صفحه 449 از 638 نخستنخست ... 349399439440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459499549 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,481 تا 4,490 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

به من که هر دو دفعه رسید کامل رو دادن
    نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    ممنون ازینکه وقت گذاشتین و جواب دادین. ولی شما از کجا میدونید که من سفارت نرفتم؟؟ اگه این موضوعو برام سوال شده برای اینه که رفتم و رسیدی هم بابت اون چند تا 35 دلار بهم ندادن
    ضمنا قصد شایعه پراکنی هم ندارم

Junior Member

سلام دوستان من توي اوايل مهر وقت سفارت دارم ولي پول رو الان پرداخت كردم مشكلي كه نداره نه؟؟؟ضمنا قابل توجه دوستاني كه مداركشون مربوط به وزارت بهداشت ميشه من ديروز رفتم وزارت بهداشت شهرك غرب و هيچ گونه تاييديه تحصيلي ندادن و گفتن همون مهر پشت ريز نمرات و دانشنامه كه مجوز تاييد براي دادگستري و وزارت خارجه هستش كافيه هم واحد بين المللل (طبقه 13) و هم واحد دانش آموختگان (طبقه 6)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط perovskia نمایش پست ها
    سلام دوستان من توي اوايل مهر وقت سفارت دارم ولي پول رو الان پرداخت كردم مشكلي كه نداره نه؟؟؟ضمنا قابل توجه دوستاني كه مداركشون مربوط به وزارت بهداشت ميشه من ديروز رفتم وزارت بهداشت شهرك غرب و هيچ گونه تاييديه تحصيلي ندادن و گفتن همون مهر پشت ريز نمرات و دانشنامه كه مجوز تاييد براي دادگستري و وزارت خارجه هستش كافيه هم واحد بين المللل (طبقه 13) و هم واحد دانش آموختگان (طبقه 6)
    از لحاظ مقررات مشکلی ندارد. فقط عجله کردید.با توجه به اینکه اول ژانویه و اول جون قوانینشان عوض می‌شود و در این مدت تغییری نخواهیم داشت پس مهم نیست. باید صبر می کردید مدارکتان کامل بشود. و این را 10 روز قبل از Appointment پرداخت می‌کردید. تا آن روز ممکن است شرایط و نظرتان تغییر کند.به هر حال caseorderId را خوب حفظ کنید. و با جدیت مدارکتان را کامل کنید.
    پیروز باشید.
    تا کجا باید دوید.....

یه موضوع جالب. من انلاین مبلغ 6375 کرون رو پرداختم از طریق یکی از شرکتها ولی اداره مهاجرت 6538.46 کرون برداشت!!!!!!!!!!این یعنی چی؟ واسه کسی پیش اومده بوده؟
    honesty and rationality are keys to peace

با عرض سلام
    زمانی که همراه Main applicant میخواهد اقدام کند فرم FA8 کامل کند و بفرستد چه زمانی باید برود برای بیومتریک سفارت؟ و آیا قبلش باید وقت بگیرد؟ قبل از فرستادن FA8 باید برم سفارت یا قبلش؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    یه موضوع جالب. من انلاین مبلغ 6375 کرون رو پرداختم از طریق یکی از شرکتها ولی اداره مهاجرت 6538.46 کرون برداشت!!!!!!!!!!این یعنی چی؟ واسه کسی پیش اومده بوده؟
    بله. طبيعي است. بخشي به عنوان تبديل ارز كسر مي‌شود. دوست من هم از سوئد پرداخت و همين مبلغ كم شد براي تبديل كرون سوئد به دانمارك. اين طبيعي است و براي هر كارتي كه به حسابي غير از كرون دانمارك باشد پيش ميايد. نگرانش نباشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    با عرض سلام
    زمانی که همراه Main applicant میخواهد اقدام کند فرم FA8 کامل کند و بفرستد چه زمانی باید برود برای بیومتریک سفارت؟ و آیا قبلش باید وقت بگیرد؟ قبل از فرستادن FA8 باید برم سفارت یا قبلش؟
    با تشکر
    تا 14 روز بعدش مهلت دارید. وقتی فرآیند آنلاینFA8را تکمیل کنید حداکثر مهلت را به شما اعلام می‌کند. برای همین در این مورد نیازی به گرفتن وقت قبلی(بیومتریک) نیست اول صبح روزهای رسمی به سفارت مرجعه کنید. خودشان یر اساس فرصت میفرستند داخل.
    آخه قبل از تکمیل مدارک بری سفارت چی بگی؟؟؟شما باید مراحل را تکمیل کنید بعد پرینت را ببری تحویل بدی.
    تا کجا باید دوید.....

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    شما داخل کشور هم که پول منتقل می‌کنید هزینه نقل انتقال باید پرداخت کنیدتازه اینجا هزینه تبدیل ارز هم ممکن باشه. خیلی خوب پرداخت کردید.لطفا اطلاعات کامل تری بدهید.
    تا کجا باید دوید.....

سلام. برای تایید مدرک کارشناسی دانشگاه آزاد به کجا باید بریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    شما داخل کشور هم که پول منتقل می‌کنید هزینه نقل انتقال باید پرداخت کنیدتازه اینجا هزینه تبدیل ارز هم ممکن باشه. خیلی خوب پرداخت کردید.لطفا اطلاعات کامل تری بدهید.
    بعد از اینکه کامنت قبلی رو نوشتم زنگ زدم به همون شرکته گفت که اخرش اومده یه مبلغی رو به عنوان مالیات نوشته و به اون مبلغ اصلی 6375 کرون اضافه کرده. من با همین شرکتی که تو فروم تبلیغش بالا اومده فرستادم (اون شرکتی که بچه های دانشگاه تهران هستند)کل زمان تماس من با شرکت تا وقتی که اداره مهاجرت ایمیل زد و گواهی داد 30 دقیقه شد. حالا من از کدوم بخش پرینت بگیرم ببرم همراه خودم سفارت؟ از همون نامه ای که اداره مهاجرت زده و تو ایمیلم هست؟
    honesty and rationality are keys to peace

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)