نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 100 از 651 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150200600 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط coral_uk نمایش پست ها
    سلام دوستان من واقعا گیج شدم اگر می‌شه لطفا راهنمایی‌ کنید به ما تماس گرفته شد که با ویزامون موافقت شده اما هیچ ایمیل دریافت نکردیم پاسپورت رو به کنسول تحویل دادیم روز ۲شنبه هنوز هیچ ایمیل و زنگی دریافت نکردیم که بریم پاسپورت رو تحویل بگیریم و وضعیتمون تو سایت تغییر کرده به
    Visa decision ready for pick up by Applicant or Courier company
    در صورتی‌ که کسانی‌ که جواب منفی‌ میگرفتن وضیعتشون به این تغییر میکرد با توجه به اینکه اینقدر طول کشیده الان گیج شدم که بهمون ویزا میدن یا جوابشون منفی‌ هست

خوب وقتی گفتن ویزا اوکی شده یعنی شده وضعیت سایت هم که تغییر کرده یعنی برید بگیرید مدارکو...

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

چرا بعد از تحويل پاس منتظر ايميل يا تماس هستيد اينطورى ديرتر مداركتون بدستتون ميرسه بهتره فرداى روز تحويل ساعت ٣:٣٠ بريد خود كنسولگرى همون جايى كه پاستونو تحويل داديد اونطورى زودتر مداركتون بدستتون ميرسه آلاف هم نميشيد
    من يه جا نوشتم كه من دوشنبه قبل ساعت ١٢ پاسمو بردم كنسولگرى تحويل دادم فرداش يعنى سه شنبه ايميل اومد كه پروسه تموم شده تو سايت چك كن هرموقع اماده بود ميتونى برى وردبريدج واسه تحويل مداركت اما من همون روز ساعت ٣:٣٠ رفتم خود كنسولگرى هم پاسمو داد هم مدارك اصليمو اگه نميرفتم اونجا مطمعنن بايد چند روز بيشتر ميموندم تا مدارك ارسال شه وردبريدج و از اونجا تحويل بگيرم.
    چهره ي خود را به سوي خورشيد بگردان،
    آن گاه تمام سايه ها پشت سر تو خواهند افتاد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila82 نمایش پست ها
    چرا بعد از تحويل پاس منتظر ايميل يا تماس هستيد اينطورى ديرتر مداركتون بدستتون ميرسه بهتره فرداى روز تحويل ساعت ٣:٣٠ بريد خود كنسولگرى همون جايى كه پاستونو تحويل داديد اونطورى زودتر مداركتون بدستتون ميرسه آلاف هم نميشيد
    من يه جا نوشتم كه من دوشنبه قبل ساعت ١٢ پاسمو بردم كنسولگرى تحويل دادم فرداش يعنى سه شنبه ايميل اومد كه پروسه تموم شده تو سايت چك كن هرموقع اماده بود ميتونى برى وردبريدج واسه تحويل مداركت اما من همون روز ساعت ٣:٣٠ رفتم خود كنسولگرى هم پاسمو داد هم مدارك اصليمو اگه نميرفتم اونجا مطمعنن بايد چند روز بيشتر ميموندم تا مدارك ارسال شه وردبريدج و از اونجا تحويل بگيرم.
    با سلام ممنونم از راهنمایتیون اما شوهرم روز جمعه رفته بود کنسولگری که ازشون جوابی‌ بگیره گفته بودن باید منتظر زنگ یا ایمیل باشه واقعا دیگه کلافه شدیم من خودم لندن هستم بخاطر کارم نمیتونم برم ترکیه حالا قرار شده فردا (۲شنبه) هم به ورلد بریج سر بزنه هم به کنسولگری چون اصلا بهش نگفتن واسهٔ تحویل پاسپورت باید به کدوم یکی‌ مراجعه کنه البته اگر جواب درستی‌ بهمون بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط coral_uk نمایش پست ها
    با سلام ممنونم از راهنمایتیون اما شوهرم روز جمعه رفته بود کنسولگری که ازشون جوابی‌ بگیره گفته بودن باید منتظر زنگ یا ایمیل باشه واقعا دیگه کلافه شدیم من خودم لندن هستم بخاطر کارم نمیتونم برم ترکیه حالا قرار شده فردا (۲شنبه) هم به ورلد بریج سر بزنه هم به کنسولگری چون اصلا بهش نگفتن واسهٔ تحویل پاسپورت باید به کدوم یکی‌ مراجعه کنه البته اگر جواب درستی‌ بهمون بدن

