صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 6376

موضوع: آرشیو شده: گرین کارت 3 ساله دانمارک (تا 15 ژانویه 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Construction Management

پیش فرض پاسخ : گرین کارت 3 ساله دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط alibagheri نمایش پست ها
    فکر کنم جوابش خیلی واضح باشه
    حتما باید تو سربرگ انگلیسی و با مهر انگلیسی باشه. یا اگه تو سربرگ فارسی و با مهر فارسی هست باید بری ترجمه کنی

فقط امضا که کفایت نمیکنه!!!!

اینم میتونه از شرایطی باشه که بچه ها اصلا بهش توجه نمیکنن و همین نامه یا مهر میتونه باعث ریجکت شدن بشه

خود من وقتی خواستم برم ویزامو بگیرم رفتم بیمه البرز گرفتم (طبق اطلاعات بچه های همین فروم که میگفتن بیمه البرز هم قابل قبوله) که اتفاقا توش فونت فارسی داشت. توی سفارت بهم گفتن بیمه ای که توش فونت فارسی داره که قابل قبول نیست . اتفاقا هم درست میگفتن و اشتباه از من بود چون سفیر دانمارک یا کنسول احتیاجی نداره که فارسی بلد باشه. بیمه باید طوری باشه که اگه یه خارجی هم میخونه بتونه کامل بفهمه. . منم 266000تومان ضرر کردم رفتم دوباره بیمه پارسیان گرفتم

حالا نامه و مهر هم باید طوری باشه که اگه کسی تو اداره مهاجرت دانمارک نامه شما رو میخونه و مهرشو نگاه میکنه باید بدونه که از کجاست و کی این نامه رو صادر کرده
    من کم کم دارم فکر میکنم واقعاً دلیل اینکه سفارت هم اطلاعات غلط میده و هم کمکی به ما ها نمیکنه چیه؟ لطفاً این لینکو نگاه کنید http://iran.um.dk/en/travel-and-resi...sa-for-family/ دقیقا اسم همۀ بیمه هایی که تا حالا شما عزیزان بردینو توش آوردن یعنی میشه اینقدر چیپ باشن که از بیمه نزدیک سفارت پورسانت بگیرن؟ ببخشید این حرف خیلی زشته ولی آخه دلیل دیگه ای برای کارشون نمی بینم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! یا حداقلش شما که می بینید ملت این بیمه هارو میگرن و شما رد می کنید بهشون بگید ما فقط بیمه پارسیانو قبول داریم؟!؟!؟!؟!؟ بچه ها خدا وکیلی حرصم در میاد وقتی می بینم با هامون اینطوری برخورد می کنند یعنی باید یکی بهشون این لیستو نشون می داد تا این همه پول بی زبون بچه ها توی این شرایط حروم نشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cdbmc100 نمایش پست ها
    من کم کم دارم فکر میکنم واقعاً دلیل اینکه سفارت هم اطلاعات غلط میده و هم کمکی به ما ها نمیکنه چیه؟ لطفاً این لینکو نگاه کنید http://iran.um.dk/en/travel-and-resi...sa-for-family/ دقیقا اسم همۀ بیمه هایی که تا حالا شما عزیزان بردینو توش آوردن یعنی میشه اینقدر چیپ باشن که از بیمه نزدیک سفارت پورسانت بگیرن؟ ببخشید این حرف خیلی زشته ولی آخه دلیل دیگه ای برای کارشون نمی بینم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! یا حداقلش شما که می بینید ملت این بیمه هارو میگرن و شما رد می کنید بهشون بگید ما فقط بیمه پارسیانو قبول داریم؟!؟!؟!؟!؟ بچه ها خدا وکیلی حرصم در میاد وقتی می بینم با هامون اینطوری برخورد می کنند یعنی باید یکی بهشون این لیستو نشون می داد تا این همه پول بی زبون بچه ها توی این شرایط حروم نشه.
    بله منم حرف بچه هارو گوش کردم رفتم بیمه البرز گرفتم. اما 266000 تومان ضرر کردم میخواید آدرس و شمارشم بدم بگم از کدوم نمایندگی بیمه گرفتم خودتون بزنگید ازش بپرسید.
    درسته که تو ایمیل سفارت زده بجز بیمه ایران و بیمه سامان همه بیمه ها قابل قبوله اما از من که نگرفتن. حالا اگه کسی دوستداره بره هر بیمه ای دوسداره بگیره من فقط تجربه خودمو گفتم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

