نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 257

موضوع: تحصیل در رشته علوم و صنایع غذایی و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    DANESHGAHE OLOM VA TAHGHIGHAT

پیش فرض پاسخ : رشته صنایع غذایی

سلام من فوق لیسانس مهندسی کشاورزی- علوم و صنایع غذایی هستم.
    برای دکتری کجا بهتره برم؟
    درس خواندن در دانشگاههای درجه دوم آن جا از نظر وزارت علوم،بعد اگر برگردیم چه مشکلی داره؟

یک سوال دیگر این که من قبل از هر چیز دارم آماده می کنم خودم را برای IELTS درسته این طوری؟ اما نمی دونم کجا؟ استرالیا و نیوزلند شاید انتخاب اولم باشه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط saffarpour نمایش پست ها
    سلام من فوق لیسانس مهندسی کشاورزی- علوم و صنایع غذایی هستم.
    برای دکتری کجا بهتره برم؟
    درس خواندن در دانشگاههای درجه دوم آن جا از نظر وزارت علوم،بعد اگر برگردیم چه مشکلی داره؟

یک سوال دیگر این که من قبل از هر چیز دارم آماده می کنم خودم را برای IELTS درسته این طوری؟ اما نمی دونم کجا؟ استرالیا و نیوزلند شاید انتخاب اولم باشه.
    درود

در پست قبلی شما زری جواب سوالی مشابه سوال شما رو داده...

ببینید باید ببینید که رزومه ی شما و شرایط شما به چه دانشگاه هایی میخوره...در واقع باید بدونید که شما با توجه به داشته هاتون چه اقدامی می تونید انجام بدید....

درس خوندن در دانشگاه های درجه دوم هم باید بگم اگر می خواهید برگردید باید به فهرست دانشگاه های وزارت علوم نگاه کنید و مسلما تاثیر داره ممتاز و اول و دوم....

در مورد ایلتس هم باید ببینید چه دانشگاه های و چه رشته هایی براتون مورد علاقه است که باید خودتون برید دنبالش و بعد ببینید اون دانشگاه چه چیزهایی رو میخاد

شب خوش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

سلام زری جون
    لیسانسم رو گرفتم و رشتم مهندسی کشاورزی گرایش علوم و صنایع غذایی هست ....با معدل 87/15 از دانشگاه آزاد.... زبانم خوبه اما هنوز مدرک خاصی ندارم می خوام IELTS امتحان بدم و فکر می کنم 6-6.5 رو بیارم....قصد دارم GRE رو هم شروع کنم بخونم و امتحان بدم....البته اینو هم بگم که سعی خودمو برای هرچه بیشتر خوندن و نمره بالا آوردن زبان می کنم....یعنی می خوام عالی باشم... سابقه کارآموزی هم در رابطه با رشته خودم تو کارخونه ها دارم و کار هم در زمینه طراحی کارخونه جات (شرکت مشاوره مهندسی) دارم البته زیاد نیست تا الان حدود 7-8 ماه.... کشورهای مقصدم هم در درجه اول US و CANADA هست و بعد سوئیس و نروژ و فنلاند....... میخوام اگه بشه رو مقاله دادن هم کار کنم ولی نمی دونم چه جوری و از کجا...
    می خواستم اگه امکانش هست به من کمک کنید....

