صفحه 8 از 80 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در انتخاب دانشگاه - مهندسی عمران - ارشد

سلام ،دوستان کسی در مورد گرایش سازه دانشگاه آلبرتا اطلاعی داره؟مثلا در چه قسمت هایی قوی تر هست و در مقایسه با دانشگاه های دیگه کانادا در چه سطحیه؟البته در این گرایش
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member RoOozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU -BSc Civil eng

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در انتخاب دانشگاه - مهندسی عمران - ارشد

سلام
    من دانشجوی ترم 7 عمران/عمران هستم ..معدل 15.5 دانشگاه آزاد قزوین ..مقاله که ندارم زبان رو هم دارم واسه این ترم ایلتس اقدام میکنم ..نمیدونم آیا وقت بشه رو مقاله ای کار کنم
    میخواستم ببینم دوستان کدوم دانشگاه رو با توجه به شانس قبولی و هزینه ها "مطمئنا همه دوست دارن فاند بگیرن ..اما هزینه های نزدیک به ایران و یا جوری که بشه درآمد داشت رو هم در نظر بگیرید"
    رو پیشنهاد میکنن ..راستی واسم مهم نیست بخوام ارشد چی بخونم "اگر گرایشی تو بورسه همونو پیشنهاد بدین"
    شما پیشفرض نمره ایلتسمم رو 7 حساب کنید...راستی اگر شخصی هم شرایط منو داره و یا داشته حتما اعلام کنه که خیلی کمک کرده
    در ضمن یه سوال دیگه هم دارم..من مثل اکثر دوستان سرباز هستم به نظرتون الان وقت اقدام برای تحصیلات خارجه هست ؟ دیر نشده ؟ حدودا کارا چقدر طول میکشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

پیش فرض پاسخ : بهترین گرایش رشته ی عمران ؟

از نظر من انتخاب بهترین گرایش برای ارشد سلیقه ایه.
    هرکسی توی یک قشمت تخصص داره.اگه بتونه تخصصشو تقویت کنه مطمینا پیروز میشه.

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    از نظر من انتخاب بهترین گرایش برای ارشد سلیقه ایه.
    هرکسی توی یک قشمت تخصص داره.اگه بتونه تخصصشو تقویت کنه مطمینا پیروز میشه.
    کاملا درسته ولی علاوه بر علاقه بازار کار آینده و حتی شرایط بهتر برای گرفتن بورس و ادامه تحصیل هم میتونه مفید باشه چون بالاخره ما میخوایم از رشتمون استفاده کنیم بعد از درس و باید شرایط کاری آینده رو هم منظور کنیم
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

سلام دوستان؛

توی خیلی از بحث ها ضعف توی ریاضی رو تبدیل به یه مشکل بزرگ کردین.اصلا نگران ریاضیات ضعیف نباشید. غربی ها بخصوص اروپایی ها ریاضیاتشون خیلی از ایرانی ها پایینتر هست.به طوری که استاد دانشگاه bokoni میلان به یه دانشجوی ایرانی گفته تو انتگرال رو بهتر از من بلدی!!! اصلا نگران ریاضیات نباشید

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط brokenheart89 نمایش پست ها
    سلام دوستان؛

توی خیلی از بحث ها ضعف توی ریاضی رو تبدیل به یه مشکل بزرگ کردین.اصلا نگران ریاضیات ضعیف نباشید. غربی ها بخصوص اروپایی ها ریاضیاتشون خیلی از ایرانی ها پایینتر هست.به طوری که استاد دانشگاه bokoni میلان به یه دانشجوی ایرانی گفته تو انتگرال رو بهتر از من بلدی!!! اصلا نگران ریاضیات نباشید
    منظور شما اینیکه من که ریاضی 1 و معادلات رو 10 گرفتم نگران نباشم و به نمره استاتیک و دینامیک بیشتر اهمیت بدم درسته؟
    نظر بقیه دوستان چیه؟

Member m.a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

منظور شما اینیکه من که ریاضی 1 و معادلات رو 10 گرفتم نگران نباشم و به نمره استاتیک و دینامیک بیشتر اهمیت بدم درسته؟
    نظر بقیه دوستان چیه؟
    سلام
    به نظرم نگرانی شما کاملا بی مورده.بهتره تمرکزتون رو دروس اختصاصی بزارین .دروسی مثل دینامیک-مقاومت-تحلیل-فولاد-بتن-زلزله.
    اگه گرایش خاصی رو از الان مد نظر دارین که ادامه بدین بهتره سال اخر درستون چندتا درس اختیاری تو اون زمینه بگذرونین. مثل دروس هیدرولیکی-طراحی پل-مهندسی محیط زیست و ...

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم نگرانی شما کاملا بی مورده.بهتره تمرکزتون رو دروس اختصاصی بزارین .دروسی مثل دینامیک-مقاومت-تحلیل-فولاد-بتن-زلزله.
    اگه گرایش خاصی رو از الان مد نظر دارین که ادامه بدین بهتره سال اخر درستون چندتا درس اختیاری تو اون زمینه بگذرونین. مثل دروس هیدرولیکی-طراحی پل-مهندسی محیط زیست و ...
    حالا به نظر شما استادا اگه بخان به یه نفر فاند بدن بیشتر روی دروس اختصاصی تمرکز میکنن تا ریاضیات و پایه ها؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

حالا به نظر شما استادا اگه بخان به یه نفر فاند بدن بیشتر روی دروس اختصاصی تمرکز میکنن تا ریاضیات و پایه ها؟
    از اینا مهمتر اینه که زیمنه کاریتون به استاد بخوره و نمرات تخصصی فکر میکنم مهمتره
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)