صفحه 2 از 62 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 620

موضوع: پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی برق و کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی کامپیوتر

ممنون ،اقا درمورد این پنج تا گرایش غیر از هوش مصنوعی و شبکه یک خط توضیح می نویسی که من یه تعریف اولیه و درک مختصر پیدا کنم
    درمورد بازار کار هم قبول دارم من دنبالش نیستم
    یادگرفتن اون دو تا زبون هم کار سختی نیست
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

سلام .

1 پایگاه داده که خوب از اسمش معلوم در مورد دیتابیس و این حرفاست و چیزی که توی دانشگاه تدریس میشه کاملا بستگی به استاد و گروه داره یکی میاد SQL درس میده یکی میاد knowledge base درست میده یکی هم طراحی تئوری پایگاه .. به هر حال مخصوصا قسمت data mining بسیار کاربرد داره اگه توی سایت دانشگاه های خارجی یه سری بزنید معمولا این فیلد جزء کارای تحقیقاتی هست .

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%...8C%D9%87%D8%A7

2 طراحی الگوریتم هم یکی از پرطرفدار ترین فیلد هاست که به طراحی الگریتم های بهینه و با سرعت و... می پردازه کلا جای کار زیاد داره بعضی جاها توی هوش مصنوعی بکار میره اگه به مباحث ریاضی علاقه دارین این فیلد میتونه براتون جذاب باشه .

http://en.wikipedia.org/wiki/Algorithm_design

3 مهندسی نرم افزار (فیلد مورد علاقه من ! ) کلا برای تولید نرم افزار همین جور با الله و اکبر نمیشه رفت جلو ;D باید یک سری قواعد رعایت بشه ( مخصوصا برای نرم افزار های بزرگ ) چندین step داره و هر کدوم هم خودشون مراحل دارن به نظر من فیلد خیلی جذابیه البته جاهایی دیدم که بعضیا میگن داره قدیمی میشه و بهتره اگه توی فکر مقاله و این حرفا هستین بیخیالش شید !

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%...B2%D8%A7%D8%B1

فکر کنم بهترین کار برای دریافت اطلاعات بیشتر جستجو توی اینترنت باشه .
    اگه زیادی اشتباه گفتم ببخشید دوستانی که خبره هستن حتما کمک بیشتری می کنند ;D

سلام من دانشجوي كارشناسي ارشد الكترونيكم بايد موضوع براي پايان نامه ام انتخاب كنم اما هنوز كاري نكردم از همه بدتر استاد هم ندارم لطفا موضوع پيشنهاد بدين
    ویرایش توسط hatefrad : January 7th, 2017 در ساعت 04:15 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member Promised آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Of CS/University Of Tehran

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن موضوع برای پایان نامه- مهندسی برق و کامپیوتر

سلام
    آیا bioinformatic انتخاب مناسبی برای پایان نامه ارشد کسی هست که کارشناسی نرم افزار خونده و ارشدش هم علوم کامپیوتر هست؟ علاقه خیلی زیادی به مباحث زیستی نداره! در حدی که دوست نداره Phd هم تو این حوزه کار کنه! شاید بشه به بیو به عنوان یک اینترستینگ نگاه کرد ولی ادامه دادنش رو خیلی دوست نداره! تو دوران تحصیل تو فیلد خاصی فوکوس نکرده و الان نمیدونه باید چه کار کنه؟ ضمن این که به ادامه تحصیل تو ایران هم خیلی فکر نمیکنه و صفحات ریسرچ دانشگاه های آمریکا و کانادا رو هم که میبینه حوزه های پژوهشی معلوم هست ولی به صورت تاپیک مطرح نیست و خیلی کلی هست. به الگوریتم و روند رسیدن به پاسخ به صورن رگولار علاقه منده ... به مباحث ریاضی هم علاقه داشته ولی تو دوران تحصیل از ریاضی دور شده ولی با این حال اعتقادش اینه که ارزش علمی یک پایان نامه به کارهای تحلیلی و ریاضی هست که توشه و از پایان نامه ای که فقط با کاربردها سر و کار داره و لاجیک ریاضی و روابط ریاضی توش کم رنگ هست علاقه ای نداره! ترم 3 هست و تا انتهای ترم 5 برای دفاع فرصت داره ، پروپوزالش هم باید تا انتهای ترم 3 بده! حالا نظر شما دوستان عزیز که تجربه دارید چیه؟
    متشکرم
    Behind every successful man there's a lot of unsuccessful years.

