صفحه 450 از 638 نخستنخست ... 350400440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460500550 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,491 تا 4,500 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    بعد از اینکه کامنت قبلی رو نوشتم زنگ زدم به همون شرکته گفت که اخرش اومده یه مبلغی رو به عنوان مالیات نوشته و به اون مبلغ اصلی 6375 کرون اضافه کرده. من با همین شرکتی که تو فروم تبلیغش بالا اومده فرستادم (اون شرکتی که بچه های دانشگاه تهران هستند)کل زمان تماس من با شرکت تا وقتی که اداره مهاجرت ایمیل زد و گواهی داد 30 دقیقه شد. حالا من از کدوم بخش پرینت بگیرم ببرم همراه خودم سفارت؟ از همون نامه ای که اداره مهاجرت زده و تو ایمیلم هست؟
    بله. رسید به ایمیلتان ارسال می‌شود. همان را پرینت رنگی بگیرید. موفق باشید
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

سلام
    بوستان هفتم پاسداران
    اداره امور بين الملل دانشگاه ازاد

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    تا 14 روز بعدش مهلت دارید. وقتی فرآیند آنلاینFA8را تکمیل کنید حداکثر مهلت را به شما اعلام می‌کند. برای همین در این مورد نیازی به گرفتن وقت قبلی(بیومتریک) نیست اول صبح روزهای رسمی به سفارت مرجعه کنید. خودشان یر اساس فرصت میفرستند داخل.
    آخه قبل از تکمیل مدارک بری سفارت چی بگی؟؟؟شما باید مراحل را تکمیل کنید بعد پرینت را ببری تحویل بدی.

گواهی بانک باید حداکثر 3 هفته با زمانی که فرم f8 آنلاین پر میشه فاصله داشته باشه یا با روزی که همراه میخواد بره سفارت برا بایومتریک ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

سلام بچه ها کسی هست که از 2012 یا ژانویه 2013 هنوز پرونده اش باز باشه و ویزاش نیومده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    سلام بچه ها کسی هست که از 2012 یا ژانویه 2013 هنوز پرونده اش باز باشه و ویزاش نیومده باشه؟
    سلام دوست من مثل شما ژانویه اقدام کرده و هنوز ویزاش نیومده. نگران نباشید تازه 6ماه شده. انشا.. هر چه زودتر بیاد.
    ولی فکر نکنم از 2012کسی باقیمانده باشه. کسی هست؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط hodahooman نمایش پست ها
    از نوامبر2012 هستم!!
    تا کجا باید دوید.....

Junior Member

باسلام
    بنده از طريق همسرم براي greencard اقدام ميكنيم. از سفارت زنگ زدند و گفتند براي بيومتري بياين اينجا و خانم مغروري مدام ميگه كه سه صفحه اول فرم fa8 آنلاين رو با فيش پرداخت قبض case order بياريد.
    ما هم رفتيم و متاسفانه برمون گردوند. چون منظورش از آنلاين اون آنلايني نبود كه توي سايت هست.
    حالا عاجزانه از دوستان خبره دو تا سوال دارم:
    1- براي accompanying family مبلغ ذكر شده توي سايت 2060 هست. آيا اين درسته؟ چون توي متن حرفي از Green card نزده. ضمنا خانم مغروري يه نمونه به من نشون داد كه نزديك 2170 كرون به جاي 2060 كرون پرداخت كرده بود.
    2-خانم مغروري دائم به ما ميگه سه صفحه اول فرم fa8 آنلاين رو بياريد. آيا منظورش از سه صفحه اول فرم كه ميگه تا آخر applicant، همون صفحات 3 تا 5 فرم pdf يا word همون فايل FA8 هستش؟ آخه صفحه اولش كه توضيحاته، صفحه بعدش هم تنها يه فيلد قابل پر كردن داره كه اونم نوشته for official ...
    پيشاپيش از راهنماييهاتون و ازسايت خوبتون سپاسگذارم.
    همگي موفق باشيد
    شاد زي به مهر

Junior Member

سلام دوستان
    1- توی فرم GR1 در قسمت اول the applicant در قسمت Alien identification number (if applicable /Personal ID چی باید نوشت ؟
    2-توی قسمت academic title چی باید نوشت ؟
    3- من از دانشگاه یک نامه دارم که دوره فوق لیسانسم به زبان انگلیسی بوده ضمن اینکه مدرک IELTS هم دارم حالا برای اینکه نمره زبان را کامل بگیرم به نظر شما توی فرم هر دو قسمت را پر کنم یا اسمی از IELTS نیارم ؟
    4- فرم GR1 پرینت رنگی بشه یا سیاه و سفید هم قبوله ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc Electrical Eng.-polytechnic

1) من در این بخش کد ملی نوشتم
    2) آخرین مدرک تحصیلی مثلا phd in ....
    3) اگر نمره IELTS برات 20 امتیاز میاره بزار اگر نه نامه از دانشگاه رو بزار بهتره جملات نامه را قبل از وقتت با سفارت تلفنی چک کنی مشکل نداشته باشه
    4)من رنگی پرینت گرفتم فقط یک نکته اگه به جواب سوالی شک دارین اون صفحه را با هر جواب یکبار پرینت بگیرین با خودتون داشته باشین و موقع تحویل سوالتونو بپرسیین و انوقت صفحه درست رو تو مدارکتون بزارین

Junior Member

سلام
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    فایل عقد نامه و شناسنامه همسر و فرزندان باید به صورت ترجمه آپلود شود ؟ یا اصل آنها؟ یا هر دو ؟
    اگر باید ترجمه را فرستاد با پلمپ ترجمه چه باید کرد و آیا مهر پشت صفحات هم لازم است ؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)