صفحه 49 از 1141 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859991495491049 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Exclamation پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

با سلام
    در مورد امریه دانشگاه آزاد اینکه کی و چجوری بایستی اقدام کرد؟ و چه تاریخی واسه اعزام میخوان؟
    خواهش میکنم زودتر جواب بدین
    فوق لیسانس و متأهل هستم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط kambiz_kambiz نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد امریه دانشگاه آزاد اینکه کی و چجوری بایستی اقدام کرد؟ و چه تاریخی واسه اعزام میخوان؟
    خواهش میکنم زودتر جواب بدین
    فوق لیسانس و متأهل هستم
    باید واحد دانشگاه آزادی باشه که به سرباز هت علمی نیاز داشته باشه......مهم اون واحده هستش......

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    باید واحد دانشگاه آزادی باشه که به سرباز هت علمی نیاز داشته باشه......مهم اون واحده هستش......

مرسی عزیز

1- بدون بند پ امکانش هست؟ معدل و دانشگاه محل تحصیل چقدر میتونه ملاک باشه؟ (دوتاش واسه من خوبه)

2- اگه بتونم همچین واحدی رو پیدا کنم چقد (روز، ماه؟) طول میکشه تاکاراش انجام بشه؟

#- وجداناً هرکی میتونه کمک کنه یک جوون رو از بدبختی نجات بدید ( کاملا جدی میگم نه اینکه فک کنین جوگیر شدم )

Senior Member krig1960 آواتار ها

مرسی عزیز

1- بدون بند پ امکانش هست؟ معدل و دانشگاه محل تحصیل چقدر میتونه ملاک باشه؟ (دوتاش واسه من خوبه)

2- اگه بتونم همچین واحدی رو پیدا کنم چقد (روز، ماه؟) طول میکشه تاکاراش انجام بشه؟

#- وجداناً هرکی میتونه کمک کنه یک جوون رو از بدبختی نجات بدید ( کاملا جدی میگم نه اینکه فک کنین جوگیر شدم )
    سلام دوست عزیز.
    شما برای گرفتن امریه بهتره دست کم سراغ هفت هشت نهاد و اداره مختلف بری و رایزنی کنی تا در نهایت از یه کدومشون بتونی به طور قطعی امریه بگیری. یعنی صرفاً خودت رو به گرفتن امریه از دانشگاه آزاد امیدوار نکن. یه ضرب المثلی هست میگه : "همه تخم مرغ هایت را در یک سبد نگذار."، در مورد سوال اولت اطلاع دقیقی در مورد طرح سربازی دانشگاه آزاد ندارم اما احتمالاً مثل اکثر جاها اینجا هم "بند پ" بی تاثیر نباید باشه. در مورد سوال دوم در اکثر نهادها به طور معمول از دو ماه قبل از اعزام باید مدارک (از جمله برگ اعزام) رو به نهاد مربوطه تحویل بدی ولی در مورد این که چقدر طول میکشه کاراش انجام بشه فکر نمی کنم کسی بتونه به شما تاریخ دقیق بده. در حال حاضر فکر می کنم بهترین کاری که شما می تونی بکنی اینه که به جای این که اینجا پشت کامپیوتر منتظر معجزه بشینی که یکی بیاد و "شما رو از بدبختی نجات بده"، هر چه سریع تربه بخش کارگزینی و منابع انسانی ادارات مختلف از جمله واحدهای دانشگاه آزاد مراجعه کنی و در مورد این که ظرفیت امریه دارن یا نه و مدارک مورد نیاز و دیگر مطالب مهم ازشون سوال کنی. در مورد نهادهایی که طرح امریه دارن، دوستان قبلاً در همین تاپیک اسم اکثر سازمانهای مهم و اصلی رو ذکر کردن. ضمن این که واحدهای دانشگاه آزاد وقتی بخوان به صورت طرح سربازی، بورسیه دکتری یا عضو دائم، هیئت علمی بگیرن، تو روزنامه هایی مثل "بازار کار"، "فرهیختگان" و غیره اطلاعیه چاپ می کنن.
    موفق باشی.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    شما برای گرفتن امریه بهتره دست کم سراغ هفت هشت نهاد و اداره مختلف بری و رایزنی کنی تا در نهایت از یه کدومشون بتونی به طور قطعی امریه بگیری. یعنی صرفاً خودت رو به گرفتن امریه از دانشگاه آزاد امیدوار نکن. یه ضرب المثلی هست میگه : "همه تخم مرغ هایت را در یک سبد نگذار."، در مورد سوال اولت اطلاع دقیقی در مورد طرح سربازی دانشگاه آزاد ندارم اما احتمالاً مثل اکثر جاها اینجا هم "بند پ" بی تاثیر نباید باشه. در مورد سوال دوم در اکثر نهادها به طور معمول از دو ماه قبل از اعزام باید مدارک (از جمله برگ اعزام) رو به نهاد مربوطه تحویل بدی ولی در مورد این که چقدر طول میکشه کاراش انجام بشه فکر نمی کنم کسی بتونه به شما تاریخ دقیق بده. در حال حاضر فکر می کنم بهترین کاری که شما می تونی بکنی اینه که به جای این که اینجا پشت کامپیوتر منتظر معجزه بشینی که یکی بیاد و "شما رو از بدبختی نجات بده"، هر چه سریع تربه بخش کارگزینی و منابع انسانی ادارات مختلف از جمله واحدهای دانشگاه آزاد مراجعه کنی و در مورد این که ظرفیت امریه دارن یا نه و مدارک مورد نیاز و دیگر مطالب مهم ازشون سوال کنی. در مورد نهادهایی که طرح امریه دارن، دوستان قبلاً در همین تاپیک اسم اکثر سازمانهای مهم و اصلی رو ذکر کردن. ضمن این که واحدهای دانشگاه آزاد وقتی بخوان به صورت طرح سربازی، بورسیه دکتری یا عضو دائم، هیئت علمی بگیرن، تو روزنامه هایی مثل "بازار کار"، "فرهیختگان" و غیره اطلاعیه چاپ می کنن.
    موفق باشی.
    خیلی ازتون ممنونم دوست عزیز. فقط در مورد اینکه کاری نکردم زود قضاوت کردید بنده 7 تا از دانشگاههای ازاد رو رفتم ولی هیچ کدوم قبول نکردن. حالا بماند که چقد باهاشون بحث کردم ولی چون نرود میخ آهنین در سنگ، فایده ای نداشت. یه مدت بیخیالش شدم تا اینکه شنیدم کسانی بودن که با همون ف.لیسانس و از دانشگاههایی که به من گفته بودن بخاطر اینکه واحد بسیار بزرگ بودن فقط دکترا میخوان، امریه گرفتن. اگه از اینم بگذریم دانشگاههای تازه راه افتاده که میتونستن منو بگیرن ولی هرکدوم بهونه ای آوردن. آخرین جایی که مراجعه کردم بهم گفتن که گرایش منو ندارن ، بماند که از 144 واحد لیسانس شاید تمام گرایشها 20 واحد با هم فرق داشته باشن. سئوالاتی رو که اینجا مطرح کردم همه رو از همه دانشگاههایی که رفتم پرسیدم ولی متأسفانه به بنده هیچ اطلاعاتی که ندادن هیچ بعضیاشون دنبال نخود سیاه فرستادنم، انگار پیش خودشون فکر کردن که قراره برم جای اونارو بگیرم. وقتی که از تلفن کردن و مراجعه حضوری ناامید شدم تو اینترنت سرچ کردم تا به این تاپیک برخوردم و پست دادم که شاید اینجا یکی پیدا بشه که جریاناتو پشت سر گذاشته باشه و بتونه راهنمائیم کنه.
    بازهم از اینکه راهنمائیم کردین تشکر میکنم.

