صفحه 82 از 83 نخستنخست ... 32727374757677787980818283 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 823

موضوع: مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز پس از ثبت پروفايل براي شما ايميلي مياد كه ميگه پيغام جديد داريد
    وارد myCIC اكانت خود شده در پايين صفحه view application status رو بزنيد صفحه بعد باز در پايين پيغام هاي شما وجود داره كه باز كنيد فايل pdf اي داخل هست كه مراحل register در job bank رو بهتون ميگه
    وارد سايت job bank شده اكانت بسازيد و براي اينكار از بخش express entry استفاده كنيد وگرنه شماره بيمه و اينا مي خواد كه نداريد
    من پروفايل ساخته بودم ايميل هم واسم اومد ولى هر کارى کردم برم تو اکانتم نشد ميگه يوزر ياپسورد اشتباهه. يه ايميلم بعدش اومد که ميگه پروفيل اپديت شده!

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان، اطلاع رسانی : نوبت اول ارسال دعوت نامه ها برای پذیرفته شدگان این روش اعلام شد و 779 نفر انتخاب شدند و مینیمم امتیاز هم 886 بوده. نکته جالب توجه این بود که خبر رو به بقیه کاربرانی هم که برای این روش اقدام نکردند هم فرستادند!
    http://news.gc.ca/web/article-en.do?nid=927709 :رفرنس
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

کاملا مشخص بود از طرح و برنامه ریزی این روش جدید که این روش بدرد کسانی میخوره که تو کانادا پارتی بزرگی دارند که بتونه واسشون جاب آفر بفرسته
    و امتیاز شخص رو ببره بالا ببینید کاملا واضح است اون شخصی که با 886 امتیاز قبول شده باید 600 تاشو کم کنید که میشه 286 امتیاز واقعی که همه دوستان اینجا خیلی بیشتر از اینا اینجا امتیاز دارند . بنظر من این روش کاملا سر کاری هست نمیدونم کانادا دنبال چی میگرده با این روش مسخره یعنی کسی که 286 امتیاز داره ولی پارتی داره میتونه بره و کسی که 450 امتیاز میاره ولی نمیتونه جاب آفر بگیره باید بمونه ؟؟!!
    too much love will kill you

Junior Member

من مدرک فوق لیسانس دارم ولی همش ناپیوسته بوده یعنی اول فوق دیپلم بعد لیسانس و بعد فوق لیسانس ، در قسمت Skill transferability factors بخش تحصیلات نمره
    Post-secondary program credential of one year or longer (levels 3,4 & 5) را می گیرم یا
    Two or more post-secondary program credentials AND at least one of these credentials was issued on completion of a post-secondary program of three years or longer (levels 6,7 & 8)
    چون توی دومی گفته حداقل یکیش باید بیشتر از سه سال باشه ، آیا WES فوق دیپلم و لیسانس من رو یک چهار سال در نظر میگیره یا همون 2 سال 2 سال؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_a نمایش پست ها
    من مدرک فوق لیسانس دارم ولی همش ناپیوسته بوده یعنی اول فوق دیپلم بعد لیسانس و بعد فوق لیسانس ، در قسمت Skill transferability factors بخش تحصیلات نمره
    Post-secondary program credential of one year or longer (levels 3,4 & 5) را می گیرم یا
    Two or more post-secondary program credentials AND at least one of these credentials was issued on completion of a post-secondary program of three years or longer (levels 6,7 & 8)
    چون توی دومی گفته حداقل یکیش باید بیشتر از سه سال باشه ، آیا WES فوق دیپلم و لیسانس من رو یک چهار سال در نظر میگیره یا همون 2 سال 2 سال؟
    سلام دوست عزيز
    شما اگر فوق ليسانس دارين هيچكدوم از امتياز هايي كه اشاره كرديد رو نميگيريد بلكه امتياز masters degree رو خواهيد گرفت
    ویرایش توسط ehsan25 : February 3rd, 2015 در ساعت 06:50 PM
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    شما اگر فوق ليسانس دارين هيچكدوم از امتياز هايي كه اشاره كرديد رو نميگيريد بلكه امتياز masters degree رو خواهيد گرفت
    اونی که شما می فرمایید مربوط به امتیازات صرفا مدرکه که تا دکترا امتیازاتش جداست ، اینی که من عرض کردم مربوط به Skill transferability factors هست که جمع زبان و مدرک هست و کلا سه بخش داره :
    Secondary school (high school) credential or less (levels 1 & 2)
    Post-secondary program credential of one year or longer (levels 3,4 & 5)

سلام دوستان
    این خبر رو از سایت cicnews میزارم که امروز به دستم رسید. خبر خوبی هست برای همه بچه های که فکر میکنند بدون job offer امکان مهاجرت وجود نداره. اما در هر صورت حداقل در سالهای آتی مهاجرت به کانادا سختتر و سختتر خواهد شد. ده ینخه شکی نیست.
    Larger And More Frequent Draws Are Expected
    CIC has indicated its intention to conduct up to 25 draws this year and plans on meeting its immigration targets under the 2015 immigration plan. Future draws are expected to occur more frequently and the government is expected to issue a much greater number of invitations to apply to a wider array of candidates in the Express Entry pool.
    Indeed, future draws are expected to select candidates with high points for human capital factors under the Comprehensive Ranking System, but who may not necessarily have a job offer or provincial nomination. CIC expects that a significant proportion of invitations to apply for Canadian permanent residence will be issued to people without job offers from Canadian employers. This is because the job matching facility for Canadian employers is unlikely to be in place for a number of months, yet the government of Canada aims to admit approximately 180,000 new immigrants in 2015 through the economic immigration programs
    “Keep in mind that what we are working within, in terms of a ceiling, is the admissions target in the immigration plan. So the 180,000 for 2015 is the ceiling that we are working within,” stated a CIC spokesperson at a recent Law Society summit. “We expect that, certainly as of implementation and early days, it will take some time for that employer take-up to happen, so we expect there will be nominees from the province and so those will automatically be pulled from the pool. What we expect in the early days is that the department will be pulling those candidates with the highest scores, even though they don’t have job offers, because we need to be looking at meeting those admissions targets for the economic classes.’

Junior Member

سلام دوستاني كه اطلاع كامل دارند لطفا كمك بدهند و به سوال من جواب بدهند

ايا اگر مدرك تحصيلي ليسانس از انگليس با رتبه ممتاز داشته باشيم بازهم بايد مدرك ايلتس بدهيم
    ؟!؟!

Junior Member

مدرك تحصيلي و سابقه كار از انگليس ايا ايلتس و دفترچه و سابقه بيمه از ايران ميخواد!؟ من از ايران هيچ بيمه اي ندارم
    كسي هست راهنمايي كنه؟!
    ممنون ميشم

Junior Member m.boka آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    سلام دوستاني كه اطلاع كامل دارند لطفا كمك بدهند و به سوال من جواب بدهند

ايا اگر مدرك تحصيلي ليسانس از انگليس با رتبه ممتاز داشته باشيم بازهم بايد مدرك ايلتس بدهيم
    ؟!؟!
    بله دوست عزیز
    حتما باید ایلتس داشته باشید. اون هم از نوع جنرال

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)