نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 130

موضوع: تاثیر ترجمه یا تالیف کتاب بر رزومه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد ترجمه کتاب

نقل قول نوشته اصلی توسط sunib نمایش پست ها
    دوستان من دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی هستم. خواستم بدونم آیا ترجمه‌ی کتاب تاثیر مثبتی تو رزومه داره یا خیر؟
    چون می‌خوام بدونم اگر باعث قوی‌تر شدن رزومه و بالا رفتن شانسم برای پذیرش می‌شه وقت بذارم براش. اگر نه که هیچی رو چیزهای دیگه تمرکز کنم...

ممنون
    دوست گرامی من هم مثل شما چند کتاب ترجمه کردم البته بسیار تغییر دادم و انتهای کتاب چکیده لاتین و رزومه خودم را قرار دادم برای دانشگاه های خارجی می فرستم کمیته جذب میگن تاثیر داره ولی نه در حد مقاله آی اس آی ولی برای دکتری در ایران تاثیر بسیار بیشتری دارد. ضرر نداره ولی وقت و هزینه زیادی می برد!

Junior Member sunib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BA Student of English Translation and Interpreting at IAUSTB

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد ترجمه کتاب

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی من هم مثل شما چند کتاب ترجمه کردم البته بسیار تغییر دادم و انتهای کتاب چکیده لاتین و رزومه خودم را قرار دادم برای دانشگاه های خارجی می فرستم کمیته جذب میگن تاثیر داره ولی نه در حد مقاله آی اس آی ولی برای دکتری در ایران تاثیر بسیار بیشتری دارد. ضرر نداره ولی وقت و هزینه زیادی می برد!
    من هنوز اقدام به ترجمه نکردم و دانشجوی کارشناسی هستم؛ فقط خواستم بدونم اگر تاثیر مثبتی داره این کار رو بکنم و با کتاب‌ حجم کم شروع کنم.
    برای پذیرش از دانشگاه‌ها هم فعلا هدفم یا همین کارشناسی و یا ارشد هستش نه دکتری.

بعد تفاوتی هستش بین ترجمه‌ی انگلیسی به فارسی و یا فارسی به انگلیسی؟ منظورم اینه که ارزش هر دو یکسان هستش و انگلیسی به فارسی کلا ارزش داره؟!
    ببخشید انقدر سوال می‌کنم چون هیچ گونه اطلاعاتی ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)