صفحه 100 از 291 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Junior Member ya3r آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

با سلام خدمت دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    استادی بهم ایمیل زده گفته باهات با اسکایپ یا تلفن صحب میکنم در هفته آینده. منم فرداش جوابشو دادم گفتم هروقت که بگید من حاضرم. اما تا آلان 5 روز گذشته و خبری ازش نشده.
    دیشبم دوباره براش میل زدم که چون میلتون رفته بود تو قسمت Junk ایمیل( حواستون باشه اینهمه ایمیل داشتم اونی که باید سریعا توجه بشه رفته بود اونجا) من برای همین نگرانم جواب منم بره تو junk/spam میل شما، واسه همین دوباره میل میزنم.
    در ضمن تو اسکایپ هم اددش کردم. اما هنوز خبری نشده.
    دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن که کاردرستی کردم و دوباره میل زدمو اسکایپ اددش کردم و اینکه اگه خبری از استاد نشده به آفیسش زنگ بزنم یا نه.

موفق باشید.
    از هر کاری که میترسی، انجامش بده.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : کنفرانس از طریق Skype و یا تلفن: لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوستانف من نمی تونم وارد اسکایپ شم و با یک استادی مصاحبه دارم. چطوری میشه از * * * شکن استفاده کرد که این راه بیوفته( من از ف.ر.ی گ.ی.ت استفاده می کنم) ممنون میشم بگید من چطوری باید تنظیمات اسکایپ رو تغییر بدم که باز بشه با *** شکن. با تلفن هم قبول نمی کنن چون می خواهند همزمان یک تست هم بگیرن به غیر از مصاحبه

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

پیش فرض پاسخ : کنفرانس از طریق Skype و یا تلفن: لطفا راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aammott نمایش پست ها
    سلام دوستانف من نمی تونم وارد اسکایپ شم و با یک استادی مصاحبه دارم. چطوری میشه از * * * شکن استفاده کرد که این راه بیوفته( من از ف.ر.ی گ.ی.ت استفاده می کنم) ممنون میشم بگید من چطوری باید تنظیمات اسکایپ رو تغییر بدم که باز بشه با *** شکن. با تلفن هم قبول نمی کنن چون می خواهند همزمان یک تست هم بگیرن به غیر از مصاحبه
    بهتره یه VPN بخرید. امن ترین راهه و سرعتتون پایین نمیاد. شنیدم اسکایپ با فندق شکنی به اسم GTunnel هم کار میکنه که اگه سرچ کنین پیدا میکنین. ولی همچنان VPN بهتره. فری گیت اگرم تنظیم بشه که نمیدونم اصلا شدنیه باز سرعتو پایین می بره.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شهید بهشتی-بیتکنولوژی

نه خیر تا جایی که من اطلاع دارم چند تا سرورها مثل آسیاتک اسکایپشون قطعه ولی بنظرم وایمکس سالمه. من هم از دانشگاه آن شدم سرعت بسیار عالی بود.اگر تویه روز مصاحبه دارید میتونید برید یکی از دانشگاها واسه مصاحبه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شهید بهشتی-بیتکنولوژی

اگر تلفنشو دارید خودتون زنگ بزنید.

