صفحه 415 از 1402 نخستنخست ... 315365405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425465515915 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,141 تا 4,150 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

برکینگ نیوز!!!! کارت پایان خدمت صادر شد. دوستانی که میگن 4 ماه نیومده قطعا پرونده مشکل داره یا اینکه مجوز خروج گرفتن!!!! الان در انتظار پست مینشیم تا کارت بیاید شاید فردا بیاید. یارو گفت که میشه بدون کارت هم گذرنامه گرفت توی سیستمشون ثبت شده! برای من از زمان تحویل مدارک تا الان شده 1 ماه و نیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط jackrooz نمایش پست ها
    برکینگ نیوز!!!! کارت پایان خدمت صادر شد. دوستانی که میگن 4 ماه نیومده قطعا پرونده مشکل داره یا اینکه مجوز خروج گرفتن!!!! الان در انتظار پست مینشیم تا کارت بیاید شاید فردا بیاید. یارو گفت که میشه بدون کارت هم گذرنامه گرفت توی سیستمشون ثبت شده! برای من از زمان تحویل مدارک تا الان شده 1 ماه و نیم!
    ضمن تبریک دوست عزیز

شما پروژتون چند ماه طول کشید همون 10 ماه بود یا کمتر؟ اطلاع دارید که زودتر هم میشه تحویل داد مثلا 8 ماهه
    اینطور که گفتید آموزشی سختی داشتید. اونجا گروهان ارشد لیسانس و دکترا یکیه یا جداست؟ تنبیهاتی که معمولا تو آموزشی انجام میشه با شما هم انجام میدادن؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_123 نمایش پست ها
    !!!!لطف کنید جواب منم بدید!!!!!
    سلام دوستان
    لطفا کمکم کنید چون شهریور اعزام به سربازی هستم
    من شرایط معدل کارشناسی و ارشد رو دارم. یک مقاله علمی پژوهشی هم با استاد راهنما و مشاورم تو دوره ارشد دادم و پذیرفته شده. با این شرایط درخواست دادم که گفتن چون ISI نداری پروندت تو کمیته رد شده. تازگی یه مقاله ISI پذیرش گرفتم که توش فقط اسم من و استاد مشاورم هست و من نفر دوم هستم. حالا اگه استاد راهنما تایید کنه که مستخرج از پایان نامه هستش، آیا این دو تا مقاله رو بدم بازم به خاطر اینکه چون اسم استاد راهنمام نیست پروندم تو کمیته رد میشه؟
    تا حالا کسی چنین شرایطی داشته؟حتما باید استاد راهنما اسمش تو مقاله باشه یا همینکه تایید کنه کافیه؟
    لطفا کمکم کنید واقعا کارم گیره
    با تشکر
    سلام
    یکی از دوستان من لیسانس دانشگاه صنعتی اصفهان بود سال اول کارشناسی ارشد با یکی از استادهای دانشگاه تهران مقاله داد. با مقطع لیسانس برا تسهیلات اقدام کرد بدون اینکه حتی استاد راهنما لیسانس اسمش تو مقاله باشه یا نامه ای داده باشه قبولش کردند.
    شرایط شما به نظر میرسه مشکلی نداشته باشه کافیه از استاد راهنمات نامه بگیری که مقاله از پایان نامه ت مستخرج شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinapply نمایش پست ها
    سلام
    بعد از اعزام رو نميدونم، اما تا اونجايي كه من خبر دارم، چه بنياد ملي نخبگان، چه بنياد نخبگان نيروهاي مسلح، به كارشناسي پروژه نميده. يا دانشجوي ارشد، يا فارغ التحصيل ارشد يا دانشجوي دكتري.
    البته من همین الان میشناسم کسایی رو که از ب م ن معرفی شدن به ب ن ن م و دارن پروژه انجام میدن. اینطور نیست که ندن. میدن ولی سخت.

Junior Member

دوستان گواهی جایگزین کسری معدل اصلا چی هست؟ از کجا باید گرفت؟ و آیا مشکلو حل میکنه و فایده ای داره؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh_3n نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال در مورد گرفتن نامه عدم نیاز دارم.
    میخوام اگه شد نامه عدم نیاز بگیرم. سازمانها این نامه رو راحت میدن؟ محتوای نامه چه شکلیه؟ حاضر میشن بگن نیاز نداریم یا نه چیز دیگه ای مینویسن؟ چون من شنیدم که بعضیهاشون میگن عدم نیاز یعنی اینکه مشکل از ماست در صورتی که اینطور نیست و مشکل با شماست.
    گرفتن نامه بعدا برام مشکل ایجاد نمیکنه؟
    نامه عدم نیاز را راحت نمی دن یعنی باید یکی از مسئولین مربوطه همون سازمان تایید کنه که به شما نیازی ندارن. به نحوی باید متقاعدشون کنین مثلا از قبل دارم یه جا کار می کنم و ... خیلی به شانستون بستگی داره که طرف بخواد همکاری کنه یا نه.

Junior Member

سلام دوستان
    در قسمت تشکیل پرونده سامانه ثریا، برای مقالاتی که اکسپتش اومده ولی هنوز تو نوبت چاپ هست، میشه نامه پذیرش رو آپلود کرد؟
    همچنین من شنیدم بعد از تشکیل پرونده حدود سه ماه طول می کشه تا نتیجه بررسی پرونده مشخص بشه. سوالم اینه که راهی هست که بشه پیگیری کرد تا زودتر پرونده رو بررسی کنن؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من الان کارشناسیم داره تموم میشه(مهر دانشجوی ارشدم)-رشته مکانیک
    معدل اولم و یه مقاله کنفرانس دارم
    به نظرتون میتونم ب م ن عضو شم
    یا صبر کنم تا با مقاله درخواست بدم؟؟؟
    با مقاله ای که تو ارشد میدم میشه درخواست داد؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان. بر اساس شنیده ها از اطرافیانم، چند تا سوال داشتم:
    1) درسته که میگن اگه مثلا شرط معدل کارشناسی 17 هست، اگه یه ذره پایین تر باشی مشکل نداره و راه میان؟ اگه جواب مثبت هست، تا چقد حدودا راه داره؟
    2) من شنیدم معافیت نخبگان هم داریم، درسته؟ یا فقط سربازی نخبگان؟ اگه معافیت هست میشه بگین چه شرایطی میخواد؟
    3) در حین تحصیل توی ارشد، اگه شرایط نخبگان کارشناسی رو داشته باشی، میشه اقدام کرد واسه نخبگان؟
    4) در مجموع دوستانی که واسه این کار اقدام کردن، چند ماه بعد از پایان ارشد، سربازیشون تموم شده؟؟ ینی چقد زمان میبره در کل...

با تشکر.... منتظر جواباتون هستم

Junior Member

دوستان سلام
    یه سوال فوری
    امرز پروژه دومم رو به ب ن ن م بردم و خواستم وقت بگیرم واسه دفاع که گفتند چون نه سربازی و نه برگه اعزام به خدمت داری نمی تونیم بهت وقت بدیم
    باید برگه سفیدتو بیاری ببینیم کجا افتادی واسه اونجا نامه بزنیم
    حالا مشکل اینجاست بنده اول مهر به احتمال زیاد مقطع بالاتر قبول میشم و تا 4-5 سال دیگه نمیتونم سرباز بشم و پروژه هام همینطور میمونند همونجا
    حالا باید چیکار کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)