صفحه 523 از 5471 نخستنخست ... 2342347351351451551651751851952052152252352452552652752852953053153253357362310231523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,221 تا 5,230 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

سلام بچه ها یک سوال:

من فرمها را تکمیل کردم می خوام بدم یکی از دوستام که میره کانادا، همونجا مانی اردر را بگیره و پست کنه سیدنی. ولی می خوام مکاتبات با آدرس خودم انجام بشه.
    آِا باید فرم نماینده رو پر کنم یا نه لازم نیست؟
    یعنی می خوام بدونم اونا به آدرس فرستنده روی پاکت توجه می کنن یا آدرسی که تو فرمها و لیبل نوشتیم؟

Senior Member afshinnnn آواتار ها

Exclamation پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveheng نمایش پست ها
    سلام بچه ها یک سوال:

من فرمها را تکمیل کردم می خوام بدم یکی از دوستام که میره کانادا، همونجا مانی اردر را بگیره و پست کنه سیدنی. ولی می خوام مکاتبات با آدرس خودم انجام بشه.
    آِا باید فرم نماینده رو پر کنم یا نه لازم نیست؟
    یعنی می خوام بدونم اونا به آدرس فرستنده روی پاکت توجه می کنن یا آدرسی که تو فرمها و لیبل نوشتیم؟
    رفیق شما فقط نقش یک پیک را بازی می کند !
    و لذا ضروری است تمام آدرس ها در فرمهای مربوطه و لیبل ها ، آدرس خودتان باشد .

نیازی نیست که فرم representative را پر کنید !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت با داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز(Federal Skilled Worker Class:.Categ

آقا افشبن دمت گرم!!
    یک سوال با اینکه تو صفحات قبل بحث شده بود ولی به نتیجه قابل استنادی نرسیده بود:

من در تمام قسمتهای خالی N/A نوشتم، البته به جز اونایی که خود فرم یا راهنما عبارت دیگه ای پیشنهاد کرده بود.
    آیا باید همین کار رو بکنم یا جاهاییکه راهنما پیشنهادی نداده رو خالی بذارم.

در ضمن اگر لطف کنی ایمیلت رو به من بدی فرم های تکمیل شدم رو برات بفرستم ببینی ایرادی نداشته باشه، در اینصورت واقعاً ممنونت می شم افشین جان!

Member championking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Shiraz

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز

به عنوان 0213 يك نگاه بنداز ببين مي تواني از پس عنوانش بر بياي؟؟ سابقش را داري اگر بله اقدام كن!! اما menu رستوران نيست كه انتخاب كنيد!!! بايد سابقه برنامه نويسي يا شبكه را داشته باشيد!! بعد اداره يك تيم را ! احتياج به تخصص داريد ! اگر مصاحبه شد بتوانيد دفاع كنيد. برق خودرو يك دفعه رسيد به 0213؟؟ بر روي رشته‌اي كه تخصص داريد متمركز شويد اگر متاسفانه در ليست نيستيد براي كبك يا دنبال راه‌هاي بهتري باشيد چون فرض نكنيد آفيسرها خيلي هم پرت و پلا هستند مثل اينكه من رشته صنايع هستم بگم نظرتان در مورد اكتشاف چيست؟؟ بعد تا بحال پام به سر چاه هم نرسيده باشد يا بخواهم با رشته ساخت اقدام كنم اما تابحال در يك كارگاه ساختماني هم نرفته باشم.
    البته اين موارد تنها براي كمك به شما بود كه وقت و پول خود را بيهوده به حدر ندهيد و گرنه تصميم نهايي با شماست اما فقط براي اينكه دقت آفيسر را براي شما يك ذره روشن كنم يكي از دوستان من كه امروز در مرحله مديكال مي‌باشد به مصاحبه دعوت شد و وقتي ريز نظرات آفيسر را در مورد پرونده‌اش خواست مواردي كه آفيسر به آن شك كرده بود را متوجه شد.
    1- زبان 16 امتياز كامل، آفيسر مي‌خواست مطمئن شود آيا واقعا درست است
    2- هم زمان دو كاره بودن
    3- كار در هنگام تحصيل و ...

به نظر من شما سعي كنيد در خصوص رشته‌اي فكر كنيد كه به آن تخصص داريد در ضمن جهت دقت در انتخاب براي 0213 نياز به موارد زير مي‌باشد:

Main duties

Computer and information systems managers perform some or all of the following duties:

Plan, organize, direct, control and evaluate the operations of information systems and electronic data processing (EDP) departments and companies
    Develop and implement policies and procedures for electronic data processing and computer systems operations and development
    Meet with clients to discuss system requirements, specifications, costs and timelines
    Assemble and manage teams of information systems personnel to design, develop, implement, operate and administer computer and telecommunications software, networks and information systems
    Control the budget and expenditures of the department, company or project
    Recruit and supervise computer analysts, engineers, programmers, technicians and other personnel and oversee their professional development and training.

