نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    کامنت من با کامنت دوست قبلی همزمان شد
    در تایید حرف ایشون:

بله دوست عزیز خیلی هاشون به ریکام انلاین نیاز دارند
    لترز اف ربفرنس همون نامه ریکام میشه که خیلی جاها میخوان به صورت انلاین پر بشه و بعضی جاها هم شما هاردکپی رو اپلود میکنی

موفق باشید
    دوست گرامی من میتونم این ریکامنو خودم انلاین پرکنم و بفرستم به دانشگاه ؟همراه مدارک دانشگاه فرستاده میشه ؟نسبت به این موضوع بی اطلاع هستم ممنون میشم راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

نقل قول نوشته اصلی توسط Karl نمایش پست ها
    دوست گرامی من میتونم این ریکامنو خودم انلاین پرکنم و بفرستم به دانشگاه ؟همراه مدارک دانشگاه فرستاده میشه ؟نسبت به این موضوع بی اطلاع هستم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بله میتونید. ریکام ها از طریق چند روش مختلف انجام میشند که بستگی به دانشگاه و نوع اپلیکیشن داره. اگه دانشگاه مقصد آمریکاست، معمولا نوع اپلیکیشن از طریق Applyweb باید سابمیت بشه که شما باید از اساتید توصیه کننده بخواین پسورد پروفایل ریکام رو بهتون بدن شما خودتون میتونید سابمیت کنید. بعضی از دانشگاهها یه لینک به میل اساتید معرفی میکنند که بازهم اگه اساتید همکاری کنند و واسه شما اون لینک رو فوروارد کنند شما میتونید خودتون پر کنید. اما هستند هنوز دانشگاههایی که با سیستم کلاسیک کار میکنند و از اساتید میخوان از میل آکادمیکی که شما معرفی میکنید مستقیما نامه ریکام را میل کنند که دیگه دست شما در این موارد بستست و فقط خود استاد باید بفرسته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)