صفحه 42 از 43 نخستنخست ... 323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط sarmm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دنبال گرفتن پذیرش دکترا از اروپا در زمینه مهندسی مکانیک (خودرو یا مواد کامپوزیت) هستم. رزومه نسبتا مناسبی هم دارم.
    چند هفته ای است که بامراجعه به سایت دانشگاههای آلمان و ... به استادهایی که دراین دو زمینه کارمی کنند ایمیل می زنم ولی پاسخ درستی دریافت نمی کنم.

میشه راهنمایی کنید که چجوری ادامه بدم؟ آیا باید راه دیگری را دنیال کنم؟

سپاسگزارم
    دوست عزیر
    من حدود یکسال است دارم برای دکترای آلمان تلاش می کنم. از حدود 80 تا نامه ای که فرستادم؛ فقط حدود 25 نامه ام جواب داده شده و فقط چهار مورد به درخواست اطلاعات بیشتر رسیده. البته هنوز هم موفق نشدم با شرایطی که دوست دارم پذیرش بشم. پس ادامه بده.
    با آرزوی موفقیت برای شم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza20 نمایش پست ها
    دوست عزیر SARMM
    من حدود یکسال است دارم برای دکترای آلمان تلاش می کنم. از حدود 80 تا نامه ای که فرستادم؛ فقط حدود 25 نامه ام جواب داده شده و فقط چهار مورد به درخواست اطلاعات بیشتر رسیده. البته هنوز هم موفق نشدم با شرایطی که دوست دارم پذیرش بشم.
    با آرزوی موفقیت برای شما
    شما با این همه پشتکار که داری دانشگاه های سویس و هلند و اتریش که زبان المانی هم مد نظرشان است اقدام کنی بنظر من موفق میشی! در مدیریت مالی ما میگیم پرتفوی تشکیل بدین تا ریسک سرمایه گذاری شما کم بشه! شما هم روی کشورهای مختلف سرمایه گذاری کنید نه فقط آلمان که معلوم نیست چی میشه!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

اگر مطلبی که مینویسم غیرمرتبط هست لطفا پاک کنید راستش هر چی گشتن نتونستم تاپیک مرتبط پیدا کنم خواستم بدونم تفاوت دوره های اموزشی و تحقیقاتی چی هست ؟ و کدومش بهتره ؟ ایا برای دوره های تحقیقاتی در مقطع ارشد به همه پذیرش میدن ؟ فاند گرفتن در این دوره ها سخته یا اسون ؟ امتحان اخر ترمو سر کلاس نشستنو اینا که نداره ؟ فقط تحقیق هست که در قالب مقاله و .. باید ارائه داده بشه ؟ موضوعاتش رو دانشجو انتخاب میکنه یا استاد میده ممنون
    ویرایش توسط setare1 : May 17th, 2013 در ساعت 05:58 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط setare1 نمایش پست ها
    اگر مطلبی که مینویسم غیرمرتبط هست لطفا پاک کنید راستش هر چی گشتن نتونستم تاپیک مرتبط پیدا کنم خواستم بدونم تفاوت دوره های اموزشی و تحقیقاتی چی هست ؟ و کدومش بهتره ؟ ایا برای دوره های تحقیقاتی در مقطع ارشد به همه پذیرش میدن ؟ فاند گرفتن در این دوره ها سخته یا اسون ؟ امتحان اخر ترمو سر کلاس نشستنو اینا که نداره ؟ فقط تحقیق هست که در قالب مقاله و .. باید ارائه داده بشه ؟ موضوعاتش رو دانشجو انتخاب میکنه یا استاد میده ممنون
    در کشورهای مختلف فرق میکنه. در کانادا و امریکا دوره های تزدار (پژوهشی) هم درس دارند و هم تز تحقیقاتی و امتحان و کلاس و همه چیز هم دارند و قبول شدن دوره های پژوهشی تزدار هم معمولا مشکل تر از دوره های آموزشی بدون تز است چون برای دوره های آموزشی معمولا فاند نمیدهند. بعضی کشورهای دیگر دوره های پژوهشی فقط تحقیق است.

