صفحه 28 از 29 نخستنخست ... 181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

سلام دوستان من کل تایپیکو خوندم فقط گیجتر شدم!
    کسی هست 1 راهنمایی کنه؟من 1ماه شروع کردم واس تافل 504 کامل خوندم و الان دارم essential رو میخونم (تازه شرو کردم). speaking & writing هنوز کار نکردم و ضعیفم اما listening متوسط به بالاست.reading های دلتا هم درس های اولشو خوندم برام ساده بود و سوالاشو راحت حل می کردم(اینارو گفتم که سطح زبانم دستون بیاد)می شه بگید اگه بخوام مهر ماه امسال امتحان بدم چچوری و چند ساعت در روز باس زبان بخونم؟نمره 100 میخوام.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mortaza89 نمایش پست ها
    سلام دوستان من کل تایپیکو خوندم فقط گیجتر شدم!
    کسی هست 1 راهنمایی کنه؟من 1ماه شروع کردم واس تافل 504 کامل خوندم و الان دارم essential رو میخونم (تازه شرو کردم). speaking & writing هنوز کار نکردم و ضعیفم اما listening متوسط به بالاست.reading های دلتا هم درس های اولشو خوندم برام ساده بود و سوالاشو راحت حل می کردم(اینارو گفتم که سطح زبانم دستون بیاد)می شه بگید اگه بخوام مهر ماه امسال امتحان بدم چچوری و چند ساعت در روز باس زبان بخونم؟نمره 100 میخوام.
    سلام
    به سطح شما بستگی داره و میزان گیرایی شما. برای 100 باید خوب کار کنید اما تا مهر زمان مناسبی دارید . پیشنهادم اینه که شهریور بدید اگر نمره ی مطلوب حاصل نشد دوباره جای جبران داشته باشید. زودتر اسپسکسنگ و رایتینگ رو بیارید تو برنامه . اگر لیسنینگ رو خوب کار نکنید در کل آزمون لطمه خواهدی خورد. اگر متوسطید لیسنینگ لانگمن رو برای دستگرمی بزنید و تعداد اشتباهات رو ببینید. بعد مال دلتا رو زودتر شذوع کنید. هدف تست زدن نباشه و یادگیری باشه. بعدم بارونز رو کار کنید و نهایتا سراغ TPO ها برید که سری 32 تاییش در کتابخونه موجوده
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    به سطح شما بستگی داره و میزان گیرایی شما. برای 100 باید خوب کار کنید اما تا مهر زمان مناسبی دارید . پیشنهادم اینه که شهریور بدید اگر نمره ی مطلوب حاصل نشد دوباره جای جبران داشته باشید. زودتر اسپسکسنگ و رایتینگ رو بیارید تو برنامه . اگر لیسنینگ رو خوب کار نکنید در کل آزمون لطمه خواهدی خورد. اگر متوسطید لیسنینگ لانگمن رو برای دستگرمی بزنید و تعداد اشتباهات رو ببینید. بعد مال دلتا رو زودتر شذوع کنید. هدف تست زدن نباشه و یادگیری باشه. بعدم بارونز رو کار کنید و نهایتا سراغ TPO ها برید که سری 32 تاییش در کتابخونه موجوده
    شادزی
    ممنون که زود جواب دادید.یعنی من تقریبا روزی چن سات باس زبان بخونم؟فرض کن میزلان یادگیریو سطح زبان متوسط!
    می خوام برنامه منسجم داشته باشم یکی مثه شما که استاد این کاره اگه جزییتر توضیح بده خیلی ممنون میشم.مثلا هر روز چند سات برای هر اسکیل باس وقت گذاست؟یا هر روز همه اسکیل هار باس کار کرد؟بمونم essential تموم شه بعد دالتا شروع کنم یا همین الان همزمان بخونم؟اسکیل هارو فقط لانگ من و دلتارو استفاده کنم؟مثلا بجا اینکه چندتا لسینینگ گوش بدم لسنینگای این 2 کتاب و چندبار مرور کنم؟و....
    ببخشید سرتون درداوردم خلاصه هرجور می تونید راهنمایی کنید:-)

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mortaza89 نمایش پست ها
    ممنون که زود جواب دادید.یعنی من تقریبا روزی چن سات باس زبان بخونم؟فرض کن میزلان یادگیریو سطح زبان متوسط!
    می خوام برنامه منسجم داشته باشم یکی مثه شما که استاد این کاره اگه جزییتر توضیح بده خیلی ممنون میشم.مثلا هر روز چند سات برای هر اسکیل باس وقت گذاست؟یا هر روز همه اسکیل هار باس کار کرد؟بمونم essential تموم شه بعد دالتا شروع کنم یا همین الان همزمان بخونم؟اسکیل هارو فقط لانگ من و دلتارو استفاده کنم؟مثلا بجا اینکه چندتا لسینینگ گوش بدم لسنینگای این 2 کتاب و چندبار مرور کنم؟و....
    ببخشید سرتون درداوردم خلاصه هرجور می تونید راهنمایی کنید:-)