ممنون

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niki2025 نمایش پست ها
    سلام زری جون
    لیسانسم رو گرفتم و رشتم مهندسی کشاورزی گرایش علوم و صنایع غذایی هست ....با معدل 87/15 از دانشگاه آزاد.... زبانم خوبه اما هنوز مدرک خاصی ندارم می خوام IELTS امتحان بدم و فکر می کنم 6-6.5 رو بیارم....قصد دارم GRE رو هم شروع کنم بخونم و امتحان بدم....البته اینو هم بگم که سعی خودمو برای هرچه بیشتر خوندن و نمره بالا آوردن زبان می کنم....یعنی می خوام عالی باشم... سابقه کارآموزی هم در رابطه با رشته خودم تو کارخونه ها دارم و کار هم در زمینه طراحی کارخونه جات (شرکت مشاوره مهندسی) دارم البته زیاد نیست تا الان حدود 7-8 ماه.... کشورهای مقصدم هم در درجه اول US و CANADA هست و بعد سوئیس و نروژ و فنلاند....... میخوام اگه بشه رو مقاله دادن هم کار کنم ولی نمی دونم چه جوری و از کجا...
    می خواستم اگه امکانش هست به من کمک کنید....

ممنون
    سلام
    اول بايد ببينيد كه براي چه موقع ميخوايد اپلاي كنيد. اگر براي فال 2011 باشه كه وقت براي مقاله نداريد و بايد به صورت فشرده زبان بخونيد و GRE آبان رو هم امتحان بديد. اگر براي سال بعدش باشه ميتونيد هم براي زبان خودتون رو آماده كنيد و هم به كمك افراد هم رشته اي، سعي كنيد مقاله مشترك بديد، چون با توجه به نوع كارتون (كه اصلا در حيطه تحقيقات نيست) و اينكه كارشناسي هستيد فكر نميكنم به تنهايي بتونيد مقاله بديد. البته كاري كه ميتونيد انجام بديد ارائه مقاله مروري در كنفرانسهاي داخلي هست كه هر چند خيلي نميتونه موثر باشه، اما باز هم داشتن مقاله هر چند داخلي در رزومه تون مفيد هست.
    براي اينكه ديد خوبي داشته باشيد، بايد در دانشگاه هايي كه فكر ميكنيد براتون مناسب هستند شرايط رو بخونيد و ببينيد مي نيمم نمرات زبان و معدل و ساير شرايط براشون چي هست. سابقه كارآموزي شما تصور نميكنم خيلي تاثيرگذار باشه. اگر فاند نميخوايد، فكر ميكنم بتونيد همين امسال با نمرات نسبتا خوب زبان و بدون مقاله، براي دانشگاه هاي متوسط اروپايي اپلاي كنيد. پس با توجه به دانشگاه، فاند و زماني كه ميخوايد اپلاي كنيد، ببينيد كه اولويت براتون چي هست؟ زبان يا مقاله يا ...؟ نظر شخصي من اينه كه تنها چيزي رو كه الان براي شما بسيار مهم هست و ميتونه تعيين كننده باشه، زبان هست. در درجه دوم، اگر وقت كافي داريد، اونوقت رو مقاله هم كار كنيد.
    موفق باشيد
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط zari نمایش پست ها
    سلام
    اول بايد ببينيد كه براي چه موقع ميخوايد اپلاي كنيد. اگر براي فال 2011 باشه كه وقت براي مقاله نداريد و بايد به صورت فشرده زبان بخونيد و GRE آبان رو هم امتحان بديد. اگر براي سال بعدش باشه ميتونيد هم براي زبان خودتون رو آماده كنيد و هم به كمك افراد هم رشته اي، سعي كنيد مقاله مشترك بديد، چون با توجه به نوع كارتون (كه اصلا در حيطه تحقيقات نيست) و اينكه كارشناسي هستيد فكر نميكنم به تنهايي بتونيد مقاله بديد. البته كاري كه ميتونيد انجام بديد ارائه مقاله مروري در كنفرانسهاي داخلي هست كه هر چند خيلي نميتونه موثر باشه، اما باز هم داشتن مقاله هر چند داخلي در رزومه تون مفيد هست.
    براي اينكه ديد خوبي داشته باشيد، بايد در دانشگاه هايي كه فكر ميكنيد براتون مناسب هستند شرايط رو بخونيد و ببينيد مي نيمم نمرات زبان و معدل و ساير شرايط براشون چي هست. سابقه كارآموزي شما تصور نميكنم خيلي تاثيرگذار باشه. اگر فاند نميخوايد، فكر ميكنم بتونيد همين امسال با نمرات نسبتا خوب زبان و بدون مقاله، براي دانشگاه هاي متوسط اروپايي اپلاي كنيد. پس با توجه به دانشگاه، فاند و زماني كه ميخوايد اپلاي كنيد، ببينيد كه اولويت براتون چي هست؟ زبان يا مقاله يا ...؟ نظر شخصي من اينه كه تنها چيزي رو كه الان براي شما بسيار مهم هست و ميتونه تعيين كننده باشه، زبان هست. در درجه دوم، اگر وقت كافي داريد، اونوقت رو مقاله هم كار كنيد.
    موفق باشيد

