صفحه 15 از 55 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 545

موضوع: مدرک زبان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان B2

هیچکس نیس یه راهنمایی کنه؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie نمایش پست ها
    هیچکس نیس یه راهنمایی کنه؟؟؟؟
    دوست عزیز دانشگاه با دانشگاه فرق میکنه.
    بعضی از دانشگاها با ّب1 پذیرش میدن و بعضی ها با ب2 ودر دو حالتشم شما باید بازم آلمانی بخونید تا بتونید تو آلمان آزمون تست داف و یا د اس ها رو بدین.
    در مورد سفارتم من دیدم کساییو که با ب1 هم ویزا گرفتن ولی همه واسه ارشد بودن.
    کلا آلمان به مقطع لیسانس یه خورده سخت ویزا میده. نا امیدتون نمیکنم . فقط خواستم آمادگیشو داشته باشین. پس هر چی بیشتر بخونین بهتره. و البته از نظر هزینه هم اینجا خوندن به صرفه تره.
    اگرم خواستین برین کالج:
    اینطور که من از یکی دونفر شنیدم ( فقط شنیدم !!!) انگار اکثر کالج ها باید ب2 باشین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

ببخشید کسی اطلاع داره حداقل مدرک لازم برای اخذ پذیرش از رشته های آلمانی زبان آلمان چی هستش؟
    می خوام که دیگه اونجا کلاس نرم و هزینه نکنم برای زبان،می خوام که اینجا یه مدرک زبان آلمانی بگیرم که دیگه مستقیماً برم سر کلاس درسای ارشد خودم بشینم نه سر کلاسای زبان آلمانی.
    آزمون testdaf بدم و حداقل چه نمره ای بدست بیارم که برای اکثر دانشگاه ها کافیه؟ TDN 4 یا TDN 3 یا TDN5 ؟ (راستی هری شمارش بالاتر هستش بهتر هست دیگه؟مثلاً 5 دیگه فول هستش؟)
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    ببخشید کسی اطلاع داره حداقل مدرک لازم برای اخذ پذیرش از رشته های آلمانی زبان آلمان چی هستش؟
    می خوام که دیگه اونجا کلاس نرم و هزینه نکنم برای زبان،می خوام که اینجا یه مدرک زبان آلمانی بگیرم که دیگه مستقیماً برم سر کلاس درسای ارشد خودم بشینم نه سر کلاسای زبان آلمانی.
    آزمون testdaf بدم و حداقل چه نمره ای بدست بیارم که برای اکثر دانشگاه ها کافیه؟ TDN 4 یا TDN 3 یا TDN5 ؟ (راستی هری شمارش بالاتر هستش بهتر هست دیگه؟مثلاً 5 دیگه فول هستش؟)
    ممنون
    بعضی از دانشگاه ها که تعدادشون خیلی خیلی کمه با ب2هم پذیرش میدن و اجازه میدن که شما درستون رو با همون ب2شروع کنید.
    اما برای بقیه دانشگاه ها شما باید یا در آزمون DSHشرکت کنید یا در آزمونTestDafکه اولی در ایران برگزار نمیشه و فقط در آلمان برگزار میشه که معمولا بعضی دانشگاه ها به شما اجازه میدن که این آزمون رو در آلمان بدید و درستون رو شروع کنید اما دومی در ایران برگزار میشه.
    از نظر سختی راستش من خودم تجربه نکردم ولی دوستان میگن DSHآسون تره.
    نمره ی TDN4معمولا برای تمام دانشگاه ها کفایت می کنه.
    شما با شرکت در آزمون TestDafدر ایران و کسب نمرهTDN4می تونید درستون رو شروع کنید و نیاز به شرکت در هیچ کلاس زبان آلمانی ندارید.
    برای موفقیت در این آزمون هم سطحتون باید پایان ب2 تا اوایل س1 باشه.
    بله دوست عزیز هر چه اون شماره بالاتر باشه یعنی شما دانش بالاتری دارید
    فکر کنم این ویکیپدیا هم به شما کمک کنه.