Question بمونم خواجه نصیر یا نه ؟

سلام
    من دانشجوی لیسانس رشته کامپیوتر سال آخر دانشگاه خواجه نصیرم. معدلم 17.2 هست و اینکه چون جزو نفرات اول رشته خودم هستم بهم اجازه دادن که خواجه نصیر بمونم واسه فوق.
    حالا موندم که بمونم یا نه ؟ چون قصدم اینه که برای دکتری حتما حتما به آمریکا برم.(ینی فاند بگیرم و برم نه اینکه با هزینه خودم!)
    وضعیت زبانم هم عالیه یعنی مشکلی واسه گرفتن یه نمره خوب از تافل ندارم.
    ممنون

Junior Member iman2010 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بمونم خواجه نصیر یا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط theonlyeasyday نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی لیسانس رشته کامپیوتر سال آخر دانشگاه خواجه نصیرم. معدلم 17.2 هست و اینکه چون جزو نفرات اول رشته خودم هستم بهم اجازه دادن که خواجه نصیر بمونم واسه فوق.
    حالا موندم که بمونم یا نه ؟ چون قصدم اینه که برای دکتری حتما حتما به آمریکا برم.(ینی فاند بگیرم و برم نه اینکه با هزینه خودم!)
    ممنون
    سلام دوست عزیز.
    بهتره سوال خودتون رو در این تاپیک مطرح نمایید.http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?42340 و همچنین نگاهی به نظرات دیگر دوستان بیندازید.
    این قضیه کاملا بستگی به خود شخص داره و نظر به اینکه فاند گرفتن در مقطع ارشد یک مقدار سخت (نشدنی نیست) هست اگر توانایی مالی کافی جهت تحصیل در خارج از ایران را دارید پیشنهاد بنده خارج است در غیر این صورت دانشگاه خواجه نصیر جزء دانشگاه های مطرح کشور هست و خیلی از دوستان بودن از این دانشگاه که در مقطع phd تونستن از دانشگاه های خوب و با فاندهای خوب پذیرش بگیرند.ولی بازم بستگی به خودتون و شرایطتون داره.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران - سازه های دریایی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوست من یه سوال؟
    انصافا چقدر وقت گذاشتین واسه خوندن این فروم
    شما سوالتون خیلی سادس جوابش که!!
    دوست من بدون نمره اونوقت میخواید پذیرش بگیرید از یه دانشگاهی؟؟؟!!
    قرمز باشی

همونطور که گفتم سوالات و پاسخ های زیادی رو خوندم اما یک جواب صریح ندیدم. من در مراحل ابتدایی هستم. ایشالا تا پایان سربازیم روند کار رو مسلط میشم. ضمنا بهتره که شما به سوال جواب بدید نه این که طعنه بزنید. یکی اولای کارشه یکی هم پذیرشو گرفته پس دلیل نمیشه همه به یک اندازه مطلع باشن در مورد این قضیه. در ثانی منظورتون رو از قرمز باشی متوجه نشدم!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush_kia نمایش پست ها
    همونطور که گفتم سوالات و پاسخ های زیادی رو خوندم اما یک جواب صریح ندیدم. من در مراحل ابتدایی هستم. ایشالا تا پایان سربازیم روند کار رو مسلط میشم. ضمنا بهتره که شما به سوال جواب بدید نه این که طعنه بزنید. یکی اولای کارشه یکی هم پذیرشو گرفته پس دلیل نمیشه همه به یک اندازه مطلع باشن در مورد این قضیه. در ثانی منظورتون رو از قرمز باشی متوجه نشدم!
    دوست من همه مثل ما هستن چه اونی که پذیرش داره و چه نداره
    منشورم این بود که حتی با یه نگاه به این سایت میتونین متوجه بشین که نمره اساس کاره و بدون اون نمیشه کاری کرد.
    یه سر به ویکی سایت بزن همه چی دستت میاد
    سربلند باشی

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : بمونم خواجه نصیر یا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط theonlyeasyday نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    به نظر من موندن تو این مملکت اصلا ارزشی نداره
    شما میتونی با جی ار ای و تافل خوب حتی مستقیم دکترا هم بری..
    یادت نره جی ار ای واجب تر از تافله واسه امریکا
    من جای شما باشم زیاد به موندن فک نمیکنم
    دانشگاههای اینجا دیگه مثل قدیم مطرح نیس چون استادای درست حسابی رفتن یا اخراج شدن!
    سربلند باشی

Junior Member

سلام
    همسرم لیسانس ادبیات فرانسه 28 ساله با ایلتس 6.5 و معدل 14.67 از دانشگاه علوم وتحقیقات تهران هست
    قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد در هر رشته ای در کشور استرالیا رو داره(رشته مهم نیست)
    از دوستان راهنمایی میخوام که ایا امکان انجام چنین کاری هست؟
    چه رشته ای میتونه بخونه؟
    3سال از زمان فارق التحصیل شدنش گذشته ایا مشکل ایجاد میکنه؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)