نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما شرکت در SAT چقدر در افزایش شانس پذیرش تاثیر دا

رأی دهندگان
40. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • تاثیری ندارد

0 0%
  • تاثیر دارد ولی بدون SAT پذیرش غیر ممکن نیست

28 70.00%
  • بدون SAT پذیرش غیر ممکن است

12 30.00%
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: تاثیر امتحان SAT در گرفتن پذیرش

Junior Member white pigeon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Iran's National Organization for development of exceptional talents (NODET) school in Hamedan

پیش فرض تاثیر امتحان SAT در گرفتن پذیرش

آزمون های SAT برای دانش آموزانی هست که توی مقطع لیسانس برای دانشگاه های آمریکا و کانادا اقدام کنند. این آزمون ها توسط college board برگزار می شه که در حال حاضر در ایران برگزار نمی شه !!
    شامل 2 بخش هستش : general & subject
    من بعدا اطلاعات رو ویرایش و کامل می کنم , اما فعلا اگه کسی SAT شرکت کرده اطلاعات بده چون من اطلاعاتم از سایت college board فراتر نیست!!!
    خورشید همیشه و همه جا می تابد این ما هستیم که با جایی که در آن قرار می گیریم ، شب و روز را برای خود پدید می آوریم !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electronic engineering at ISLAMIC AZAD UNIVERSITY KARAJ BRANCH

پیش فرض پاسخ : تاثیر امتحان SAT در گرفتن پذیرش

سلام
    می خواستم بپرسم امتحان SAT برای پذیرش master هم لازم هست یا نه؟؟!!!

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra ajami نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بپرسم امتحان SAT برای پذیرش master هم لازم هست یا نه؟؟!!!
    خیر. برای پذیرش Master اکثرا از شما GRE میخواهند.

Junior Member anakin آواتار ها

ممنون از پاسخ های قبلی همه ی دوستان

دانشگاه مورد نظر من دو تا ازمون sat subject می خواد حالا اگه من در تعداد بیشتری از این ازمون ها شرکت کنم و نمره قابل توجه ای بگیرم در پروسه پذیرش تاثیری داره؟؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anakin نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ های قبلی همه ی دوستان

دانشگاه مورد نظر من دو تا ازمون sat subject می خواد حالا اگه من در تعداد بیشتری از این ازمون ها شرکت کنم و نمره قابل توجه ای بگیرم در پروسه پذیرش تاثیری داره؟؟
    خیر. فکر نمی کنم اینجوری باشه. شما تمرکزتون رو بذارید روی همون دوتا. چون کالج ها دوتای با امتیاز بالاتر رو بررسی میکنند. شما توی یه روز میتونید 3 تا امتحان بدید.
    روی 3 تا کار کنید(روی 2 تا بیشتر از همه). نه بیشتر.

Junior Member DaaDaa آواتار ها

Applicants must submit the results of the SAT or ACT with writing and two SAT Subject Tests even if they are submitting the results of their school leaving exams. For Early Action candidates, the October administration is the final testing date available. The January administration is the final testing date for Regular Action candidates.
    All applicants must take the SAT or the ACT (with the writing component) as well as two Subject Tests. Students should not submit two Subject Tests in mathematics to meet this requirement. Candidates whose first language is not English should ordinarily not use a Subject Test in their first language to meet the two Subject Tests requirement. All students are encouraged to submit additional Subject Tests (which may include one in a student’s first language), Advanced Placement or International Baccalaureate test results, or any other evidence of the breadth and depth of their academic accomplishments.
    Applicants must designate Harvard as a recipient of their test scores. Testing agencies will not release results directly to the Admissions Office unless an applicant does so. The SAT code number is 3434; the ACT code number is 1840.
    Students who do not have access to a testing center in their country are the ONLY applicants who are exempt from these standard tests.
    English Language Proficiency

A strong knowledge of English is essential for successful study at Harvard, including the ability to understand and express thoughts quickly and clearly. We require the results of the SAT I and two SAT II Subject Tests for all candidates. The SAT II English Language Proficiency Test (ELPT) is not acceptable for this purpose. Students are not required to take the Test of English as a Foreign Language (TOEFL) or the International English Language Test (IELTS) but we welcome the submission of your score if you have taken either. While students can choose any two SAT subject tests, applicants whose native language is not English should not take either of their two SAT II tests in their native language.
    من باید طبق بالا امتحان بدم. اول اینکه SAT رو پیشنهاد میکنید یا ACT؟
    دوم اینکه کجا؟ توی کدوم کشور بخوام امتحان بدم از نظر هزینه و راحتی ویزا و اینا بهتره؟
    سوم اینکه subject تستها رو چطوری انتخاب کنم؟ من فقط ریاضیم خوبه. واسه بقیه درسها مشکل دارم.

Junior Member DaaDaa آواتار ها

چطوری ثبت نام کنم؟

Member

هدف اصلی این انجمن کمک به بچه هاییه که میخوان برای تحصیلات تکمیلی از ایران برن نه لیسانس.
    شما برای ثبت نام باید به سایت موسسه برگزار کننده برین و در یکی از کشورای امارات یا ترکیه یا ... امتحان رو بدین.

من گفتم كه sat رو نمي تونم بدم ، گفتن كه بايد يكي از اين آزمونا رو ببرم

[However, you must submit Official Test score such as SAT1, SAT2, ACT, GCE A-Level, IB, AP, NCEA, high school leaving exam, university entrance exam, or other nationally/internationally recognized exam.

حالا اين high school leaving exam, همون امتحاناي كتبي آخر سال ميشه ؟؟؟ براي اين university entrance exam مي تونم امتحان دانشگاه آزاد بدم ؟؟؟ فكر كنم آسونتر باشه ! ميشه فقط قسمت رياضي و فيزيكشو بدم ؟ مثل SAT ???

بعد بايد اينم ترجمه كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط sh.m : March 26th, 2012 در ساعت 10:58 PM

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    من گفتم كه sat رو نمي تونم بدم ، گفتن كه بايد يكي از اين آزمونا رو ببرم

[However, you must submit Official Test score such as SAT1, SAT2, ACT, GCE A-Level, IB, AP, NCEA, high school leaving exam, university entrance exam, or other nationally/internationally recognized exam.

حالا اين high school leaving exam, همون امتحاناي كتبي آخر سال ميشه ؟؟؟ براي اين university entrance exam مي تونم امتحان دانشگاه آزاد بدم ؟؟؟ فكر كنم آسونتر باشه ! ميشه فقط قسمت رياضي و فيزيكشو بدم ؟ مثل SAT ???

بعد بايد اينم ترجمه كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شما برای کدوم کشور میخوای اقدام کنی؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)