Employment requirements

A bachelor's or master's degree in computer science, business administration, commerce or engineering is usually required.
    Several years of experience in systems analysis, data administration, software engineering, network design or computer programming, including supervisory experience, are required

موفق باشي.
    سلام آقا مهرداد
    در رابطه با دوستتون يك سوال داشتم
    آيا ايشون تونستن افسرو در رابطه با كار همزمان با تحصيل قانع كنن؟
    و امتيازشو چطور واسشون محاسبه كردن؟
    ممنون

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط championking نمایش پست ها
    سلام آقا مهرداد
    در رابطه با دوستتون يك سوال داشتم
    آيا ايشون تونستن افسرو در رابطه با كار همزمان با تحصيل قانع كنن؟
    و امتيازشو چطور واسشون محاسبه كردن؟
    ممنون
    بله

ايشان ديروز فرم‌هاي مديكال را دريافت و در حال انجام آزمايشات مي‌باشند.
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

Member championking آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Shiraz

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_rad نمایش پست ها
    بله

ايشان ديروز فرم‌هاي مديكال را دريافت و در حال انجام آزمايشات مي‌باشند.
    آقا مهرداد اينو متوجه شدم
    فقط ميخواستم بدونم كه امتياز كاري كه همزمان با تحصيل داشتن رو بة چة صورت بهشون داده بودن؟ و اگه اطلاعات بيشتري در اين مورد داريد ممنون ميشم بگيد
    ویرایش توسط championking : December 16th, 2009 در ساعت 11:06 AM

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

سلام،
    خواستم به دوستان تازه وارد و دوستانی که اول راه هستند عرض کنم تمام مراحل درخواست مهاجرت رو تا فرستادن مدارک به سوریه با جزئیات در وبلاگم گذاشتم، می تونید بالای صفحه وبلاگ گام اول تا چهارم رو بخونید. از دوستان پیشکسوت هم ممنون میشم بیان ببینن اگه کم و کسری داره تذکر بدن.
    آدرس وبلاگ هم همینه که تو امضام هست: http://immigrantdoctor.wordpress.com/
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

سلام به همه
    این سوال در مورد یه دوست و در مورد خودم نیست
    اگر شوهر یک پرونده باز داشته باشه( شش ساله پیش اقدام کرده هنوز جواب نگرفته - Business Plan - استانی ... راستش جزییاتش رو نمی دونم )
    آیا همسر با سابقه آموزشی مرتبط می تونه یه فایل جدید برای خانواده باز کنه؟

پیش فرض پاسخ : [1] مهاجرت از طریق نیروی های ماهر (Federal Skilled Worker Class:.Category 1)

سلام، یک سوال،
    بعد از ارسال مدارک به دمشق، آیا سایت با فایل نامبر اول تغییرات را نشان میدهد یا باید منتظر فایل نامبر دوم شد؟
    با توجه به اینکه من مدارک را به دمشق ارسال کردم و DHL تایید میکند که دریافت شده، انتظار دارم که با استفاده از فایل نامبر اول دریافت مدارک در سایت تایید شود. اگر میتوان دریافت مدارک را چک کرد چقدر معمولا زمان میبرد که بروز رسانی شود؟
    ارسال مدارک به دمشق: August 29, 2006 ترنسفر پرونده به ورشو: April 28, 2010
    ارسال مدارک به سیدنی: August 08, 2009 دریافت فایل نامبر اول: October 05, 2009 تاریخ فایل نامبر دوم: December 9, 2009
    IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط Green 2010 نمایش پست ها
    سلام به همه
    این سوال در مورد یه دوست و در مورد خودم نیست
    اگر شوهر یک پرونده باز داشته باشه( شش ساله پیش اقدام کرده هنوز جواب نگرفته - Business Plan - استانی ... راستش جزییاتش رو نمی دونم )
    آیا همسر با سابقه آموزشی مرتبط می تونه یه فایل جدید برای خانواده باز کنه؟

سلام،
    مشکلی نیست میتوانید اقدام کنید. اما بهتر است قبل از اقدام درباره جزئیات پرونده همسرتان اطلاعاتی کسب کنید تا ببینید در چه مرحله ای بسر میبرد. شش سال برای Business Plan زمان کمی نیست.
    ارسال مدارک به دمشق: August 29, 2006 ترنسفر پرونده به ورشو: April 28, 2010
    ارسال مدارک به سیدنی: August 08, 2009 دریافت فایل نامبر اول: October 05, 2009 تاریخ فایل نامبر دوم: December 9, 2009
    IELTS

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)