سلام من دانشجوي كارشناسي ارشد الكترونيكم بايد موضوع براي پايان نامه ام انتخاب كنم اما هنوز كاري نكردم از همه بدتر استاد هم ندارم لطفا موضوع پيشنهاد بدين
    بهترين فيلد هاي فعلي براي كار
    1- خاصيت پيزو الكتريك
    2- ابر جذاب هاي الكتريكي
    3- ايزولاسيون الكترونيكي
    4- نانو الكترونيك و ايجاد المان ها

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    من این ترم پایان نامه برداشتم. لیسانس برق-قدرت. می خوام در مورد renewable energies کار کنم، منتها هیچ background ای در این زمینه ندارم. از کجا می تونم چند مورد پایان نامه با این موضوع پیدا کنم؟؟ شنیدم میدان انقلاب هم پروژه می فروشند، شما می دونید کجای انقلاب هست؟؟ خواهش می کنم کمکم کنید استادم بهم پیله کرده که کارتو شروع کن، خیـــــــلی عجله دارم.
    مـرسی

سلام به همه
    اگه بخوام بدونم مثلا یه دانشگاه در مورد یه موضوع خاص برای دکترا کار می کنه یا نه باید کجای سایت اون دانشگاه دنبالش بگردم؟ برای مثال دانشگاه استنفورد http://www.stanford.edu/

نقل قول نوشته اصلی توسط soheila_3155 نمایش پست ها
    سلام به همه
    اگه بخوام بدونم مثلا یه دانشگاه در مورد یه موضوع خاص برای دکترا کار می کنه یا نه باید کجای سایت اون دانشگاه دنبالش بگردم؟ برای مثال دانشگاه استنفورد http://www.stanford.edu/
    سایت شخصی اساتید دانشگاه رو از طریق صفحۀ دانشکده ها پیدا کنید. در اونجا اساتید از علایق پژوهشی خودشون و مقالات منتشر شده نوشته اند. در ضمن اگر در دانشگاه ها آزمایشگاه های تحقیقاتی خاصی وجود داشته باشد، در سایت مخصوص اون آزمایشگاه هم تحقیقات در حال پژوهش ذکر شده.
    کلا از طریق علایق پژوهشی اساتید و لیست مقالات منتشر شدۀ اونها طی چند سال اخیر

Junior Member

دوستان من این ترم باید پایان نامه بدم حتما هم باید به صورت پروژه ای یعنی کار عملی باشه. استادم گفته پروژه طراحی وب یا نرم افزار بر ندار یه موضوعی بردار که کمتر روش کار شده باشه مثلا نوشتن اپلیکیشن برای آیفون یا سیستم عامل اندروید. شما پیشنهادی برای این موضوع ندارید؟

Junior Member

سلام به همه بچه های گل فروم
    من رشتم کامپیوتر نرم افزاره و ترم آخرم . میخوام برای پاییز سال دیگه پذیرش بگیرم
    و باید موضوع پروژه پایانیم رو انتخاب کنم که توی رزومم هم بنویسم منتها توی فیلدهای هوش
    مثلا یا ویژن یا لرنینگ اطلاعاتم خیلی کمه یعنی فقط یه چیزای کلی میدونم اما خب از این شاخه ها خوشم اومده و میخوام تو ارشد هم روی همینا کار کنم
    میخواستم ببینم کسی اینجا میتونه منو راهنمایی کنه که موضوع پروژه رو انتخاب کنم
    ترجیحا از دو فیلد بالا یا مباحث مربوط به شبکه که جدید باشه و به درد گرفتن فاند و پذیرش هم بخوره

امیدوارم همگی موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)