صفحه 24 از 63 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 626

موضوع: خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

پیش فرض پاسخ : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

نقل قول نوشته اصلی توسط zamine نمایش پست ها
    کسی راهنمایی کن چطور مر مینم بلیط دوطرفه تهران تورونتو تهیه کنم.
    سوال مربوط به اين ترد نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    بچه ها کسی از هواپیمایی آزال آذربایجان استفاده نکرده؟ چجور خطوط هواپیماییه؟ کیفیتش خوبه؟
    من میخام برم فرودگاه جان اف کندی نیویورک، آزال ارزونترین خط بود اونطور که من تحقیق کردم... ولی میخام بدونم این ارزونی یه وقت حکمتی نداشته باشه....
    ممنون
    سوال مربوط به ترد نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط Midya نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب کیفیت رو نمی دونم اما می دونم فقط یک چمدون 23 کیلویی می تونی ببری (رو کلاس اکونومی) The table below shows the checked baggage allowance on flights of “Azerbaijan Airlines” depending on class of services, as well as the fares for excess baggage
    Class of Service
    Free baggage allowance
    Charge for the excess baggage
    Business Luxe
    3 pieces of baggage not exceeding32 kg each
    For each subsequent extra piece - 50 EURor equivalent in local currency.(50 AZN; 40 GBP; 65 USD;250 AED)
    Business
    2 pieces of baggagenot exceeding32 kg each
    Economy
    1 piece of baggage not exceeding23 kg
    http://www.azal.az/services/baggage پیروز وسعادتمند باشید
    بار هواپيمايي آزال به امريكا نفري دو بسته 23 ك هست

نقل قول نوشته اصلی توسط khorsandjoo نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان محترم؛
    من متاسفانه اطلاعاتم در زمینه سفر به کشورهای اروپایی و ... در حد زیر خط فقره!!
    شاید سوالام خیلی کلیشه ای باشه، پیشاپیش عذر میخوام

اردیبهشت سال 95 جشن ازدواج دوستم هست توو کشور استرالیا، بعد اطلاعات پاسپورتی من و همسرم رو ازم گرفت برای درخواست و ارسال دعوتنامه.

حالا سوالم اینه که:
    1) من اونجا جای اسکان دارم و فقط باید هزینه بلیط بپردازم، میخوام بدونم هزینه بلیط (رفت و برگشت) نفری حداقل از چقد شروع میشه تا چقد؟ مثلا" اونیکه ارزونتره معایبش چیه؟
    2) بلیطی که از همه ارزونتره، بلیطی هست که آنلاین خریداری میشه؟ آیا من که کارت اعتباری ندارم میتونم آنلاین بلیط بخرم؟
    3) برای خرید بلیط باید کجا مراجعه کنم؟ بعد از اینکه دعوتنامه به دستم رسید باهاش کدوم دفتر هواپیمایی برم؟؟ ساکن رشت هستم، آیا باید تهران برم؟ سفارت هم باید برم؟
    4) دفتر هواپیمایی خوبی که برای سفر به استرالیا پیشنهاد می کنید و کارشون خوبه و مطمئن و باسابقه کدومه توو تهران؟
    5) میشه یه شرح مختصری از مراحل انجام این سفر رو به ترتیب مرحله به مرحله بگید؟ (با فرض اینکه این شرایط برای شما پیش میومد)

پیشاپیش از جوابتون خیلی خیلی خیلی متشکرم
    حالا مگه استراليا كشور اروپايي هست
    بيشتر قسمت سوالتون مربوط به اين ترد نيست
    1. هزينه بليت به تاريخهاي سفرتون بستگي داره و به كلاس هاي پروازي قابل رزرو زماني كه قصد تهيه بليت داريد
    2. همچين نتيجه گيري نميشه گرفت
    3. بستگي به نوع بليتتون داره
    4. همچين نتيجه اي گيري نميشه گرفت چون با سابقه هستند به درد هر نوع بليتي ميخورند
    5. مربوط به اين ترد نيست

نقل قول نوشته اصلی توسط pyman نمایش پست ها
    سلام.
    من یه سوال دارم که ممنون می شم جوابش رو بدید.
    من مقیم دایم ( پی ار ) کانادا هستم و می خوام برای 1 ماه برم امریکا. قصد دارم از سایت cheapoair بلیط بگیرم. من می خوام از شهری که هستم ، اول با هواپیما برم تورنتو و بعد مستقیم برم شهر مقصدم در امریکا. حالا بلیط ایر کانادا پیدا کردم که هر دو تا پرواز رو اپریت می کنه . (هم از شهر خودم به تورنتو و هم از تورنتو به شهر مقصد در امریکا).
    حالا سوال من اینه که آیا من زمانی که چمدونم رو در ابتدای پرواز به سمت تورنتو، تحویل هواپیما می دم، باید در تورنتو اون رو تحویل بگیرم و دوباره به پرواز بعدی (که اونم ایر کانادا هست) تحویل بدم؟ یا اینکه خود چمدون رو در اول کار می دیم و در مقصد (امریکا ) تحویل می گیریم؟
    و اگر اینکه من بلیطی رو بگیرم که نصفش ماله کانادا ایر باشه و نصفش برای امریکن ایرلاین، اونوقت تکلیف چمدون من چی میشه؟
    ممنون
    سوالتون مربوط به اين ترد نيست
    هيچ ارتباطي بين بودن ارلاين هاي مختلف در يك بليت و مسئله انتقال بار وجود نداره
    بارتون رو در مبدا تحويل ميديد در اولين پورت وروديتون در امريكا تحويل ميگيريد. نيازي نيست بارتون رو در استاپ تحويل بگيريد