بله منم حرف بچه هارو گوش کردم رفتم بیمه البرز گرفتم. اما 266000 تومان ضرر کردم میخواید آدرس و شمارشم بدم بگم از کدوم نمایندگی بیمه گرفتم خودتون بزنگید ازش بپرسید.
    درسته که تو ایمیل سفارت زده بجز بیمه ایران و بیمه سامان همه بیمه ها قابل قبوله اما از من که نگرفتن. حالا اگه کسی دوستداره بره هر بیمه ای دوسداره بگیره من فقط تجربه خودمو گفتم.
    دوست عزيز فرمايش شما كاملا درسته اتفاقا يكي ديگه از بچه ها هم از بيمه پاسارگاد گرفته بود ازش قبول نكردن منم از همين ناراحتم كه چرا وقتي توي سايتشون زدن قبول نمي كنن يا حداقل اطلاع نمي دن؟ يعني براي شما ناراحت شدم ، فكر كنم اگه يه بار ديگه جمله هاي منو بخونيد بهتر متوجه منظورم ميشيد

دوست عزيز فرمايش شما كاملا درسته اتفاقا يكي ديگه از بچه ها هم از بيمه پاسارگاد گرفته بود ازش قبول نكردن منم از همين ناراحتم كه چرا وقتي توي سايتشون زدن قبول نمي كنن يا حداقل اطلاع نمي دن؟ يعني براي شما ناراحت شدم ، فكر كنم اگه يه بار ديگه جمله هاي منو بخونيد بهتر متوجه منظورم ميشيد
    سلام بر شما و علی باقری و سایر دوستان

من بیمه رو چک کردم.
    اگر بیمه رو قبول نکنن شما به شرط اینکه ویزا تو پاستون نخورده باشه تنها با کسر 2000 تومن میتونید پولتون رو پس بگیرید.
    برای علی جان و بقیه دوستانی که پولشون رو اینجوری خوردن هم ناراحت شدم.
    این شرطیه که ضمن بیمه نامتون هست.
    من این رو امروز متوجه شدم (از بیمه پارسیان فرم گرفتم) - فایل ضمیمه رو ببینیدinsurance.jpg

اگر اشتباه فهمیدم بگین.

پاینده باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام بر شما و علی باقری و سایر دوستان

من بیمه رو چک کردم.
    اگر بیمه رو قبول نکنن شما به شرط اینکه ویزا تو پاستون نخورده باشه تنها با کسر 2000 تومن میتونید پولتون رو پس بگیرید.
    برای علی جان و بقیه دوستانی که پولشون رو اینجوری خوردن هم ناراحت شدم.
    این شرطیه که ضمن بیمه نامتون هست.
    من این رو امروز متوجه شدم (از بیمه پارسیان فرم گرفتم) - فایل ضمیمه رو ببینیدinsurance.jpg

اگر اشتباه فهمیدم بگین.

پاینده باشین

بله کاوه جان شما درست میگی. تو قرارداد هست که با کسر 2000 تومان و ظرف مدت 1 هفته پول رو برمیگردونن. منم رفتم همین کارو کردم
    اما من الان 20 روزه که هرچی پیگیری میکنم پولمو نمیدن