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

من پذیرشمو با آیتلس 6 گرفتم اما الان تو نامه پذیرشم نوشته که آیلتس 6.5 باید داشته باشم و مکاتبه هم می کنم میگه چیزی واست نمی فرستیم به نظرتون باید چیکار کنم ، چند جای دیگه هم این سوالو پرسیدم واسه مطمئن شدن اینجا هم میپرسم. آیا شانسی واسه سفارت دارم ؟
    Capture01.JPG

سلام
    من این هفته مصاحبه دارم.
    پذیرشم به آلمانیه ولی امتحان zd ندادم.
    به نظرتون به مشکل برمیخورم؟ کسی تجربه داره؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

دانشگاه كايزرسلاترن گرايش هاي مختلف برق رو ارائه ميده كه بعضي ها به انگليسي و بعضي ها به آلماني هست.خود دانشگاه براي پذيرش نيازي به مدرك زبان آلماني نداره و گفته آيلتس كافيه.فقط دانشجوها يك ترم اول اينجا آلماني ميخوانند و بعدش ميرن سر درس .ميخواستم بدونم سفارت به اين مدل پذيرش ها ويزا ميده و يا به نداشتن اطلاعات آلماني ما و يا حداقل نداشتن مدرك زبان آلماني گير ميده؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام
    من از دانشگاه Tu Clausthal پذیرش geoenvironmental engineering گرفتم و تو پذیرشم نوشته که از اوایل تیر ماه برای کلاس زبان B1.2 برم آلمان و من برای تاریخ 28 فروردین وقت سفارت گرفتم. زبان b1 رو تو موسسه ثمر آپادانا تموم کردم که موسسه معتبری نیست و من فقط یه نامه از موسسه دارم که b1 رو تموم کردم و الان در حال گذروندن دوره آمادگی آزمون ZD هستم. امتحان بعدی ZD اواخر اردیبهشت هست که اگر میخواستم تو اون تاریخ امتحان بدم بعد برم سفارت از وقتی که دانشگاه تعیین کرده بود رد میشد. حالا سوال اینجاست که سفارت به من با این نامه ویزا میده یا نه ؟ دانشگاه که اینو قبول کرد.
    سوال بعدی اینکه اگه ویزا نمیده چکار میتونم بکنم؟ به نظر شما تو امتحان 27 اردیبهشت ثبت نام کنم و برگه ثبت نام رو براشون ببرم اونوقت بهم ویزا میدن؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

سلام
    من برای ارشد مکانیک در دو دانشگاه اپلای کردم. زبان تدریس انگلیسی هستش. تا به این لحظه هیچگونه دانشی از زبان آلمانی ندارم.
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه رشته ها کاملا به زبان انگلیسی ارائه میشه آیا من دوره فوق فشرده زبان آلمانی رو شروع بکنم یا نه؟ بدون دانش زبان آلمانی آیا برای ویزا به مشکل بر میخورم؟
    من برای کانادا هم اپلای کردم و منتظرم ببینم نتیجه چی میشه.
    Live fast, die young

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط metil نمایش پست ها
    سلام
    من برای ارشد مکانیک در دو دانشگاه اپلای کردم. زبان تدریس انگلیسی هستش. تا به این لحظه هیچگونه دانشی از زبان آلمانی ندارم.
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه رشته ها کاملا به زبان انگلیسی ارائه میشه آیا من دوره فوق فشرده زبان آلمانی رو شروع بکنم یا نه؟ بدون دانش زبان آلمانی آیا برای ویزا به مشکل بر میخورم؟
    من برای کانادا هم اپلای کردم و منتظرم ببینم نتیجه چی میشه.
    من شنیدم که برای رشته های انگلیسی سفارت مدرک A1 میخواد.مطمئن نیستم خیلی.اما کار از محکم کاری عیب نمیکنه.به نظر من شروع کنید به خوندن
    اشکی که هنگام شکست می ریزیم,عرقی است که هنگام تلاش نریختیم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)