نيازى نيست به هر دوجا سر بزنه همينطور كه تو سايت وضعيتتون مشخصه بايد بريد وردبريدج مداركتون اونجاست

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila82 نمایش پست ها
    نقل قول بالا فكر كنم واسه اونايى كه اپيل كردن صدق ميكنه، نيست كه ماهارو خيلى الاف كردن ديگه اين يكيو كوتاه اومدن دو روزه جواب ميدن

دوستانى كه ويزا شون بار اول ميگيرن بعد از تحويل پاس بايد سايتو چك كنن تا وضعيت به pick up برسه بعد به وردبريدج مراجعه كنند

اما انشالله زودى سفارت باز شه كه هيچكس متحمل اين همه هزينه و وقت نشه

نقل قول نوشته اصلی توسط ArashMiniStar نمایش پست ها
    خوب وقتی گفتن ویزا اوکی شده یعنی شده وضعیت سایت هم که تغییر کرده یعنی برید بگیرید مدارکو...
    سلام دوست عزیز
    نگران نباشیددر مرحله ای که شما هستید Status :Visa decision ready for pick up by Applicant or Courier company
    یعنی شما و هر کس دیگه ای که نماینده شماست اگه تاکنون مراجعه نکردید باید با دردست داشتن کپی پاسپورت شما بره world Bridge برای تحویل گرفتن پاسپورتتون و پس از دریافت پاسپورت بازهم وضعیتتون تو سایت میشه collected
    من به طریقی که براتون نوشتم کارام پیش رفت
    موفق باشید

Junior Member

سلام شیما هستم ۲۱ سالمه دانشجوی دندانپزشکی‌ از هند... چند ماهی می‌شه که دوست پسر انگلیسی‌ دارم و اون به ازدواج فکر می‌کنه من دقیقا ۳ تا ۴ سال دیگه درسم تموم می‌شه چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین
    ۱،نظر شما درباره مرد انگلیسی‌ و ازدواج چیه؟
    ۲،دوست پسرم نمیخواد دینشو عوض کنه متوجه شدم که میتونیم خارج از ایران ازدواج کنیم اولا کجا باید ازدواج کنیم که انگلیس بپذیره آیا هند مناسب؟ دوما ایران برای من مشکلی‌ ایجاد نمی‌کنه که من شوهرم مسلمون نیست؟ و آیا می‌تونم راحت به ایران سفرکنم؟ به خصوص زمانی‌ که هند هستم چون هنوز ملیتم ایرانی‌
    ۳،اگر بخوام ازدواج کنم امکان دانشجوی انتقالی گرفتن هست؟ یا بهتره درسمو تموم کنم؟و اگر موفق بشم ویزای ازدواج بگیرم می‌تونم با این ویزا به عنوانه یک انگلیسی‌ توی دانشگهاشون درس بخونم یا که باید اول شهروند بشم(با توجه به اینکه اگر دانشجوی بین المللی بشم هزینه‌ها ۲ برابر.... آیا منو شهروند میدونن یا من باید هزینهٔ دانشگاهمو به عنوانه دانشجوی بین‌المللی بدم؟؟؟) نظر شما چیه تحصیل در انگلیس یا ادامه در هند
    ۴،حدود هزینهٔ کل پرسهٔ ازدواج و ویزا چقدر می‌شه؟ و درامد دوست پسرم چقدر باید باشه؟
    ۵،با توجه به اینکه رشته‌ام سخت به نظر شما بهتر نیست از اول تو انگلیس شروع کنم؟؟ شنیدم شرایط سختی برای پذیرش دندانپزشک و پزشک و دادن اجازه کار هست... ممکن منو راهنمایی‌ کنین؟؟؟
    ۶،یک توضیح کلی‌ از مراحلی که الان باید طی‌ کنم و حدود زمانی‌ که میکشه

