صفحه 51 از 77 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 767

موضوع: چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

Junior Member hadipro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چگونگی پرداخت Application Fee با استفاده از Credit Card

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda r نمایش پست ها
    اینو نگم تو دلم می مونه. موضوع این تاپیک نحوه پرداخت فی هست من تا بیست و یک صفحه عقبتر رو هم خوندم. نود درصد سوالا مال کسایی که به انواع طریقای پرداخت و کارت و آشنای خارج از کشور دسترسی دارن. و سوالای کسایی ک مثل من به هیچ کدوم اینا ارتباط ندارند فقط جوابای کوتاه. شرکتها-کارت مجازی دریافت کرده. اسم هیچ جای معتبری ک نوشته نشده. تو فرومش میری ی عالمه نظر و بحث بی جوابه. از بانک پرسیدم اصلا نمیدونه کارت مجازی چی هست.بلاخره به سرچ از یه سایت دیگه دو تا اسم شرکت پیدا کردم . ولی تو این سایت بزرگی ک مرجع هست چرا نباید راهنمایی های دقیقی برا کسایی باشه ک آشنا و کانکشنی به اون ور ندارن باشه.
    دوست عزیز این کارتهای مجازی که در سایتهای ایرانی و خارجی فروخته میشود همگی متصل به حساب بانکی یک شخص هست .صاحب حساب در مواقعی که پرداخت اینترنتی لازم باشد بجای بروز دادن اطلاعات حساب و کارت اصلی از یک کارت مجازی استفاده میکند . البته بانک این استفاده را فقط برای خود دارنده حساب مجاز دانسته. ولی بدلایل تحریم عده ای از این مسئله استفاده تجاری کرده و از حساب خود برای دیگر افراد کارت مجازی صادر مینمایند و معمولا"چون این کارتها اسم و مشخصات ندارند و در اصطلاح free billing هستند در سایتها و فروشگاههای آنلاین آمریکا پذیرفته نمیشوند.

و اما بحث گیفت کارت کلا" فرق میکنه چون یک کارت فیزیکی با یک حساب پریپید مجزا میباشد. بسیاری از این کارتها قابلیت ثبت به اسم و آدرس دلخواه شما درا دارند تا بتوانید با موفقیت خرید آنلاین خود را انجام بدهید. این کارتها در بسیاری از فروشگاههای معتبر آمریکا مثل walmart- target- dollar tree- walgreens ,... فروخته میشوند.

موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ECEE Colorado Boulder

برای پرداخت اپلیکشن فی می تونید یه سر به تا پیک نیازمندی موقت به کارت اعتباری بزنید اونجا میشه افرادی رو پیدا کرد که براتون بدون دردسر پرداخت کنن

Senior Member EHSM آواتار ها

سلام
    این گیفت کارتهایی که شرکتهای مختلف میفروشند قابل اعتماد هست؟؟؟ یعنی با آی پی ایران مشکلی به وجود نمیاد، احتمال غیرفعال شدن حالا به هر دلیل.
    کسی تجربه استفاده از این کارت ها رو داشته؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    احتمالش هست. بازم بستگی داره شرکت مربوطه از چه طریقی اینکار رو داره انجام میده.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سلام
    این گیفت کارتهایی که شرکتهای مختلف میفروشند قابل اعتماد هست؟؟؟ یعنی با آی پی ایران مشکلی به وجود نمیاد، احتمال غیرفعال شدن حالا به هر دلیل.

Junior Member hadipro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سلام
    گیفت کارت مثل پول نقد هست موجودی شما همیشه محفوظ بوده و هیچ موقع غیر فعال یا بسته نمیشود. فقط ممکن است پرداخت شما در سایتی پذیرفته نشود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد این کارت و نحوه تهیه تماس بگیرید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام

برای انتقال پول به خوابگاه دانشگاهم سه تا راه وجود داره: 1) نقد 2) چک یا money order و 3) کردیت کارد

دو روش اول که امکانش نیست. اما برای روش سوم ازم خواسته که اطلاعات کردیت کاردم رو زیر فرم ثبت نام خوابگاه پر کنم و بفرستم! شماره کارت ، تاریخ انقضا، نام صاحب کارت و امضای صاحب کارت رو خواسته!

- اگر من این اطلاعات رو بفرستم برداشت وجه از حساب چجوری انجام میشه؟
    - دادن اطلاعات کردیت کارد خطرناک نیست؟ امکان سو استفاده به وجود نمیاد؟

با تشکر

Junior Member

من یه دوست تو کانادا دارم. اون می تونه Application fee دانشگاههای مد نظرم رو (که تو امریکا و کانادا هست) پرداخت کنه؟ واسه پرداخت هایی که به دانشگاههای امریکا مرتبط هست، مشکلی براش پیش نمی آد و کارتش مسدود نمی شه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UBC

می تونه. بعد از اینکه همه فرم ها رو پر کردید و فقط نیاز به پرداخت پول مونده بود، پسوردتون رو بدید بهش که شماره کارت اعتباری رو بزنه و هزینه رو پرداخت کنه و تقاضا سابمیت بشه. هیچ دلیلی برای مسدود شدن کارت وجود نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Rmeen نمایش پست ها
    من یه دوست تو کانادا دارم. اون می تونه Application fee دانشگاههای مد نظرم رو (که تو امریکا و کانادا هست) پرداخت کنه؟ واسه پرداخت هایی که به دانشگاههای امریکا مرتبط هست، مشکلی براش پیش نمی آد و کارتش مسدود نمی شه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UBC

خطرناک نیست و سوء استفاده نمیشه. البته در مورد خوابگاه بعضی دانشگاه ها با دانشجوی خارجی که میگه من دسترسی به کارت اعتباری برام سخته راه میان، و میگن هر موقع اومدی پول رو بده. شاید بد نباشه این راه رو هم امتحان کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Drill نمایش پست ها
    سلام

برای انتقال پول به خوابگاه دانشگاهم سه تا راه وجود داره: 1) نقد 2) چک یا money order و 3) کردیت کارد

دو روش اول که امکانش نیست. اما برای روش سوم ازم خواسته که اطلاعات کردیت کاردم رو زیر فرم ثبت نام خوابگاه پر کنم و بفرستم! شماره کارت ، تاریخ انقضا، نام صاحب کارت و امضای صاحب کارت رو خواسته!

- اگر من این اطلاعات رو بفرستم برداشت وجه از حساب چجوری انجام میشه؟
    - دادن اطلاعات کردیت کارد خطرناک نیست؟ امکان سو استفاده به وجود نمیاد؟

با تشکر

Junior Member

سلام

لطفا راهنماییم کنید که چطوری هزینه وقت سفارت و سرویس فی رو پرداخت کنم؟
    من کارت اعتباری ندارم، چطوری این پول رو پرداخت کنم؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)