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    حالا مگه استراليا كشور اروپايي هست
    بيشتر قسمت سوالتون مربوط به اين ترد نيست
    1. هزينه بليت به تاريخهاي سفرتون بستگي داره و به كلاس هاي پروازي قابل رزرو زماني كه قصد تهيه بليت داريد
    2. همچين نتيجه گيري نميشه گرفت
    3. بستگي به نوع بليتتون داره
    4. همچين نتيجه اي گيري نميشه گرفت چون با سابقه هستند به درد هر نوع بليتي ميخورند
    5. مربوط به اين ترد نيست
    ممنون از جوابتون هر چند خیلی کلی بود
    من زمانشو گفته بودم اردیبهشت سال 95، اما نمیدونم ماه اردیبهشت یا همون May هزینه بلیط مثل کریسمس بالا میره یا پایین میاد
    استرالیا کشور اروپایی نیست، من کلی گفتم و بعد از اروپایی سه نقطه که نشوندهنده "غیره" هست رو ذکر کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط khorsandjoo نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون هر چند خیلی کلی بود
    من زمانشو گفته بودم اردیبهشت سال 95، اما نمیدونم ماه اردیبهشت یا همون May هزینه بلیط مثل کریسمس بالا میره یا پایین میاد
    استرالیا کشور اروپایی نیست، من کلی گفتم و بعد از اروپایی سه نقطه که نشوندهنده "غیره" هست رو ذکر کردم
    تاريخ برگشت به همان اندازه كه تاريخ رفت توي قيمت بليت موثر هست تاثير گذاره
    ضمن اينكه شهر رو مشخص نفرموديد
    لطفن سوالاتون رو در ترد پرواز به استراليا مطرح بفرماييد

خريد آنلاين بليت به دو حالت كاملن متفاوت تقسيم ميشود

الف - خريد بليت از سايت رسمی خود ارلاينز:

كه بايد به نكات زير توجه بفرماييد:
    1. ممكنه سايت رسمی ارلاينز كف قيمت بليت رو به شما نشان نده . اين مخصوصن روي ارلاينز هاي عربي كاملن مشهود هست
    2. به هيچ عنوان نبايد نام دارنده كرديت كارت با مسافر مغايرت داشته باشه ( روی بعضی از ارلاينز ها مشكلي ايجاد نميكند )
    3. از آنجاييكه ارلاينز فقط فروش پروازهای آپريت شده خودش براش اهميت دارد ( يا پرواز هايي كه شماره پرواز خودش رو دارد) براي همين ممكن هست پرواز ها كانكشن دار با ارلاينز هاي ديگه رو به شما نشان ندهد
    4. با خريد آنلاين از مقدار جريمه كنسلي بليت ‌،‌ جريمه ثابت تغيير تاريخ و جريمه حاضر نشدن پای پرواز آگاه نيستيد ( بعضی از ارلاينز ها به صورت محدود جديدن مقدار جريمه های متفاوت را اعلام ميكنند البته به جز جريمه حاضر نشدن در فرودگاه )
    5. بعد از خريد از اين سايت ها در صورت نياز به خدمات پس از خريد بليت مثل تغيير تاريخ يا كنسلي نياز داريد كه مستقيم با خود دفتر مركزي ارلاينز تماس برقرار كنيد
    از آنجاييكه دفتر مركزي ارلاينز ها فروش بليت جزو الويت كاريشون نيست ( شايد فقط 5% ) و ساعات كاری محدودی دارند كاستومر ساپورت بسيار ضعيفي دارند طوري كه به سختي ممكنه با تلفن بتونيد اين كار رو انجام دهيد و نياز به مراجعه حضوري هست. در مواردی فقط در صورت مراجعه حضوری ميتونيد بليت رو تغيير تاريخ يا كنسل نماييد.
    6. در صورت كنسلي بليت و نياز به خريد بليت روي يك ارلاينز ديگه جايگزين امكان جابه جايي پول استرداد شما وجود نداره و ممكن هست چندين هفته صبر كنيد تا هزينه بليتتان استرداد شود
    7. موقع سرچ پرواز در سايت رسمی ارلاينز معناش اين نيست كه شما تمام پرواز هاي موجود اين ارلاينز رو چك كرده ايد و ديگر پرواز ديگه وجود ندارد.
    ارلاينز به شما پروازی رو كه مايل به فروشش هست را نشان خواهد داد