ممنونم زری جون از راهنماییت
    فکر نمی کنم برای fall 2011 بتونم خودمو برای GRE آماده کنم....بنا بر این میذارم که برای سال بعد apply کنم...پس زبانمو قوی می کنم....تا بتونم تو IELTS و GRE نمره خوبی بگیرم...شما کسی رو نمی شناسید که به همکار برای مقاله احتیاج داشته باشه یا بتونه کمکم کنه؟و همچنین دانشگاه های US و CA که رشته مارو دارن رو میتونید بهم معرفی کنید؟
    اگر زبامنو خیلی خوب بگیرم امکانش هست با فاند پذیرش بگیرم؟

بازم ممنون

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niki2025 نمایش پست ها
    ممنونم زری جون از راهنماییت
    فکر نمی کنم برای fall 2011 بتونم خودمو برای GRE آماده کنم....بنا بر این میذارم که برای سال بعد apply کنم...پس زبانمو قوی می کنم....تا بتونم تو IELTS و GRE نمره خوبی بگیرم...شما کسی رو نمی شناسید که به همکار برای مقاله احتیاج داشته باشه یا بتونه کمکم کنه؟و همچنین دانشگاه های US و CA که رشته مارو دارن رو میتونید بهم معرفی کنید؟
    اگر زبامنو خیلی خوب بگیرم امکانش هست با فاند پذیرش بگیرم؟

بازم ممنون
    خواهش ميكنم
    ببين حقيقتش اينه كه خيلي نميشه پيش بيني كرد، اما واقعا نمرات خيلي خوب زبان تاثير فوق العاده اي دارند. پس اگر ميخواي پذيرش خوبي بگيري (با توجه به نمره معدل معمولي و نداشتن مقاله) حتما حتما بايد زبانتو عالي بدي. يعني آيلتس 7 و يا تافل حدود 100. تو كه ميخواي سال بعد اپلاي كني حتما برو به استادات يا دوستان ارشد يا استادهايي كه ميشناسي مراجعه كن، اگر بتوني يه مقاله ISI داشته باشي عالي ميشه.
    مشكل اينجاست كه واسه ارشد ميخواي اقدام كني. و براي ارشد، فاند كمتري در دسترس هست. اما چيزي كه ميتونم بگم اينه كه تو اين يك سال اگر نمرات زبان خيلي خوب داشته باشي و بتوني يه مقاله بدي، خيلي ميتوني اميدوار باشي. در نهايت هيچكي نيست كه وارد پروسه اپلاي بشه و نتونه پذيرش بگيره.
    در مورد دانشگاه ها، در صفحه اول همين تاپيك من خودم ليستي از دانشگاه ها رو گذاشتم، البته اونها دانشگاههاي تاپ هستند. يك ليست رو هم دوست عزيز countdown در گذشته برام پيدا كرده بود كه بايد در پيامهاي خصوصي 1-2 سال قبلم سرچ كنم اگه پيدا كردم برات ميفرستم.
    در مورد همكار براي مقاله، اينجا ميتوني درخواست همكاري بدي و اگر كسي تونست، باهات همكاري ميكنه.
    موفق باشي
    Whether you think you can or you think you can't, you're right