صفحه 36 از 37 نخستنخست ... 262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 366

موضوع: Fund و تاثیر آن در ویزا

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, MIPT, Faculty of Medicine, University of Oulu

پیش فرض پاسخ : Fund و تاثیر آن در ویزا

سلام این مشکل منم هست. دقیقا به همین ترتیب. اما می تونم Bank Statement ببرم. به همون مبلغی که توی فرم I-20 برای زندگی اومده.
    کدوم روش مطمئن تر هست و چه راه هایی وجود داره اصلا؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hazh نمایش پست ها
    دوستان من از یه دانشگاه رنک 90 آمریکا پذیرش گرفتم و فاند هم دادن . اما تو I-20 نیومده. کارمند دانشگاه میگه اگه بخوایم برات عوض کنیم خیلی طول میکشه. میخام ببینم با این شرایط کدوم سفارت رو برم؟ میتونم کانفرمیشن فاند رو ببرم سفارت؟؟ یا این که بفهمن که با I-20 فرق داره ریجکت میکنن؟؟؟ اصلا این کیس من رو فاند دار حساب میشه یا بدون فاند؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidfrr نمایش پست ها
    سلام این مشکل منم هست. دقیقا به همین ترتیب. اما می تونم Bank Statement ببرم. به همون مبلغی که توی فرم I-20 برای زندگی اومده.
    منم شرایط مشابه دارم. یکی از دوستان همینجا که باهاش در ارتباط بودم، با همین شرایط رفته بود سفارت آنکارا و آفیسر هم بهش گیری نداده بود. فقط نامه فاند رو خونده بود و گفته بود باید کلیرنست کامل بشه. من خودمم همینطور میرم.

Junior Member soheilerashidi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng, Wichita State University

دوست عزیز شما نیازی به نشون دادن مدرکی واسه سال های بعدی نداری. فقط در حد خواسته شده توی ای 20 کفایت میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط sirbanian نمایش پست ها
    سلام دوستان من پذیرش مستر بدون فاند گرفتم و برای دانشگاه و ای تونی 51 هزار تا بنک استیتمنت دادم ،که برای 9 ماه زندگی هست حالا می خواستم بپرسم برای مخارج سالهای بعد چجور مدرکی ببرم (هر مدل مدرکی را هم می تونم ببرم) پدرم اسپانسر هستن . ممنون می شم جواب منو بدید من 10 روز دیگه وقت سفارت دارم.تروخدا جواب منو بدید

رشته و دانشگاه

سلام. لطفا دوستان با تجربه راهنمایی کنن که بعد از این دوبار ریجکتی چکار باید کرد. کیس مشابه با این مورد ندیدم تو صحبت ها.
    *سفارت انکارا،برای Spring 2016، ریجکت.
    شرایط: پذیرش دکترا صنایع از دانشگاه میسوری، فاند برای ترم اول.

*سفارت دوبی، برای Fall 2016، ریجکت.
    شرایط: پذیرش دکترا صنایع از دانشگاه ارکانزا، بدون فاند.

الان باز دوستم میخواد برای Fall 2016 برای ویزا اقدام کنه. دو تا I-20 رو هم داره. میسوری با فاند برای ترم اول و ارکانزا بدون فاند. نمیدونه با کدوم I-20 برای کدوم سفارت اقدام کنه. از طرفی دوباره از ارکانزا عوض کنه به میسوری حساس کنندست (سری دوم ازش پرسیدن چی شد دانشگاهتو عوض کردی)، از طرفی با ارکانزا بخواد اقدام کنه چون فاند نداره شنیده که ارمنستان رو فاند حساسه و نظر دوتا سفارت دیگه (دوبی و انکارا)برای ارمنستان مهمه. دوبی هم بخواد بره دقیقا شرایطش با قبل که ریجکت شده یکیه.

واقعا نیازمند همیاری و همفکری دوستان هستم. هر اطلاعاتی راجع به موارد مشابه میتونه کمک کنه. یا لینک بدین برم مطالعه کنم صفحه رو. ممنون

(بجز موضوع فاند که البته هیچ گیری در سفارت راجع بهش ندادن، هیچ مورد حساس و مشکوکی نداره. نه فامیل، نه رشته ی حساس، و ...)