Junior Member

می‌شه لطفا سایتی رو به من معرفی‌ کنین که اطلاعات دقیق داشته باشه... یا اگر لطف کنین این یاهو آیدی من:******* واقعاً نیاز به راهنمایی‌ دارم ... یا هر شماره یا وکیلی که بتونه کمک کنه
    ویرایش توسط hpmoner : November 12th, 2013 در ساعت 04:44 PM دلیل: اطلاعات شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaolly نمایش پست ها
    سلام شیما هستم ۲۱ سالمه دانشجوی دندانپزشکی‌ از هند... چند ماهی می‌شه که دوست پسر انگلیسی‌ دارم و اون به ازدواج فکر می‌کنه من دقیقا ۳ تا ۴ سال دیگه درسم تموم می‌شه چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین
    ۱،نظر شما درباره مرد انگلیسی‌ و ازدواج چیه؟
    ۲،دوست پسرم نمیخواد دینشو عوض کنه متوجه شدم که میتونیم خارج از ایران ازدواج کنیم اولا کجا باید ازدواج کنیم که انگلیس بپذیره آیا هند مناسب؟ دوما ایران برای من مشکلی‌ ایجاد نمی‌کنه که من شوهرم مسلمون نیست؟ و آیا می‌تونم راحت به ایران سفرکنم؟ به خصوص زمانی‌ که هند هستم چون هنوز ملیتم ایرانی‌
    ۳،اگر بخوام ازدواج کنم امکان دانشجوی انتقالی گرفتن هست؟ یا بهتره درسمو تموم کنم؟و اگر موفق بشم ویزای ازدواج بگیرم می‌تونم با این ویزا به عنوانه یک انگلیسی‌ توی دانشگهاشون درس بخونم یا که باید اول شهروند بشم(با توجه به اینکه اگر دانشجوی بین المللی بشم هزینه‌ها ۲ برابر.... آیا منو شهروند میدونن یا من باید هزینهٔ دانشگاهمو به عنوانه دانشجوی بین‌المللی بدم؟؟؟) نظر شما چیه تحصیل در انگلیس یا ادامه در هند
    ۴،حدود هزینهٔ کل پرسهٔ ازدواج و ویزا چقدر می‌شه؟ و درامد دوست پسرم چقدر باید باشه؟
    ۵،با توجه به اینکه رشته‌ام سخت به نظر شما بهتر نیست از اول تو انگلیس شروع کنم؟؟ شنیدم شرایط سختی برای پذیرش دندانپزشک و پزشک و دادن اجازه کار هست... ممکن منو راهنمایی‌ کنین؟؟؟
    ۶،یک توضیح کلی‌ از مراحلی که الان باید طی‌ کنم و حدود زمانی‌ که میکشه
    عزیزم اینکه شما به این اقا اعتماد کنی یا نه یه مسئله شخصیه اما من فکر کنم بهتره یه سفر توریستی بری پیش ایشون تا هم از نزدیک بیشتر اشنا شید هم با محیط کاریتون تو انگلیس اشنا تر بشی و هم اینکه به روند طبیعی بودن ویزاتون کمک می کنه اینکه ندیده و نشناخته بخواهید بحث ازدواج رو مطرح کنید سفارت بهتون گیر می ده و روند ویزاتون متاسفانه باید بگم زیاد اسون نیست ولی در امد دندانپزشک ها در ایران خیلی بیشتره از انگلیس

Junior Member

ما ۶ ماه با هم زندگی‌ می‌کنیم... اما حتما برأی دیدن خانوادش میریم .... اما من جواب سوالمو نگرفتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)