صفحه 39 از 68 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

سلام دوستان عزیز
    بنده میخواهم برای پزشکی در دانشگاههای آلمان اقدام کنم اما نمیدونم چطور میشه اقدام کرد، یعنی چه مراحلی وجود دارد، آیا امتحان خاصی لازم هست یا میتونم با پرکردن فرم اپلیکیشن درخواست بدم؟
    واقعا ممنون میشم اگه کسی به من کمک کنه یا اگر لینکی وجود داشته باشه که مقداری اطلاعات داده باشه ممنون میشم من خودم گشتم چیزی پیدا نکردم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط imanx نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    بنده میخواهم برای پزشکی در دانشگاههای آلمان اقدام کنم اما نمیدونم چطور میشه اقدام کرد، یعنی چه مراحلی وجود دارد، آیا امتحان خاصی لازم هست یا میتونم با پرکردن فرم اپلیکیشن درخواست بدم؟
    واقعا ممنون میشم اگه کسی به من کمک کنه یا اگر لینکی وجود داشته باشه که مقداری اطلاعات داده باشه ممنون میشم من خودم گشتم چیزی پیدا نکردم
    دوست عزیز از 2010 عضو هستید و بالغ بر صد پست وجود داره در این مورد واقعا اینا دیگه تکرار مکررات هست. خود بنده بیشتر از ده بار نوشتم از اول تا آخر چطوریه و معدل و ... چی میخواد بگردید تمام توضیحات هست.

Junior Member

سلام,من پیش دانشگاهی هستم و سال دیگه قصد رفتن به کالج در آلمان رو دارم.برای پذیرش در رشته ی پزشکی نتایجم در کالج اهمیت داره یا معدل الانم هم مهمه,در ضمن معدل دیپلمم 18.30و معدل پیشم 16.50هست با این معدل ممکنه که در پزشکی پذیرش بگیرم؟دیگه به چه چیزایی نیاز داره؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط emad__ab نمایش پست ها
    سلام,من پیش دانشگاهی هستم و سال دیگه قصد رفتن به کالج در آلمان رو دارم.برای پذیرش در رشته ی پزشکی نتایجم در کالج اهمیت داره یا معدل الانم هم مهمه,در ضمن معدل دیپلمم 18.30و معدل پیشم 16.50هست با این معدل ممکنه که در پزشکی پذیرش بگیرم؟دیگه به چه چیزایی نیاز داره؟
    با سلام. فقط معدل پیش دانشگاهی و کالج شما در نظر گرفته میشه. معدل پیش شما یه خورده پایین هست برای رشته پزشکی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    با سلام. فقط معدل پیش دانشگاهی و کالج شما در نظر گرفته میشه. معدل پیش شما یه خورده پایین هست برای رشته پزشکی.
    ممنونم,چه معدلی قابل قبوله؟رشته ی دانشگاهی چطور؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط emad__ab نمایش پست ها
    ممنونم,چه معدلی قابل قبوله؟رشته ی دانشگاهی چطور؟
    برای پزشکی حداقل معدل پیشتون باید 18 میبود و معدل کالجتون هم باید 1 بشه. ولی ممکنه برای داروساز شانس داشته باشید.

سلام به همه.جایی بهتر از اینجا برای مطرح کردن سوالم پیدا نکردم.اگه اشتباه هست مدیرا ببخشن.من می خوام برای رشته ی پزشکی اقدام کنم.با توجه به اینکه رشتم ریاضی فیزیک هست دوستان چه کشوری را پیشنهاد میدید که خیلی هم گرون نباشه؟
    آیا آلمان بدون آزمون ورودی پذیرش میده؟؟

Junior Member

سلام
    كسى از اعتبار مدرك C1 موسسه OKF كه مدرك DSD ميده اطلاعى داره؟

Junior Member

خواهش ميكنم هركس ميدونه راهنمايى كنه،من فكر ميكردم اين موسسه هم مدركش مثل مدرك گوته هست،اما الان فهميدم كه اسم مدركشون DSD هست!نميدونم چيكار كنم!چون عجله داشتم كه زودتر مدرك بگيرم دقت نكردم

Junior Member

سلام. من یه سوال مهم داشتم می خواستم بدونم کسی که دوره ی علوم پایه پزشکی رو در ایران تموم کرده و مدرک زبان آلمانی هم داره می تونه برای پزشکی در آلمان اقدام کنه؟ چه تعداد از واحداش رو قبول می کنن؟ معدل این چند سال دانشگاه چه قدر تاثیر داره؟
    اگه بخوام از خود دانشگاه این سوال رو بپرسم دقیقا با کدوم قسمت اداریشون باید مکاتبه کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)