Banned

سلام،
    یکی از دانشجوهای دکترا یک استاد به من ایمیل زده گفته که ما عصر فلان روز با شما phone interview داریم حالا منظورش تماس از طریق اسکایپ هست یا تلفن؟ بعد ساعتش را نگفته (فقط گفته عصر) آیا منظورش زمان به وقت اونجا هست یا ایران؟ قبلا هم یکی دیگه از دانشجوهای دکترای همین استاد که ایرانی هست به تلفنم زنگ زد. الان وضعیت اسکایپ اصلا جالب نیست. ممنون میشم سریع پاسخ بدین.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    سلام،
    یکی از دانشجوهای دکترا یک استاد به من ایمیل زده گفته که ما عصر فلان روز با شما phone interview داریم حالا منظورش تماس از طریق اسکایپ هست یا تلفن؟ بعد ساعتش را نگفته (فقط گفته عصر) آیا منظورش زمان به وقت اونجا هست یا ایران؟ قبلا هم یکی دیگه از دانشجوهای دکترای همین استاد که ایرانی هست به تلفنم زنگ زد. الان وضعیت اسکایپ اصلا جالب نیست. ممنون میشم سریع پاسخ بدین.
    اگر گفته phone که با تلفنه مصاحبتون.
    بهش ایمیل بزنید و ساعتشو بپرسید. تفاوت ساعت اینجا و اونجا رو هم یادآوری کنید و بگید با این وجود دقیقا چه ساعتی مدنظرشون هست؟
    اینکه چیز خاصی نگفته میخواسته Ok اولیه شما رو برای اون روز بگیره تا اگر تو اون روز مشکلی نداشتید یه ساعت خاصی تعیین بشه. شما هم بگید که اون روز براتون Ok هست و ساعت رو بپرسید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    اگر گفته phone که با تلفنه مصاحبتون.
    بهش ایمیل بزنید و ساعتشو بپرسید. تفاوت ساعت اینجا و اونجا رو هم یادآوری کنید و بگید با این وجود دقیقا چه ساعتی مدنظرشون هست؟
    اینکه چیز خاصی نگفته میخواسته Ok اولیه شما رو برای اون روز بگیره تا اگر تو اون روز مشکلی نداشتید یه ساعت خاصی تعیین بشه. شما هم بگید که اون روز براتون Ok هست و ساعت رو بپرسید.
    بدشانسی این هست که نصف شب (به وقت ایران) به من ایمیل زده و من الان دیدمش. گفته که عصر چهارشنبه که امروز میشه. نگفته که کی شما راحت هستین. از طرفی توی ایمیل یک فرم هم داده و کلی سوال و هدفتون از اپلای در این دانشگاه و آزمایشگاه این چیزها پرسیده. بعد گفته که این فرم را قبل از عصر چهارشنبه یعنی قبل از مصاحبه بفرست. با توجه به اینکه از لفظ Applicant در ایمیل استفاده کرده فکر کنم از خیلی ها قرار هست مصاحبه کنن. الانم که من ایمیل بزنم (البته بعد پر کردن این فرم )، ساعت الان اونجا 4 نصفه شب هست کسی که جواب نمیده.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    بدشانسی این هست که نصف شب (به وقت ایران) به من ایمیل زده و من الان دیدمش. گفته که عصر چهارشنبه که امروز میشه. نگفته که کی شما راحت هستین. از طرفی توی ایمیل یک فرم هم داده و کلی سوال و هدفتون از اپلای در این دانشگاه و آزمایشگاه این چیزها پرسیده. بعد گفته که این فرم را قبل از عصر چهارشنبه یعنی قبل از مصاحبه بفرست. با توجه به اینکه از لفظ Applicant در ایمیل استفاده کرده فکر کنم از خیلی ها قرار هست مصاحبه کنن. الانم که من ایمیل بزنم (البته بعد پر کردن این فرم )، ساعت الان اونجا 4 نصفه شب هست کسی که جواب نمیده.
    خوب اینطوری یه کم سخته. اما مشکل خاصی نیست. شما اون فرمو پر کن و بفرست، تو ایمیلیت هم ساعتو بپرس.
    صبح یا هر زمان که ایمیل شما رو دریافت کرد بهتون جواب میده قطعا. زودتر از 8 صبح به وقت اونجا که فکر نمیکنم مصاحبه کنه (اگر بخواد غروب به وقت اینجا مصاحبه کنه). شما هم تو این مدت که اونها خوابن یه کمی خودتونو آماده کنید، اگر هم نیازی ندارید که هیچی، چند ساعت دیگه ایمیلتون رو چک کنید. حتما جواب میده

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsama نمایش پست ها
    خوب اینطوری یه کم سخته. اما مشکل خاصی نیست. شما اون فرمو پر کن و بفرست، تو ایمیلیت هم ساعتو بپرس.
    صبح یا هر زمان که ایمیل شما رو دریافت کرد بهتون جواب میده قطعا. زودتر از 8 صبح به وقت اونجا که فکر نمیکنم مصاحبه کنه (اگر بخواد غروب به وقت اینجا مصاحبه کنه). شما هم تو این مدت که اونها خوابن یه کمی خودتونو آماده کنید، اگر هم نیازی ندارید که هیچی، چند ساعت دیگه ایمیلتون رو چک کنید. حتما جواب میده
    سخت که هست. آخه من اصلا واسه این دانشگاه که ددلاینش فوریه بوده اپلای نکردم و بهشون هم گفتم که من به صورت رسمی اپلای نکردم. باید سریع این فرم را آماده کنم واسشون بفرستم. این اولین مصاحبه من هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)