من از نمایندگی بیمه البرز اول خیابان پاسداران بیمه گرفتم

همون روز که رفتم بیمه رو پس بدم بهم گفتن حداکثر تا 1 هفته دگ بهت زنگ میزنیم بیا پولتو بگیر اما چند بار که زنگ زدم به بهانه های مختلف منو پیچوندن (هر دفه میگن نامه تو رفته یه قسمت تازگیها هم میگن از دفتر مرکزی گفتن میخوان به سفارت نامه بزنن و بگن چرا این بیمه نامه ای رو که ما صادر کردیم رو قبول نمیکنید؟). کلا بیخیال پولم شدم. درسته اصلا رقمش زیاد نیست ولی همین خصلتهای ما ایرانیاست که با عث میشه همه دنبال کلک زدن بهم باشن و فقط بخوایم خر خودمون از پل بگذره

امیدوارم ما ایرانیها یه ذره با هم مهربونتر باشیم

بله کاوه جان شما درست میگی. تو قرارداد هست که با کسر 2000 تومان و ظرف مدت 1 هفته پول رو برمیگردونن. منم رفتم همین کارو کردم
    اما من الان 20 روزه که هرچی پیگیری میکنم پولمو نمیدن

من از نمایندگی بیمه البرز اول خیابان پاسداران بیمه گرفتم

همون روز که رفتم بیمه رو پس بدم بهم گفتن حداکثر تا 1 هفته دگ بهت زنگ میزنیم بیا پولتو بگیر اما چند بار که زنگ زدم به بهانه های مختلف منو پیچوندن (هر دفه میگن نامه تو رفته یه قسمت تازگیها هم میگن از دفتر مرکزی گفتن میخوان به سفارت نامه بزنن و بگن چرا این بیمه نامه ای رو که ما صادر کردیم رو قبول نمیکنید؟). کلا بیخیال پولم شدم. درسته اصلا رقمش زیاد نیست ولی همین خصلتهای ما ایرانیاست که با عث میشه همه دنبال کلک زدن بهم باشن و فقط بخوایم خر خودمون از پل بگذره

امیدوارم ما ایرانیها یه ذره با هم مهربونتر باشیم

سلام

ببین من برات این رو از بیمه پرسیدم (از پارسیان)

برای بازگشت پول باید یک شماره حساب بدی (به نام خودت که همون صاحب بیمه هم هستی) بعد از طی مراحلی - حدود 10 روز - پول به حسابت واریز میشه.
    امیدوارم که پولت رو زود بگیری.

موفق باشی
    کاوه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_k_ee نمایش پست ها
    سلام

ببین من برات این رو از بیمه پرسیدم (از پارسیان)

برای بازگشت پول باید یک شماره حساب بدی (به نام خودت که همون صاحب بیمه هم هستی) بعد از طی مراحلی - حدود 10 روز - پول به حسابت واریز میشه.
    امیدوارم که پولت رو زود بگیری.

موفق باشی
    کاوه
    سلام
    مرسی دوست عزیز و ممنون از پیگیری و راهنماییت

بیمه پارسیان به این دلیل میگه شماره حساب بده (فقط شماره حساب بانکی تو بانک پارسیان نه بانک دگ) چون خود بیمه داره زیر نظر بانک کار میکنه
    اما بیمه البرز برای بازگشت پولت بهت چک میده (در وجه کسی که بیمه بنامش صادر شده بدوه) چون بانکی نداره که ازت شماره حساب بگیره و پولو بحسابت بریزه

الان دگ بیخیال پولم شدم. منتهی حرفم اینه که خیلی از ایرانیها به دزدی و کلاه گذاشتن سرهم عادت کردن و همه اینو یه موفقیت و زرنگی میدونن و همه سعی میکنن تو اینکار از هم پیشی بگیرن. مث همین وکلای کلاهبردار امور مهاجرت که پول مفت از مردم میگیرن و با اینکه میدونن پرونده خیلیها اصلا نتیجه نمیگیره ولی طرف رو خام میکنن و هزارتا وعده وعید میدن که بیا ما کارتو ردیف میکنیم و به قول معروف در باغ سبز به آدم نشون میدن و کلی پول از مردم میگیرن و آخرشم میگن کارتون اوکی نشد و مشکل از سفارت یا اداره مهاجرته و ما هم نمیتونیم برات کاری کنیم چون ما وظیفه خودمونو درست انجام دادیم.

