صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 79

موضوع: تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربوتیک و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربوتیک و مسائل مرتبط

منم سوال مینا خانوم رو دارم...فقط من گرایشم سیالات هس...ممنون میشم راهنمایی کنید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیومکانیک | بیو ربوتیک | مدیکال ربوتیک و مسائل مرتبط

سلام دوستان عزیز
    بله این امکان وجود داره و اصلاً مشکلی وجود نداره و شما فقط ممکنه چند تا درس رو به صورت جبرانی مجبور به گرفتن بشید که عموماً بیولوژی هستند ...
    البته اگر مقاله ای در این زمینه داشته باشید کمک خیلی زیادی به شما میکنه برای پذیرش ...
    موفق باشید
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری
    دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - SRBIAU

سلام دوستان
    من امسال ارشد بیو مکانیک علوم تحقیقات قبول شدم. (لیسانسم جامدات بود.) تنها دلیلی که می خوام ارشد بخونم ادامه تحصیل در خارج (امریکا کانادا استرالیا) هست.
    به برنامه نویسی هم علاقه دارم. و می خواستم برای Computational Eng. اقدام کنم که ارشد قبول شدم.

حالا به نظر شما تو دوران تحصیلم چه کارهایی انجام بدم و برای پروژه رو چه زمینه ای کار کنم که برای پذیرش بهتر باشه؟ (توصیه ای چیزی ...؟)

-زبانم متوسطه
    -قبلا با PHP کار میکردم ( با C,C++ هم آشنایی کمی دارم و VB6 هم در سطح متوسط کار می کردم)
    -برای پروژه کارشناسی هم Matlab رو در حد نیاز یادگرفتم

برنامه های خودم فعلا رفتن به کلاس های Matlab برای مهندسین مکانیک و Ansys Workbench هست.

پیش فرض بیوفلوید

سلام. کسی میدونه واسه اپلای چه دانشگاههایی biofluid کار میکنن ؟ مسائلی مانند مدل سازی جریان در رگ و قلب و ...

Senior Member

پیش فرض پاسخ : بیوفلوید

نقل قول نوشته اصلی توسط bazmandeh_110 نمایش پست ها
    سلام. کسی میدونه واسه اپلای چه دانشگاههایی biofluid کار میکنن ؟ مسائلی مانند مدل سازی جریان در رگ و قلب و ...
    سلام دوست عزیز
    تقریباً تمامی 75 دانشگاه اول بایومدیکال آمریکا در رتبه بندی یو اس نیوز در این زمینه فعال هستند ، احتمالاً در بقیه دانشگاه ها هم می تونید دانشگاه های گزینه های خوبی رو پیدا کنید ...
    موفق باشید

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی سال اول ارشد بیومکانیک هستم. وضعیت زبانم بد نیست ولی هنوز آزمون ندادم. فعلا 1 مقاله isi دارم 2 تا دیگه هم هنوز accepct نشدن. معدلم زیاد تعریفی نداره. ولی تو دوره ارشد هم از نظر معدل هم مقاله بهتر کار می کنم.
    می خواستم وضعیت من برای ادامه تحصیل در کانادا یا آمریکا چه جوریه.
    یعنی امیدی هست ؟!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein7 نمایش پست ها
    با سلام
    من دانشجوی سال اول ارشد بیومکانیک هستم. وضعیت زبانم بد نیست ولی هنوز آزمون ندادم. فعلا 1 مقاله isi دارم 2 تا دیگه هم هنوز accepct نشدن. معدلم زیاد تعریفی نداره. ولی تو دوره ارشد هم از نظر معدل هم مقاله بهتر کار می کنم.
    می خواستم وضعیت من برای ادامه تحصیل در کانادا یا آمریکا چه جوریه.
    یعنی امیدی هست ؟!
    سلام دوست عزیز
    معدلتون تعریفی نداره یعنی 17ست ؟ 15ست ؟ 14ست ؟
    کدام دانشگاه هستید
    اگر بالای 16 باشه لیسانستون و مسترتون رو بالای 17.5 بگیرید با این 3 مقاله شانس پذیرش و فاند رو دارید ...
    البته فراموش نکنید که آزمون جی آر ای هم تاثیر بسیار زیادی داره (آمریکا اجباری و کاناد امتیاز مثبت داره) ...
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس الکترونیک هستم و برای ارشد قصد دارم رشته بیومکانیک دانشگاه بین الملل امیر کبیر بخونم
    هدفم کسب معدل خوب و ثبت مقاله تو این زمینه و گرفتن پذیرش برای دکتراست
    میخواستم اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید با توجه به این که من تغییر در گرایش دارم و خوب دانشگاه بین الملل هم میخوام بخونم که مشکلات احتمالی خودش رو داره , آیا میتونم به هدفم برسم؟
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sayna64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس الکترونیک هستم و برای ارشد قصد دارم رشته بیومکانیک دانشگاه بین الملل امیر کبیر بخونم
    هدفم کسب معدل خوب و ثبت مقاله تو این زمینه و گرفتن پذیرش برای دکتراست
    میخواستم اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید با توجه به این که من تغییر در گرایش دارم و خوب دانشگاه بین الملل هم میخوام بخونم که مشکلات احتمالی خودش رو داره , آیا میتونم به هدفم برسم؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    چیزی که شما نیاز دارید برای پذیرش ، معدل ، توصیه نامه ، تاییدیه مدرکتون از وزارت علوم ، مقاله و نمرات تافل و اگر هدفتون آمریکا باشه جی آر ایه ، هیچ کدام از این ها به اینکه کجا درس می خونید ربطی نداره ...
    پس فقط تلاشتون رو برای کسب نمرات خیلی خوب بکنید ...
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

سلام دوستان!
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته بیومکانیک از دانشگاه علم و صنعت با معدل 17.5 هستم. لیسانسم هم در زمینه مکانیک هستش از همون دانشگاه با معدل 16. یک مقاله ISI هم دارم (اسمم نفر چهارم اومده!! البته بقیه افراد مقاله همه دکتر هستن!!) و نمره تافل هم 103 است. GRE هم ایشالا خیلی خوب میشه؟ نظرتون چیه؟؟ میخواستم از دانشگاه های کانادا و آمریکا فول فاند بگیرم در زمینه Biomechanics و Biofluid analysis ؟
    ممنون
    توی پادگانی که خدمت میکردم، این رو پرینت گرفتم و گذاشتم روی تابلو اعلانات: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:بدترین مردم در روز قیامت کسانی هستند که (در این دنیا) از ترس شرّشان مورد اکرام و احترام واقع میشوند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)