رشته و دانشگاه

بهترین راه اینه که اول کانفرمیشن فاند رو نشونشون بدین و توضیح بدین براشون. اگه اکتفا نکرد که خیلی هم بعیده میتونین بنک استیتمنت رو نشون بدین.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

همونطور که دوستمون گفتن نیازی به نگرانی نیست. کیس شما فول فاند محسوب میشه. توی مصاحبه توضیح بدید که I-20 جدید به موقع نمیرسید و به همین خاطر با این I-20 اومدین. بعد نامه ی فاند رو نشون بدید. حتی میتونید از دانشگاه بخواهید که یک نامه ی جدا بنویسه و توضیح بده که در زمان صدور I-20 فاند شما اوکی نشده بود اما الان اوکی شده و دانشگاه خرج شما رو میده.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilerashidi نمایش پست ها
    سلام. لطفا دوستان با تجربه راهنمایی کنن که بعد از این دوبار ریجکتی چکار باید کرد. کیس مشابه با این مورد ندیدم تو صحبت ها.
    *سفارت انکارا،برای Spring 2016، ریجکت.
    شرایط: پذیرش دکترا صنایع از دانشگاه میسوری، فاند برای ترم اول.

*سفارت دوبی، برای Fall 2016، ریجکت.
    شرایط: پذیرش دکترا صنایع از دانشگاه ارکانزا، بدون فاند.

الان باز دوستم میخواد برای Fall 2016 برای ویزا اقدام کنه. دو تا I-20 رو هم داره. میسوری با فاند برای ترم اول و ارکانزا بدون فاند. نمیدونه با کدوم I-20 برای کدوم سفارت اقدام کنه. از طرفی دوباره از ارکانزا عوض کنه به میسوری حساس کنندست (سری دوم ازش پرسیدن چی شد دانشگاهتو عوض کردی)، از طرفی با ارکانزا بخواد اقدام کنه چون فاند نداره شنیده که ارمنستان رو فاند حساسه و نظر دوتا سفارت دیگه (دوبی و انکارا)برای ارمنستان مهمه. دوبی هم بخواد بره دقیقا شرایطش با قبل که ریجکت شده یکیه.

واقعا نیازمند همیاری و همفکری دوستان هستم. هر اطلاعاتی راجع به موارد مشابه میتونه کمک کنه. یا لینک بدین برم مطالعه کنم صفحه رو. ممنون

(بجز موضوع فاند که البته هیچ گیری در سفارت راجع بهش ندادن، هیچ مورد حساس و مشکوکی نداره. نه فامیل، نه رشته ی حساس، و ...)
    (سری دوم ازش پرسیدن چی شد دانشگاهتو عوض کردی)
    دقیقا! چرا کسی باید پذیرش با فاند رو با بدون فاند عوض کنه؟! جواب ایشون به آفیسر چی بود؟ متاسفانه دوستتون خودشون شرایط رو برای خودشون حساس کردن. از نظر من عوض کردن سفارت تاثیری نداره. اتفاقا اگه بخوان حساسیت رو کم کنن بهتره به یکی از همون سفارت های قبلی برن. دلیل ریجکت اول چی بود؟ اینکه فاند کامل نیست؟ آیا ایشون bs داشتن که نشون بدن برای نیمسال دوم هزینه ها رو میتونن پرداخت کنن؟
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزا چقدر به داشتن fund ربط داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 2000mohsen نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    اصولا وقتی کسی با هزینه خودش درس می خونه باید بیشتر ازش استقبال بشه و احتمال برگشتنش هم بیشتر.
    پس چطور میگن fund نداشته باشی رد میشی؟
    منظور برای کساییه که توان مالی ندارن و نتونستن فاند هم بگیرن پس بدون پشتوانه مالی هستند

Junior Member

سلام دوستان ، ممنون میشم جواب سواله منم بدید
    من خانم هستم متاهل ، برای همسرم درخواست ویزا ندادم فقط به این دلیل که رد نشم ، اما نگرانم که واقعا رد بشم چون فاصله زیادی بین کارشناسی و مستر افتاده ، پذیرشmba گرفتم ، و ده ساله سابقه کاری تجارت خارجی به عنوان مدیر روابط خارجی ، مهندس مکانیکم اما ، سوالم اینه که من در واقع سلف فاندم ، اما خوندم که نوشته بودید سلف فاند بودن خودش ممکنه باعثه رد شدن بشه ، میشه راهنماییم کنید که به نظرتون بهتر نیست من نامه بانک رو هم برای خودم بگیرم هم به نام رییس هیات مدیره شرکتم و بگم که هزینه های تحصیلم رو شرکت میده ؟ اسپانسرم رو یعنی شرکتم معرفی کنم ، درواقع شرکت هم ماله خودمه و من نایب ریسشم ، اصلا باید بگم یا منفیه ؟ من فکر میکنم اگه یع جوری نشون بدم که شرکت داره هزینه رو میده میتونم ثابت کنم که بر میگردم علاوه بر اینکه همسرم هم ایران میمونه .
    لطفا راهنماییم کنید چون خیلی استرس دارم و نمیدونم واقعا باید نامه بانک رو به نام خودم بگیرم یا شرکت
    ممنون

Junior Member

دوستان سلام،اگه فقط درصدی از هزینه دانشگاه را فاندتون پوشش بده احتمال گرفتن ویزا چقدره این روزها؟