صفحه 54 از 66 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 657

موضوع: آزادسازی مدارک تحصیلی از وزارت بهداشت (دانشگاههای علوم پزشکی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و مدارک تحصیلی از دانشگاههای علوم پزشکی

سلام دوستان
    در دانشگاه مشهد نرخ های آزادسازی ریزنمرات در رشته های علوم پزشکی از اول مهر نجومی شده. آیا در شهر های دیگر هم همین اتفاق افتاده است؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط rgm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در دانشگاه مشهد نرخ های آزادسازی ریزنمرات در رشته های علوم پزشکی از اول مهر نجومی شده. آیا در شهر های دیگر هم همین اتفاق افتاده است؟ ممنون
    سلام. میشه جدول هزینه ها رو بذارین؟ من هر چی گشتم نرخ های جدید رو نتونستم پیدا کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    سلام. میشه جدول هزینه ها رو بذارین؟ من هر چی گشتم نرخ های جدید رو نتونستم پیدا کنم
    سلام
    لطفا پیام های خصوصیتون را چک کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rgm نمایش پست ها
    سلام
    لطفا پیام های خصوصیتون را چک کنید.
    لطفا در فروم آپلود کنید یا لینک رو بذارید تا همه دوستان بتونند استفاده کنند.موفق باشید

دوست عزیزی که در پست شماره 511 از فروم "سوالات خود درباره طرح خدمت گروههای پزشکی را در اینجا مطرح کنید "فرموده بودند که مبالغ گرون شده و ازین اوضاع و من در جوابشون گفتم که الکی شایعه پراکنی نکنید و ایشون فرمودند شما برو و از اوضاع ما رو با خبر کن.
    خدمت عزیزان بگم که مراجعه حضوری کردم به وزارت بهداشت.کل داستان خرید تعهدات آموزش رایگان اینه:
    از اول مهر تا امروز نامه محاسبه خرید تعهدات آموزش رایگان برای خیلی ها (از جمله خودم) معلق مونده بود تا دستور جدید وزیر بیاد. بعضی دانشگاه های غیر شهر تهران بهشون تماسی نگرفتند و تو همین ماه هم کسیو معلق نکردن (مثل دانشگاه علوم پزشکی شیراز) ولی دانشگاه های نهران و ایران و بهشتی معلق بوده نامه بچه هاشون.
    من واسه اینکه ازین وضعیت تعلیق دربیام رفتم به سه چهار واحدی که مستقیما مرتبط بود.مسئول دفتر معاونت آموزشی به من گفت که دستور افزایش قیمت ها موافقت نشده باهاش فعلا و گفتن که فعلا مبالغ تا آخر اسفند 95 دقیقا مثل همون جدول قبل هست. دستور شفاهی این ابلاغ امروز مورخ 1 نوامبر 2016 (یادم نیست میشه چند آبان!!!) به واحد مالی وزارت بهداشت اعلام شده و دستور کتبی هم همین روزا میره به دانشگاه ها و میتونین از طریق اداره دریافت و پرداخت یعنی خانم تقی نژاد پیگیری کنید. نامه خود منم پیش ایشون هست و منتظرم ابلاغ بیاد تا برم بپردازم.
    هردانشگاهی رقم نجومی داده به شما و اطلاعات الکی داده اشتباهه. طی همین پست همچنان که قبلا هم خواهش کردم از دوستان عزیز خواهشمندم شایعه پراکنی های الکی نکنید و استرس به جون این و اون نندازین.جمله هایی مثل اینکه "شنیدم مبالغ گرون شده و سال 94 شد 20 میلیون و ملت دادن ...اینا مال همون موقع هست. امروز 1 نوامبر 2016 هست و تو وزارت بهداشت هر روز و هر چند ماه یکبار قوانین خودش رو داره و باید به روز و موثق صحبت کرد.

به امید موفقیت و آرامش همه دوستان

Junior Member

با سلام
    من فارغ التحصیل دندانپزشکی سال۹۳ هستم.طرح رفتم و پایان خدمت سربازی هم دارم.میخواستم بدونم الان دقیقا قیمت تعهد چنده؟ من سهمیه منطقه دو بودم. اخبار خیلی ضد و نقیضه ممنون میشم یکی راهنمایی کنه خیلی ممنون

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط M1369mrz نمایش پست ها
    با سلام
    من فارغ التحصیل دندانپزشکی سال۹۳ هستم.طرح رفتم و پایان خدمت سربازی هم دارم.میخواستم بدونم الان دقیقا قیمت تعهد چنده؟ من سهمیه منطقه دو بودم. اخبار خیلی ضد و نقیضه ممنون میشم یکی راهنمایی کنه خیلی ممنون
    تا اسفند ٩٥ قيمتها طبق جدول زير هست اما از سال ٩٦ احتمال افزايش قيمت وجود داره!
    http://education.tums.ac.ir/IPPWebV1...al-hazineh.pdf

Junior Member

سلام خدمت همگی من دانشگاه علوم پزشکی مشهد درس خوندم چند روز پیش رفتم برای آزاد کردن مدرکم قیمت ها تا پایان امسال عالیه. برای کارشناسی سالی 270 هزارتومن و برای ارشد سالی 520 هزار تومن. مسئول مربوطه هم تاکید داشت اگه میخواید بخرید الان وقتشه از سال آینده دیگه ترمی و سالی حساب نمیکنن برای هرواحد تحصیلی با توجه به تئوری یا عملی بودن هزینه میزارن.

سلام. دوستان من از آموزش دانشگاه ع پزشکی شیراز پرسیدم. گفت یه بخش نامه اومده که نمیذارن بعضی از ارشدها فعلا مدرکشون رو آزاد کنن. اینو وزارت تصمیم میگیره. توصیه کرد که تا آخر امسال حتما واسه آزاد سازی اقدام کنم. از همین الان دست به کار بشین. امیدوارم اطلاعاتم به دردتون بخوره

Junior Member

سلام دوستان ی سوال.
    من کارشناسیم علو پزشکی شهید بهشتی بودم.2 سال طرح اجباری دارم. ولی با توجه به اینکه 1 دی امسال باید برم سربازی،بصورت اتومات 21 ماه سربازی جزئی از طرحم حساب میشه،(دیگه دوستان خودتون احتمالا تجربه دارید)اونوقت میمونه 3 ماه دیگه ک باید بقیه طرحمو برم.
    حالا سوالی ک پیش میاد انه ک من با ان وضعیت اصلا میتونم مدرکم رو آزاد کنم؟واینکه طرحمو تا قبل از عید ک قیمتا پایینه بخرم و هم اینکه مجبور نباشم اون 3 ماه رو برم طرح؟(چون اگه بخوام ارشد یا کنکور مجدد شرکت کنم باید اون 3 ماه رو کنسل کنم،تا بتونم کنکور97 شرکت کنم)
    ممنون میشم راهنماییم کنید.چون من از آموزش دانشگاه ک پرسیدم بیشتر آدم رو گیج میکنن و میپچونن!!!! مثل آدم نمیگن ک نمیدونیم!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)