سلام
    ببینید برنامه یک چیز کاملا شخصیه. شما با توجه به شناختی که از توانمندیهاتون دارید و اینکه چقدر کشش خوندن دارید باید برنامه بریزید. مسلما هر چی بیشتر بخوند بهتر نتیجه میگیرید.من استاد اینکار نیستم من چند ماه رو تالارهای تافل وقت گذاشتم مطالعه کردم. کاری که شما هم لازمه انجام بدید.اسنشیال رو با دلتا پیش برید.اول لانگمن بعد دلتا.نه این کتابها تموم شد بارونز و TPO ها رو باید بخونید.
    اول کمی ریدینگ و لیسنینگ رو کار کنید بعد که دستتون راه افتاد هر 4 مهارت . در هفته 2-3 انشا بنویسید. زمانهایی رو به ضبط صدا یا صحبت با آینه اختصاص بدید.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام دوستان
    تقريبا كل مبحث رو خوندم،من در سطح pre-intermediate هستم و ميخوام خودم بطور خودخوان بخونم،تا بتونم زودتر أقدام كنم براي تافل و جي ار اي
    نمى دونم از كجا بايد شروع كنم
    جه كتابي رو بخونم
    روزي 5ساعت ميتونم وقت بزارم اميدوارم زود ج ...
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fazilat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تقريبا كل مبحث رو خوندم،من در سطح pre-intermediate هستم و ميخوام خودم بطور خودخوان بخونم،تا بتونم زودتر أقدام كنم براي تافل و جي ار اي
    نمى دونم از كجا بايد شروع كنم
    جه كتابي رو بخونم
    روزي 5ساعت ميتونم وقت بزارم اميدوارم زود ج ...
    ممنون
    سلام

اگر کل مباحث این تایپک 28 صفحه ای خونده بودید به طور قطع جوابتون رو گرفته بودید... ولی...
    در مورد تافل TPO ها رو تهیه کنید و آزمون اول رو به صورت آزمایشی از خودتون بگیرید... بسته به نمرتون از مراجعی ساده مثل لانگمن تا مراجع پیشرفته مثل کمبریج و آکسفورد flexibility دارید... البته لزومی نداره همه مهارت ها رو از روی یک مرجع دنبال کنید. من برای writing در سطح مقدماتی بارونز و بعد nova رو توصیه می کنم.... برای speaking روش نوت فول رو تست کنید ان شا الله که روی شما جواب خواهد داد... دو مهارت دیگه هم با منابع عام و کتاب هایی که گفتم قابل track هستند.
    در مورد GRE هم اگر به تایپک مشاوره اش مراجعه کنید خیلی حرفا برای خوندن دارید... ولی اول باید دایره لغات خودتون رو با کتابهایی مثل 1100 و verbal advantage و از این قبیل مراجع گسترش بدید... وربال رو با بیگ بوک پیش ببرید... البته منابع فرعی برحسب نیاز زیاد هستند... برای کوانت هم کتاب کوانت بارونز شروع مناسبیه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

باسلام من تازه قصد کردم ادامه تحصیلم را در خارج انجام بدم می خواستم بدونم من بهمن ماه ارشدم تمام میشه مدرک زبانم ندارم باید چه کنم؟هم آکنون نیازمند یاریتان هستم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط xavierl نمایش پست ها
    باسلام من تازه قصد کردم ادامه تحصیلم را در خارج انجام بدم می خواستم بدونم من بهمن ماه ارشدم تمام میشه مدرک زبانم ندارم باید چه کنم؟هم آکنون نیازمند یاریتان هستم
    سلام

1- تصمیم گیری در مورد شرکت در یکی از آزمون های TOEFL یا IELTS با توجه به کشور مقصد و مسائل دیگه...
    2- بررسی سطح زبان و گردآوری منابع مورد نظر
    3- تلاش و مطالعه و تمرین

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام من حدودا 1 سال دیگه میخوام ازمون ielts بدم.سطح زبانم متوسط به پایین هست.از کجا باید شروع کنم؟؟چه کتابایی باید بخرم؟؟مرسی

Junior Member

سلام.ميخام براي fall 2016 اپلاي كنم.از ابان 93 ميخام برا تافل و جي ار اي بخونم.تا كي امتحانشونو بدم خوبه؟روال اپلايم كي باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)