صفحه 10 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 154

موضوع: مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

پیش فرض پاسخ : مقایسه مراکز برگزار کننده آزمون GRE کامپیوتری در ایران

[QUOTE=SASOLO;2270765]سلام دوستان
    من میخوام برای 6 سپتامبر ثبت نام کنم سوالی که دارم کدوم مرکز از نظر نظم و ارامش در برگزاری امتحان و کیفیت سیستم ها بهتره ؟ روی هیچ کدوم شناختی ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید . با تشکر

من از علامه سخن خیلی راضی هستم من هم ازمایشی هم اصلی جی ار ای شرکت کردم عالی بود ازمایشی خیلی بهم کمک کرد استرسم رو کم کرد و نمره ازمایشی با اصلی خیلی نزدیک بود سالنش خنک در سالن همه سکوت حکمفرما بود نه رفت و امدی نه مشکلی جمیعن هم کم برخورد ها گرم و دوستانه
    من تافل رو مرکز امیر بهادر دادم اصلا راضی نبودم سالن گرم جمعیت زیاد مراقبین هم که مدام پشت سرت راهپیمایی می کنند تو برک شانس بیاری بتونی بری دستشویی اگر هم مشکلی پیدا کردین زنگ بزنید اصلا حوصله پاسخ دهی ندارند.

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات در ارتباط با GRE مرکز اصفهان

دوستان من دو روز پیش سنجش امتحان دادم ولی اصلا راضی نبودم. موقع break انقدر سرو صدا بود که مایی که چند دقیقه دیرتر شروع کردیم کل تایم وربالمون پرید. حالا اگر بخوام مجدد امتحان بدم شما اصفهان پیشنهاد میدین یا امیربهادر؟
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید من میخوام اواخر آذر امتحان بدم. دوستانی که اخیرا آزمون دادن بین امیربهادر، علامه سخن، سازمان سجنش و معرفت کدوم یکی رو پیشنهاد میدن.....؟!؟!
    سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در ارتباط با GRE مرکز اصفهان

امیر بهادر اصلا پیشنهاد نمیشه. چند تا از دوستان تجربه تلخی دارن و حتی گزارش بی موردی برای کسی رد کردن که فقط سر ایم موضوع که تفتیش بدنی میکنید دوبار داره ذهن من رو قبل امتحان مخدوش میکنه ، الکی گزارش رد کردن و نمرشو نداده ای تی اس و فاند و آیندش در خطر قرار گرفته. خود من هم از نوع سختگیری قبل امتحان که بعضی اوقات اعصاب خرد میکنه ناراضی هستم. انگار دزد گرفتن. چند نفر رو در طول امسال سر هیچ دچار مشکل جدی کردن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ............

سلام. من دانشگاه ایران، کتابخونه مرکزی امتحان دادم.GEMS-VUMS - Ministry of Health and Medical Education
    برخوردشون خوب بود و سیستما هم خوب بودن. سکوتشم خوب بود. فقط 5 دقیقه اخر بعضی ها زودتر کارشون تموم میشه و میرن وسایلشون از داخل کمد بردارن و کمد ها هم کنار سیستمهاست و این یکمی در اون دقایق آخر که معمولا سوالای سختی هم داره اذیت میکنه. البته در حد 5 دقیقه است و خیلی هم شدید نیست. در کل خوب بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khataee نمایش پست ها
    سلام. من دانشگاه ایران، کتابخونه مرکزی امتحان دادم.GEMS-VUMS - Ministry of Health and Medical Education
    برخوردشون خوب بود و سیستما هم خوب بودن. سکوتشم خوب بود. فقط 5 دقیقه اخر بعضی ها زودتر کارشون تموم میشه و میرن وسایلشون از داخل کمد بردارن و کمد ها هم کنار سیستمهاست و این یکمی در اون دقایق آخر که معمولا سوالای سختی هم داره اذیت میکنه. البته در حد 5 دقیقه است و خیلی هم شدید نیست. در کل خوب بود.
    اگر به صدا در همون 5 دقیقه هم حساس هستید می تونید اول آزمون درخواست هدفون کنید و در دقایق آخر هدفون بزارید. بعید می دونم دیگر مراکز برای GRE به آزمون دهنده هدفون بدهند.

