صفحه 14 از 30 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 295

موضوع: برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

دوستان سلام
    برای گرفتن سو پیشینه از پلیس..فرم ومتن خاصی داره؟
    بدون نامه معرفی از جایی بریم بگیم سو پیشینه میخوایم بهمون میدن یا میگن باید ارگانی درخواست داده باشه و بهتون نامه درخواست سو پیشینه بده؟
    از دوستان برنده 2020 کسانی که سو پیشینه گرفتن لطفا راهنمایی کنن...
    ممنون
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2020 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2020)

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    دوستان سلام
    برای گرفتن سو پیشینه از پلیس..فرم ومتن خاصی داره؟
    بدون نامه معرفی از جایی بریم بگیم سو پیشینه میخوایم بهمون میدن یا میگن باید ارگانی درخواست داده باشه و بهتون نامه درخواست سو پیشینه بده؟
    از دوستان برنده 2020 کسانی که سو پیشینه گرفتن لطفا راهنمایی کنن...
    ممنون
    سلام میری پلیس +10 میگی گواهی سوء پیشینه برای سفارت می خوام. اطلاعاتتو و اثر انگشت میگیرن و یه مقداری هم پول (فکر کنم من که گرفتم روی هم هزینش حدودا 48 تومان شد).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد IT - گرایش تجارت الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط paperstar نمایش پست ها
    سلام میری پلیس +10 میگی گواهی سوء پیشینه برای سفارت می خوام. اطلاعاتتو و اثر انگشت میگیرن و یه مقداری هم پول (فکر کنم من که گرفتم روی هم هزینش حدودا 48 تومان شد).
    ممنون از پاسختون
    پلیس+10 اون مواردی که KCC ازمون خوسته رو رعایت میکنن؟ کلدوره اقامت در کشور و... رو؟
    ضمنا اگه پرسیدن واسه کدوم سفارت باید بگیم مثلا سفارت آمریکا در ارمنستان...؟
    برنده لاتاری 2020 - در زمان ترامپ و در زمان اجرای قانون تراول بن

Junior Member

سلام،
    مدرك پليس +١٠. لازم نيست. بقيه مدارك رو بفرستين ايراد نمي گيرن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Astalla نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    پلیس+10 اون مواردی که KCC ازمون خوسته رو رعایت میکنن؟ کلدوره اقامت در کشور و... رو؟
    ضمنا اگه پرسیدن واسه کدوم سفارت باید بگیم مثلا سفارت آمریکا در ارمنستان...؟
    راستش من توی پست های قدیمی فروم خوندم که آمریکا گواهی عدم سو پیشینه ایران رو قبول نداره اصلا، واسه همین اگر نیگیرین هم گیر نمیدن و .... چون بود و نبودش فرقی نمی کنه.
    ولی من خودم گرفتم که بعدا حرفی توش نباشه بگن نقص مدرک داری و ... و ایمیل کی سی سی هم که اومد اصل و ترجمه گواهی را فرستادم و نامه قبولی مدارک برام اومد حالا نمیدونم اصلا اگر این گواهی رو توی ایمیل نمی فرستادم فرقی می کرد یا نه.
    در مورد اون سوال دومتون هم فقط توش نوشته که شخص فلان به اطلاعات فلان سابقه کیفری نداره. چیزی از اقامت و مدت اقامت نمیگه.
    از من نپرسیدن برای کدوم سفارت. گفتن برای چی می خوای گفتم برای سفارت و دیگه چیزی نپرسیدن.

سلام دوستان
    دکترای دامپزشکی عمومی برای ثبت نام لاتاری اون فیلد شماره سیزده که باید میزان مدرکو توش وارد کنیم کدوم گزینه رو باید بزنه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poyakhodapanah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دکترای دامپزشکی عمومی برای ثبت نام لاتاری اون فیلد شماره سیزده که باید میزان مدرکو توش وارد کنیم کدوم گزینه رو باید بزنه؟
    ممنون
    سلام اگر در حال حاضر مدرک دکترا دارن من فکر کنم میشه Doctorate Degree. از بقیه دوستان هم بپرسید البته.

Junior Member

سلام، كسي از دوستان براي ٢٠٢٠ مصاحبه لاتاري رفته؟
    مي خواستم بدونم اوضاع اميدوار كننده هستش؟ راهي براي اميد داشتن به گرفتن ويزا هست؟
    ممنون

سلام دوستان
    1- اگه مثلا امسال برنده بشیم و برای مصاحبه به خاطر قانون ترامپ رد بشیم.. آیا امکان دوباره شرکت کردن در لاتاری رو داریم ؟
    2- یا فعلا دست نگه داریم و شانسمون رو هدر ندیم تا اینکه قانون برداشته بشه توسط رییس جمهور بعدی انشالا بعدا شرکت کنیم ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط air_damned نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1- اگه مثلا امسال برنده بشیم و برای مصاحبه به خاطر قانون ترامپ رد بشیم.. آیا امکان دوباره شرکت کردن در لاتاری رو داریم ؟
    2- یا فعلا دست نگه داریم و شانسمون رو هدر ندیم تا اینکه قانون برداشته بشه توسط رییس جمهور بعدی انشالا بعدا شرکت کنیم ؟؟؟
    سلام
    1 - شما میتونید هر چند بار که خواستید شرکت کنید و مشکلی نیست اگر برنده شدید یا نشدید و ... بازم میتونید شرکت کنید
    2 - من شخصی رو میشناسم که سه بار پشت سر هم برنده شده پس فرقی نمیکنه چندبار شرکت کنید
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)