebec immigration office or at Délégations Générales du Québec, Quebec government offices abroad.
    یعنی تنها افرادی میتونن این آزمون رو شرکت کنن که فرم مهاجرتی رو در یکی از دفاتر مهاجرت کبک پرکرده باشن ... (یعنی پرونده باز کرده باشن)
    به نظر من چون طبق خود توضیح سایت بالا، میشه به صورت نامحدود امتحان TCFQ داد، بنابراین ارسال سرخود و بدون هماهنگی با امتحان دهنده به دفتر کبک سفارت کانادا کار درستی نیست و تجاوز به حقوق دیگران هست!
    http://www.ciep.fr/en/tcf_quebec/index.php
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinh نمایش پست ها
    امروز من امتجان دادم، اصلا راضی نبودم، همانطور که دوستان گفته بودند صدای اکوت خیلی بد بود، سوالهای پخله هم مال من به نسبت مشکل بود ولی مال بقیه حداقل برای من راحتر بود
    سلام
    میشه سوالات پغله را بیان کنید تا دیگران هم اطلاع پیدا کنند

ارسال مدارک :2010/12/28 تاریخ مصاحبه و قبولی 2013
    /10/22 تحویل مدارک فدرال به سیدنی: 2013/11/01 فایل فدرال: 2013/12/17 آپدیت از پاریس: 2014/01/21 مدیکال: 2014/02/11 پراسس : 2014/02/18 مدیکال رسیو:2014/03/14 پاس ریکوئست:2014/03/17 لندینگ در مونترال:2014/05/01 رشته دیمند 16 امتیازی

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    This test can only be taken by people who submit an immigration application at a Quebec immigration office or at Délégations Générales du Québec, Quebec government offices abroad.
    یعنی تنها افرادی میتونن این آزمون رو شرکت کنن که فرم مهاجرتی رو در یکی از دفاتر مهاجرت کبک پرکرده باشن ... (یعنی پرونده باز کرده باشن)
    به نظر من چون طبق خود توضیح سایت بالا، میشه به صورت نامحدود امتحان TCFQ داد، بنابراین ارسال سرخود و بدون هماهنگی با امتحان دهنده به دفتر کبک سفارت کانادا کار درستی نیست و تجاوز به حقوق دیگران هست!
    بله ارسال بدون هماهنگی امتحان دهنده تجاوز به حقوق دیگران است ولی مهم این است که این تجاوز صورت میگیرد یا نه #که این مستلزم پرسیدن این سئوال از برگزار کنندگان امتحان در فرانسه است.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوست عزیز
    در همین لینکی شما گذاشته اید تصریح شده است که نتایج امتحان به اداره مهاجرت کبک ارسال میگردد(روی خط پنجم کلیک کنید و مطلب را بخوانید)
    با این وجود ارسال نتایج TCFQ به اداره مهاجرت کبک صد در صد است و جای هیچ شک وشبهه ای وجود ندارد.
    اما ای کاش قبل از امتحان سفارت فرانسه در تهران این موضوع را به اطلاع متقاضیان میرساند تا برای آنان مشکلی ایجاد نشود نه اینکه موضوع به این مهمی را تکذیب کند که جای بسی تاسف است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)