نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 809

موضوع: مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_ نمایش پست ها
    ممنون ازینکه جواب دادین٬
    من امتحان lesen رو ثبت نام کردم٬ مشکلی پیش اومد که نتونستم روز امتحان برم در نتیجه باید دوباره امتحان بدم یا به عبارتی امتحان lesen ندادم هنوز و دفعه اولیه که میدم
    و با توجه به سمپل هایی که زدم بنظرم از مدول های دیگه راحت تره...
    در ضمن روی سایت گوته هم آمار قبولی c1 بیشتر از b2 هست...
    یکی از دوستان لطف کردن تو پیام خصوصی بهم توضیح دادن دلیلشو
    به هر حال ممنون از شما!
    c1 راحت تره؟ میتونیم ماهم امار این دوست عزیزرو ببینیم، من دارم برای بی2 میخونم اشکم در اومه ،تایل 4 لزنش منو از المانی ناامید کرده،چ برسه به c1 ممنون میشم توضیحی بمنم بدید در این مورد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aariaboy نمایش پست ها
    c1 راحت تره؟ میتونیم ماهم امار این دوست عزیزرو ببینیم، من دارم برای بی2 میخونم اشکم در اومه ،تایل 4 لزنش منو از المانی ناامید کرده،چ برسه به c1 ممنون میشم توضیحی بمنم بدید در این مورد

من فکر کنم منظورمو بد رسوندم٬‌در ضمن آمار قبولی در سایت گوته هست
    بخش آزمون ها> B2 یا C1 > آخر توضیحات یه جدول کوچک هست که هم آمار قبولی امسال هم سال گذشته رو مینویسه

منظور من از راحتی اینه که کسی که دوره ی b2 رو میگذرونه ممکنه به سختی بتونه امتحانش رو پاس کنه ولی کسی که دوره ی c1 رو تموم کرده به یه تسلطی رسیده که راحت میتونه ا
    امتحان c1 رو پاس کنه.
    پیشنهاد این دوست بنده که گفته c1 راحته به این خاطر بود که اگر بتونم امتحان b2 رو ندم و هر وقت دوره ی c1 رو تموم کردم یک دفعه c1 بدم!
    (نه اینکه وقتی b2 تموم نشده برم c1 بدم!)

البته هر کس یک جور راحته منم تزجیح میدم هر دو امتحان رو بدم...
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_ نمایش پست ها
    من فکر کنم منظورمو بد رسوندم٬‌در ضمن آمار قبولی در سایت گوته هست
    بخش آزمون ها> B2 یا C1 > آخر توضیحات یه جدول کوچک هست که هم آمار قبولی امسال هم سال گذشته رو مینویسه

منظور من از راحتی اینه که کسی که دوره ی b2 رو میگذرونه ممکنه به سختی بتونه امتحانش رو پاس کنه ولی کسی که دوره ی c1 رو تموم کرده به یه تسلطی رسیده که راحت میتونه ا
    امتحان c1 رو پاس کنه.
    پیشنهاد این دوست بنده که گفته c1 راحته به این خاطر بود که اگر بتونم امتحان b2 رو ندم و هر وقت دوره ی c1 رو تموم کردم یک دفعه c1 بدم!
    (نه اینکه وقتی b2 تموم نشده برم c1 بدم!)

البته هر کس یک جور راحته منم تزجیح میدم هر دو امتحان رو بدم...
    موفق باشید
    دلیلش خیلی ساده است چون تعداد کسایی که تو این امتحان شرکت می کنند خیلی کمتر هست و معمولا به سطح واقعی سی1 رسیدن و امتحان می دن وگرنه تفاوت سطح ب2 و سی 1 بالا هست
    و معمولا درصد افرادی که تا این سطح می خونند پایینتر هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)