صفحه 138 از 151 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام دوستان عزیز.
    من دانشنامه ام از دانشگاه ازاد به ساختمان مرکزی ارسال شده است. من میخوام برم تهران تا مهرش بکنند و زود تر کارم حل بشه . کسی از دوستان اطلاع داره چطوری این کارو انجام بدم ؟؟؟ چون که شنیدم دوستان به همراه شماره مرصوله اونجا رفتند و سریع دانشنامه شون مهر خورده و برگشت دادن به دانشگاه و آماده تحویل شده .
    با تشکر

Junior Member

من ١٨ واحد ديگه دارم و ترم بعد فارغ التحصيل ميشم خواستم بدونم الان ميتونم ريزنمرات قابل ترجمه ام رو بگيرم و براي اپلاي اقدام كنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    azad Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hat3ck نمایش پست ها
    من ١٨ واحد ديگه دارم و ترم بعد فارغ التحصيل ميشم خواستم بدونم الان ميتونم ريزنمرات قابل ترجمه ام رو بگيرم و براي اپلاي اقدام كنم
    بله دوست عزیز میتونی ولی اینکه به راحتی بتونی بگیریش یا با دوندگی دیگه به واحد دانشگاهیت بستگی داره

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

اگر بخواهیم به کسی وکالت بدیم برایروسه ی گرفتن مدرک موقت و بعد رفتن به تهران و تسریع صدور دریافت دانشنامه با ارئه ی نامه ی پذیرش و آخر از همه دریافت دانشنامه, نوع خاصی از وکالت نامه لازمه؟ کسی تجربه ای در این زمینه داره؟
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

سلام دوستان
    من چون چند سال پیش فارغ التحصیل شدم اصل دانشنامه م و همینطور ریز نمرات کارشناسیم رو دارم. ولی مدرک پیش دانشگاهی بهم برگردونده نشده شما میدونید چطور میشه این مدرک رو از دانشگاه آزاد گرفت اصلا برای چی نگهش میداره دانشگاه؟

Junior Member

سلام دوستان
    در مورد دانشنامه ليسانس ازاد سوال داشتم
    ما موقعي كه سرباز ميشيم ميتونيم براي دريافت اصل دانشنامه با كواهي اشتغال به خدمت اقدام كنيم؟ براي ريز نمرات رسمي جطور؟
    وقتي دفترجه اعزام به خدمت ارسال ميكنيم جطور؟ برك سبز داشته باشيم ميتونيم ديكه از دانشكاه دانشنامه رو دريافت كنيم؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_771 نمایش پست ها
    بله دوست عزیز میتونی ولی اینکه به راحتی بتونی بگیریش یا با دوندگی دیگه به واحد دانشگاهیت بستگی داره
    من دانشگاه آزاد مشهد هستم ، رفتم سازمان مرکزی ریزنمرات بگیرم بهم گفت ریز نمرات قابل ترجمه رو بعد از فارغ التحصیلی میدم این ریزنمراتی که الان میدیم قابل ترجمه نیست !
    واقعا همه ی دانشگاه های آزاد اینجوریه ؟ اگه اینجوری باشه که تا اونموقع که ددلاین همه ی دانشگاه ها برای پاییز سال بعد هم تموم میشه .

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط hat3ck نمایش پست ها
    من دانشگاه آزاد مشهد هستم ، رفتم سازمان مرکزی ریزنمرات بگیرم بهم گفت ریز نمرات قابل ترجمه رو بعد از فارغ التحصیلی میدم این ریزنمراتی که الان میدیم قابل ترجمه نیست !
    واقعا همه ی دانشگاه های آزاد اینجوریه ؟ اگه اینجوری باشه که تا اونموقع که ددلاین همه ی دانشگاه ها برای پاییز سال بعد هم تموم میشه .
    اگه هنوز در حای تحصیل هستید می تونید ریزنمرات رو بگیرید که بهش میگن فرم شماره سه و قابل ترحجمه هم هست. قانون هست که باید بدن این فرم رو بهتون. اگه فارغ التحصیل شدید و درخواست مدرک موقت دادید اما دیگه نمیشه این فرم رو بگیرید و باید صبر کنید تا دانشنامه بیاد. فکر کنم راجع به دادن فرم شماره سه بخشنامه هم هست که اگه خواستن اذیت کنن می تونین این بخشنامه رو بهشون نشون بدین.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

زمانیکه اصل دانشنامه خودتونو از دانشگاه گرفتین باید با در دست داشتن "اصل دانشنامه" به آموزش رشتتون مراجعه کنین. مدارک پیشدانشگاهی(پایه) خودتون و همرشته ایهاتون همه توی یک کلاسور بایگانی شده که بهتون میدن.

مدرکو نگه میدارن که اگر لازم شد گرو کشی کنن. مثلاً اگر در حین تحصیل با دانشگاه قطع رابطه کردید شاید روزی به این مدرک احتیاج پیدا کنین و بتونن هزینه انصراف از تحصیل، وام هایی که گرفتین، یا بدهی شهریتونو باهاتون حساب کنن. وقتی دانشنامرو به آموزش نشون میدین معنیش اینه که تسویه حساب هستین با دانشگاه و مدرک پایتون آزاد میشه. البته من اینجوری فکر میکنم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Rozita_mz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چون چند سال پیش فارغ التحصیل شدم اصل دانشنامه م و همینطور ریز نمرات کارشناسیم رو دارم. ولی مدرک پیش دانشگاهی بهم برگردونده نشده شما میدونید چطور میشه این مدرک رو از دانشگاه آزاد گرفت اصلا برای چی نگهش میداره دانشگاه؟

سلام،

شما در زمانی که درخواست اعزام به خدمت میکنین برگ سبز براتون صادر میشه و با همون میتونین گواهینامه موقت/اصل دانشنامرو بگیرین. در حین خدمت هم فکر میکنم که بشه. اگر هم در مقطع بالاتر مشغول به تحصیل باشین یا از دانشگاهی پذیرش داشته باشین و ودیعه گذاشته باشین باز هم میشه مدارکتون رو آزاد کرد.

هر موقع "اصل دانشنامه" شما آزاد شد با نشان دادن آن و پرداختن وجه مربوطه به شما ریز نمره رسمی میدهند.

ایام بکام

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran49 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد دانشنامه ليسانس ازاد سوال داشتم
    ما موقعي كه سرباز ميشيم ميتونيم براي دريافت اصل دانشنامه با كواهي اشتغال به خدمت اقدام كنيم؟ براي ريز نمرات رسمي جطور؟
    وقتي دفترجه اعزام به خدمت ارسال ميكنيم جطور؟ برك سبز داشته باشيم ميتونيم ديكه از دانشكاه دانشنامه رو دريافت كنيم؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)