نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد ارسال ایمیل به اساتید

مثلا خودش مدير گروه باشه. يا مثلا آدم معروف و با نفوذي باشه كه به كميته بگه الا و بلا من اينو ميخوام . يه پسري بود GRE‌نميرسيد به يه دانشگاه توپ اما استاده براش فرجه گرفت 2-3 ماهه خوند و قبولش كردن. از اين چيزا بعيد نيست. اونا حاضر نيستند مورد خوب رو از دست بدن مثلا به بهانه ي تافل پايين. اما بشرطي كه طرف خودش دست اندر كار پذيرش باشه. يكيشون به من گفت اپلاي نكن چون اونا كه امسال ديديم رقابتو سخت كردن و با اين GRE شانسي نداري. منم كلي دعاش كردم.
    Gotcha??
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    مثلا خودش مدير گروه باشه. يا مثلا آدم معروف و با نفوذي باشه كه به كميته بگه الا و بلا من اينو ميخوام . يه پسري بود GRE‌نميرسيد به يه دانشگاه توپ اما استاده براش فرجه گرفت 2-3 ماهه خوند و قبولش كردن. از اين چيزا بعيد نيست. اونا حاضر نيستند مورد خوب رو از دست بدن مثلا به بهانه ي تافل پايين. اما بشرطي كه طرف خودش دست اندر كار پذيرش باشه. يكيشون به من گفت اپلاي نكن چون اونا كه امسال ديديم رقابتو سخت كردن و با اين GRE شانسي نداري. منم كلي دعاش كردم.
    Gotcha??
    بله دوست من گرفتم. اخه یه استادی که director program بود به گفت اپلای کن. اونم نه واسه رشته ای که من بهش میل داده بودم بلکه یه رشته مرتبط که خودش دیرکتورش بود. مثلا تو همچین موردی چقدر احتمال پذیرش بالا میره؟ برای فاند هم یه قولایی داده بود. روی این قولش چقدر میشد حساب کشید؟ مرسی
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    بله دوست من گرفتم. اخه یه استادی که director program بود به گفت اپلای کن. اونم نه واسه رشته ای که من بهش میل داده بودم بلکه یه رشته مرتبط که خودش دیرکتورش بود. مثلا تو همچین موردی چقدر احتمال پذیرش بالا میره؟ برای فاند هم یه قولایی داده بود. روی این قولش چقدر میشد حساب کشید؟ مرسی
    ببخشيد دير شد. نميشه گفت حساب كن يا نه. چون مشخص نيست امسال چند نفر براي اونجا اپلاي كنن و وضعيتشون چطوري باشه. اونا هم دنبال مورد هاي خوب هستند. اما اين مورد از تمپلتهايي كه اكثرا دريافت ميكنند بهتره اما بخوبيه فول فاندهاي بدن اپلاي هم نيست.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.