Junior Member

سلام
    ببخشید ممکنه یه مرکز خوب واسه GRE تو تهران معرفی کنید و اینکه نزدیکترین آزمون GRE کی هست ؟

Junior Member

سلام
    راستش من اشتباه کردم که اول این تاپیک ها رو نخوندم و موسسه (بسیار قانونمند!!!) امیربهادر رو برا امتحان دادن انتخاب کردم . امیدوارم هر کس دیگه ای که میخاد امتحان بده بیاد و اینجا رو بخونه تا تصمیمی نگیره که بعدش پشیمون بشه. منو بخاطر اینکه عکس کارت ملیم قدیمی بود و مهمتر اینکه عکس روی گواهینمامم کیفیت خوبی نداشت ریجکت کردن دیگه اینو نمیدونستم که باید رزلوشن عکس بالا باشه تا بتونن تشخیص بدن. فقط دنبال ی چیزی میگردن که بگن تو دزدی. ی نفر دیگه هم قبل من بود که با کلی خاهشو تمنا قبولش کردن و گیر داده بودن که قبلا که عکس گرفتی موهات کوتا بوده الان چون خیلی بلند شده نمیشه تشخیص داد!
    چیزی که من فهمیدم ی مشت ادم روانی که حال میکنن ملت رو اذیت کنن، مسئول برگزاری همچین ازمونی شدن. هر چی هم میگی فقط میگن قوانین ETS هست. خلاصه اینکه یک پیش فرض برا خودتون بذارید که با ادمای بی منطقی سرو کار دارید و بعدش این مرکز بسیار قانونمند! رو انتخاب کنید. از نظر طرز برخورد هم که اگه بخای باهاشون در مورد مشکلی که برات پیش اومده حرف بزنی فوق العاده بی ادب و بی شخصیت هستن.

خلاصه اینکه اگر میخاید توی این مرکز امتحان بدین کمی بیشتر تحقیق کنید که وقت، انرژی و پولتون رو دور نریزید.

نقل قول نوشته اصلی توسط namvar2012 نمایش پست ها
    سلام
    راستش من اشتباه کردم که اول این تاپیک ها رو نخوندم و موسسه (بسیار قانونمند!!!) امیربهادر رو برا امتحان دادن انتخاب کردم . امیدوارم هر کس دیگه ای که میخاد امتحان بده بیاد و اینجا رو بخونه تا تصمیمی نگیره که بعدش پشیمون بشه. منو بخاطر اینکه عکس کارت ملیم قدیمی بود و مهمتر اینکه عکس روی گواهینمامم کیفیت خوبی نداشت ریجکت کردن دیگه اینو نمیدونستم که باید رزلوشن عکس بالا باشه تا بتونن تشخیص بدن. فقط دنبال ی چیزی میگردن که بگن تو دزدی. ی نفر دیگه هم قبل من بود که با کلی خاهشو تمنا قبولش کردن و گیر داده بودن که قبلا که عکس گرفتی موهات کوتا بوده الان چون خیلی بلند شده نمیشه تشخیص داد!
    چیزی که من فهمیدم ی مشت ادم روانی که حال میکنن ملت رو اذیت کنن، مسئول برگزاری همچین ازمونی شدن. هر چی هم میگی فقط میگن قوانین ETS هست. خلاصه اینکه یک پیش فرض برا خودتون بذارید که با ادمای بی منطقی سرو کار دارید و بعدش این مرکز بسیار قانونمند! رو انتخاب کنید. از نظر طرز برخورد هم که اگه بخای باهاشون در مورد مشکلی که برات پیش اومده حرف بزنی فوق العاده بی ادب و بی شخصیت هستن.

خلاصه اینکه اگر میخاید توی این مرکز امتحان بدین کمی بیشتر تحقیق کنید که وقت، انرژی و پولتون رو دور نریزید.
    سلام دوستان عزیز

منم خودم یه پست قبلا زده بودم و صحبت های ایشون رو تایید می کنم . دلار 4200 و ازمون میلیونی ، انقد سخت گیری نداره که .... باید در مورد رفتار خودشون تجدید نظر بکنن . اگه اینا مسئول ویزا صادر کردن بودن به نظرتون چند نفر از ماها ویزا می گرفتیم .. موفق باشید .

سلام دوست عزیز.
    من متن شما رو کامل خوندم و کاملا درک میکنم چی میگید ولی من خودم چندین بار ازمون تافل و جی ار ای دادم. نه تنها تو این موسسه بلکه تو سنتر هی دیگه هم ازمون دادم. مثلا سنجش که این همه ازش تعریف میکنن واقعا جای داغونی واقعا اگر بخوام از بدی هش بگم باید یه تومار بنویسم. موسسه امیربهادر بر خلاف موسسات دیگه اگه ادم کارش یه جا گیر کنه یکی هست که جواب گو باشه ولی موسسات دیگه اصلا و ابدا. به نظرم به info@amirbahador.com میل بزن حتما کارت راه میفته. من یکی از دوستام چنین مشکلی واسش بیش اومده بود به مدیریت میل زد حل شد.نگران نباش. حتما ولی میل بزن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط smartphoto نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

منم خودم یه پست قبلا زده بودم و صحبت های ایشون رو تایید می کنم . دلار 4200 و ازمون میلیونی ، انقد سخت گیری نداره که .... باید در مورد رفتار خودشون تجدید نظر بکنن . اگه اینا مسئول ویزا صادر کردن بودن به نظرتون چند نفر از ماها ویزا می گرفتیم .. موفق باشید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)