صفحه 314 از 638 نخستنخست ... 214264304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324364414 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,131 تا 3,140 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

سلام دوست عزیز
    شما باید بعد از لاگین و جستجوی خونه موردنظر..درکنار مشخصات خونه که پایین صفحه هر ملک هست روی واژه kontakt udleje کلیک کنید که صفحه ایمیل باز میشه ..

بهتره متنو قبلا اماده کنید واگر به دانمارکی باشه معمولا بیشتر خوششون میاد....
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    با چه بودجه ای وضعیت پیدا کردن خونه افتضاحه؟

موضوع بودجه نیست فقط
    جای خوب پیدا کردن مهمه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)

برای درخواست ویزا برای همراه به صورت آنلاین باید برای تمکن مالی چه چیزی را آپلود کنیم؟ همون گواهی بانکی که برای متقاضی اصلی دادیم را آپلود کنیم کافیه؟
    فایل نامبر کبک : 3 نوامبر 2009 - تاریخ مصاحبه : 28 آوریل 2010 - فایل نامبر فدرال : 28 آوریل 2010
    نامه آپدیت مدارک : 17 آگوست 2012 - تحویل مدارک آپدیت شده : 3 سپتامبر 2012

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

نقل قول نوشته اصلی توسط djrezam نمایش پست ها
    آقا رزیدنت کارت من 16 روزه اومد !
    خواستم این خبرو بدم که به عجایب روزگار آگاه باشید.
    25 مارچ بیومتریک دادم، 11 آپریل با پست اومد دم در خونه.
    آقا دوستانیکه دانمارک هستین میشه آمار بدین ببینیم تو چند روز میشه خونه پیدا کرد اگه حالا محله و متراژ زیاد مهم نباشه میشه 5 روزه توی کپنهاگ خونه گیر آورد؟ مثلاً 50 متری؟!؟!؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    آقا دوستانیکه دانمارک هستین میشه آمار بدین ببینیم تو چند روز میشه خونه پیدا کرد اگه حالا محله و متراژ زیاد مهم نباشه میشه 5 روزه توی کپنهاگ خونه گیر آورد؟ مثلاً 50 متری؟!؟!؟
    خیلی بعیده. البته اگر خوش شانس باشین و آشنا داشته باشین، ممکنه. ولی اصلا رو این حساب نکنین که پاشین بیاین و خونه پیدا کنین. اون هم 50 متری. باز متراژ بزرگ راحت تره.

Junior Member

دوستان که در دانمارک هستن راهنمایی کنین لطفا
    بنظرتون گوشی موبایل از اونجا با سیم بخری ارزونتره یا فرقی نمیکنه؟(smart phon)جون تکس بالایی داره ؟!!
    اگه کسیو داشته باشی از امریکا بیاره چطور؟چون اینطوری تو دانمارک هم میشه از گارانتیش استفاده کرد وهم200 تونی از ایران ارزون تره

Junior Member

سلام

از دوستان کسی هست که تمایل داشته باشه تشکیل گروه بدیم برای کلاس زبان دانمارکی آقای شمس الدین؟

لطفا اگر کسی میله به من پیام خصوصی بده. من هم دنبال هم گروهی هستم. مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical Eng, univ of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط athenam نمایش پست ها
    سلام

از دوستان کسی هست که تمایل داشته باشه تشکیل گروه بدیم برای کلاس زبان دانمارکی آقای شمس الدین؟

لطفا اگر کسی میله به من پیام خصوصی بده. من هم دنبال هم گروهی هستم. مرسی
    سلام

راستي كسي ميتونه راجع به جلسه 22 فروردين آقاي شمس الدين اطلاعات مفيدي اگه داده شده ارائه كنه

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط namn نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز، چقدر خوشحالم كه بالاخره يه برقي پيدا شد.
    منم مدرك ليسانس و فوقم هر دو برق-الكترونيكه براي همين سابقه كارم رو هم همين گرفتم. البته من جاي دولتي كار مي‌كنم كه طبق قوانين احمقانشون هيچ توضيحي در مورد شغلم توي نامه گواهي كار نمي‌نويسند. همينم پدرم در اومد اونقدر التماس كردم تا آخرش توش نوشتند به عنوان برق-الكترونيك. حالا خدا مي‌دونه از نظر اونا تأييده يا نه؟ شما چي فكر مي‌كنيد؟ ممنون مي‌شم منو از نگراني در بياريد.
    سپاس
    سلام

از زبان 20 میارید؟ اگر میارید نگران نباشید
    ولی سعی کنین الکترونیک ننویسید. الکتریکال خوبه. ممکنه کامل امتیاز ندن (نظر شخصیمه) اگر هنوز سفارت نرفتید میتونید از جای دیگه ای نامه انگلیسی بگیرید. با متنی که خودتون تنظیم میکنین. زیاد رو شرکت دولتی تون انرژی نذارید. اگر هم سفارت رفتید و نامه رو دادین نگران نباشید. اینها همه محکم کاریه. کلا برق رو لازم دارند. بعید میدونم فوق برق رو رد کنند. مخصوصا اگر سابقه کارتون بالای 3 سال باشه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    دوستانیکه الان دانمارک هستید مخصوصاً آقا بهزاد لطفاً منو راهنمائی کنید من میخوام بیام دانمارک به محضیکه خونه اجاره کردم برگردم و با خانوادم بیام دانمارک حالا دو تا مسئله هست اگه من در بازۀ 6 ماهه بیام دانمارک میتونم راحت در این بازه بیام و برم و نیاز به پرمیت مجدد نیست؟ اگه من سریع خونه پیدا کنم تا کارت اقامتم نیومده میتونم بیام ایران و باز برگردم؟ لطفاً منو راهنمائی کنید که چطوری میتونم بیام دانمارک خونه بگیرم و برگردم خانوادمو بیارم بدین اینکه برای اقامت و ویزام مشکلی پیش بیاد؟!!؟!؟!؟
    نظر شخصیم:

موضوع اینقدر پیچیده نیست.
    اگر ویزا 1 بار ورود بود آن وقت باید روش فکر میکرد ولی وقتی مولتیپل هست یعنی 6 ماه مولتیپل دیگه! واسه خودت برو و بیا تو اون بازه. چونکه پلیس نمیاد تو آدرس شما ، شما رو چک کنه که ببینه هستی تو آدرست یا نه. حداقل اولش اینجوریه. من اینطور شنیدم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)