ب- خريد بليت از سايت های آژانس های آنلاين مثل cheapoair

1. بليت غير قابل استرداد هست
    2. بليت قابليت تغيير تاريخ ندارد
    3. امكان رزرو بليت رو نداريد بايد آنی بليت رو بخريد
    4. بايد به ويزای ترانزيت توجه بفرماييد هر مسيری رو با توجه به اينكه پاسپورت ايرانی داريد نمي تونيد بگيريد
    5. بليت توی قيمت يكسان با بليت هاي سيستمي خريدش به دليل از بين بردن آپشن های استرداد تغيير تاريخ و حاضر نشدن در فرودگاه منطقی نيست
    6. هميشه قيمت هاي ارزونتر از ارلاينز ها و يا نمايندگي فروششون آژانس ها ندارند بايد ابتدا قيمت گرفته شود.
    7. در بعضی مواقع پرواز هايي رو كه فقط توي ليست انتظار شما ميتونيد رزرو كنيد رو به مسافر available نشان ميدهند مخصوصن وقتي عبارت هايي شبيه only two tickets left رو ميبينيد. در اين حالت قيمت 100 درصد قابل استناد نيست. چون بلافاصله پس از درخواست سفارش آنلاين اين سايت ها تازه سعي ميكنند كه بليت روی ليست انتظار رو كانفرم نهايي كنند كه اين در اين بين ممكنه اين اتفاق واقعن بيافته و يا اگر موفق نشدن به خريدار گفته ميشه بليت قيمتش تغيير كرده و يا موجود نيست. توي اين فرصت كه ممكنه تا 48 ساعت هم طول بكشه مسافر را سر كار بگذارند. البته كرديت كارت توي اين زمان شارژ نميشه تا بليت نهايي نشه.
    8. در مواقعی كه ارلاينز های‌ متفاوتی پرواز رو آپريت ميكنند ممكن هست درصورتيكه يكس از پرواز ها توي مسير كنسلي داشته باشد ارلاينز بعدي مسئوليت به عهده نميگيرد و مسافر رو به سايت های فروش آنلاين بليت ارجاع ميدهد كه كاستومر ساپورت بسيار ضعيفي در اين مواقع دارند
    9. در بعضي از موارد كه امكان بار مجاني دو تيكه اي داريد ممكنه مقدار بار مجاني به دليل كانكت ارلاينز هاي مختلف يك تيكه شود
    10. در اين حالت اگر نام مسافر با دارنده ي كارت مغايرت داشته باشد مشكلي ندارد ولی ممكنه هست سايت خريد بليت ازتون در خواست ارسال كپی پشت و رو از كرديت كارت + كپی گذرنامه دارنده كارت رو نمايد
    11. آپشن هايي كه شما رو تشويق ميكنند با پرداخت مبلغي بليت رو بتونيد ريفاند كنيد فقط مربوط به شرايطي ميشه كه خود ارلاينز پرواز رو كنسل كرده و نه مسافر پروازش رو كنسل بكنه

خريد از آژانس های آنلاين بليت مثل چيپ و ار يا كاياك و يا غير در موارد زير فقط منطقي هست:

1. از داشتن ويزا تون 100 در صد مطمئن باشد يعنی پس از اخذ ويزا خريد رو انجام دهيد
    2. قيمت بليت حداقل 20 درصد ارزونتر از بليت هاي موجود ديگه باشه تا از بين بردن آپشن های بليت و ريسك مشكلات احتمالي بالا رو توجيه كنه
    3. از عدم نياز به ويزای ترانزيت و فاصله پروازی مطمئن باشد . مثلن اولين استاپ تون در امريكا اگر ادامه مسير داشته باشيد بايد سه ساعت باشه حداقل
    با پاسپورت ايراني نميتونيد توي مسير كانادا در امريكا استاپ داشته باشيد و همينطور نميتونيد شنگن رو در يك نقطه سوراخ كنيد از يك نقطه ديگه ازش خارج شيد يعني دو تا استاپ نميتونيد هم زمان در يك مسير داشته باشيد ولي يك استاپ در شنگن و يك استاپ در انگلستان مشكلي نداره به شرط اينكه تغيير فرودگاه نداشته باشيد

سلام، ببخشید 2ساعت و ربع زمان کافی هست برایه فاصله بین اولین استپ تو امریکا و پرواز به شهر مقصد در امریکا؟ درسته که بار رو بهمون تحویل میدن و خیلی زمان میبره دوباره بریم تحویل بدیم برای خروج؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط minajafari1988 نمایش پست ها
    سلام، ببخشید 2ساعت و ربع زمان کافی هست برایه فاصله بین اولین استپ تو امریکا و پرواز به شهر مقصد در امریکا؟ درسته که بار رو بهمون تحویل میدن و خیلی زمان میبره دوباره بریم تحویل بدیم برای خروج؟ مرسی
    سوالتان مربوط به اين ترد نميشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)