منم وقتی که رفتم بیمه رو بگیرم نمیدونی چقدر مهربون و خوشرفتار بود اما وقتی رفتم بیمه رو پس بدم باور کن مث .... شده بود اصلا نمیخواست قیافمو ببینه چه برسه به اینکه حرفمو گوش کنه.

برای بازگشت پول باید درخواست مینوشتم که همراه کپی پاسپورت و خود بیمه بفرستن اداره مرکزیشون تا چک رو برام صادر کنن. اما اون آقاهه طوری نامه درخواستو برای من نوشت (اصلا اجازه نداد من خودم بنویسم و بهم گفت چون قبلا از این مورد پیش اومده میدونه چطوری نامه بنویسه تا پولمو زودتر بگیرم) که یعنی یا من مقصر باشم که یا سفارت , که چرا این بیمه رو از من قبول نکردن. منم چون خودم آدم ساده و بی کلکی هستم حرفشو قبول کردم. چند بارم که زنگ زدم ببینم پولم چی شد هر دفه یه بهانه ای آورد و منو پیچوند.تازه چند وقت پیشم بهم گفت قراره از اداره مرکزی بیمه به سفارت نامه بزنن که چرا این بیمه رو قبول نکردین؟؟ یعنی ممکنه برام دردسر هم بشه و خود سفارت بهم گیر بده. البته من ویزامو گرفتم و نمیدونم آیا اگر ویزایی رو بدن میتونن پس بگیرن؟؟؟؟

خداییش پولش اصلا و اصلا برام مهم نیست. الانم کلا بیخیال شدم و دگ بهش زنگ نزدم و نخواهم زد. اینم فقط بخاطر بچه هایی گفتم (چه مجرد چه متاهل) که با این تورم و گرونی دلار دارن با هزارتا سختی پول سفارتشونو جور میکنن چه برسه به خرجهای رفتن و چیزای دگ. فقط گفتم بچه ها حواسشون باشه و مث من ضرر نکنن.

امیدوارم آخرین تجربه تلخم توی این کشور باشه

دوستان من بیمه البرز گرفتم قبول هم کردن. فقط مهمه که:
    1. طرف قرارداد با Evasan باشه
    2. در محدوده شنگن معتبر باشه
    3. تا 30000 یورو رو ساپورت کنه
    4. یکبار ورود باشه تا 90 روز
    5. در صورت فوت (خدای نکرده) جسد رو به ایران برگردونه
    البته در واقع شماره 1 مهمه بقیه ش زیر مجموعه هست.
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

Senior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    دوستان من بیمه البرز گرفتم قبول هم کردن. فقط مهمه که:
    1. طرف قرارداد با Evasan باشه
    2. در محدوده شنگن معتبر باشه
    3. تا 30000 یورو رو ساپورت کنه
    4. یکبار ورود باشه تا 90 روز
    5. در صورت فوت (خدای نکرده) جسد رو به ایران برگردونه
    البته در واقع شماره 1 مهمه بقیه ش زیر مجموعه هست.
    دوست عزيز من پنجم ميام تهران ميشه ادرس و تلفن اين بيمه رو بهم بدين كه اگه باز بودن سوم ازشون بيمه بخرم دوستان ديگه ام اگه اطلاعاتي دارن از بيمه پارسيان يا البرز لطفا بگين ادرس تلفن

Junior Member

دوست عزيز من پنجم ميام تهران ميشه ادرس و تلفن اين بيمه رو بهم بدين كه اگه باز بودن سوم ازشون بيمه بخرم دوستان ديگه ام اگه اطلاعاتي دارن از بيمه پارسيان يا البرز لطفا بگين ادرس تلفن
    سلام دوست عزیز، این شماره برای بیمه پارسیان هست و خودم هم میخوام از اونجا بگبرم: 44438216-44094826-44438039
    موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)