Senior Member krig1960 آواتار ها

خیلی ازتون ممنونم دوست عزیز. فقط در مورد اینکه کاری نکردم زود قضاوت کردید بنده 7 تا از دانشگاههای ازاد رو رفتم ولی هیچ کدوم قبول نکردن. حالا بماند که چقد باهاشون بحث کردم ولی چون نرود میخ آهنین در سنگ، فایده ای نداشت. یه مدت بیخیالش شدم تا اینکه شنیدم کسانی بودن که با همون ف.لیسانس و از دانشگاههایی که به من گفته بودن بخاطر اینکه واحد بسیار بزرگ بودن فقط دکترا میخوان، امریه گرفتن. اگه از اینم بگذریم دانشگاههای تازه راه افتاده که میتونستن منو بگیرن ولی هرکدوم بهونه ای آوردن. آخرین جایی که مراجعه کردم بهم گفتن که گرایش منو ندارن ، بماند که از 144 واحد لیسانس شاید تمام گرایشها 20 واحد با هم فرق داشته باشن. سئوالاتی رو که اینجا مطرح کردم همه رو از همه دانشگاههایی که رفتم پرسیدم ولی متأسفانه به بنده هیچ اطلاعاتی که ندادن هیچ بعضیاشون دنبال نخود سیاه فرستادنم، انگار پیش خودشون فکر کردن که قراره برم جای اونارو بگیرم. وقتی که از تلفن کردن و مراجعه حضوری ناامید شدم تو اینترنت سرچ کردم تا به این تاپیک برخوردم و پست دادم که شاید اینجا یکی پیدا بشه که جریاناتو پشت سر گذاشته باشه و بتونه راهنمائیم کنه.
    بازهم از اینکه راهنمائیم کردین تشکر میکنم.
    سلام دوست عزیز.
    همون طور که قبلاً گفتم شما صرفاً به یک سازمان یا اداره خاص نباید اکتفا کنین. در مورد طرح سرباز هیئت علمی تا اونجایی که من اطلاع دارم، قبلاً که انقدر تقاضا زیاد نبود خیلی چیز سختی نبود اما الان دانشجوهای دکتری هم خیلی هاشون مثل سابق به سادگی نمی تونن به صورت بورسیه جذب هیئت علمی بشن. ضمن این که الان اینطور مد شده که فلان واحد دانشگاه آزاد در دورافتاده ترین منطقه هم دیگه برای جذب هیئت علمی به کمتر از مدرک دکترا رضایت نمیده، دیگه فوق لیسانس که قیاس مع الفارق است. متاسفانه "بند پ" حقیقت تلخی است که وقتی نداریش فقط می تونی تلاشت رو بیشتر کنی. شما فرض رو بر این بذار که سرباز هیئت علمی در دانشگاه آزاد سخت ترین گزینه موجود برای شما هست و بهتره در کنارش به دنبال گزینه های سهل الوصول تر و دم دستی تر هم باشی. به هر حال اگه جسارتی شد عذر میخوام منظور بدی نداشتم.
    موفق باشی.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

سلام به همه دوستان

تو اینجا اطلاعات خوبی راجع به سرباز معلمی میتونید پیدا کنید:

http://sarbaz-moalem.blogfa.com/post-20.aspx

بخشنامه سرباز معلم سال92-91 رو هم میتونید همونجا دانلودش کنید.

من 1 اسفند اعزام هستم. الان اگر برای سرباز معلمی اقدام کنم جوابش قبل یک اسفند میاد؟ یا همین که اقدام کنم اعزامم میافته عقب تا جوابش بیاد؟ میشه همزمان با آموزش پرورش برای محل دیگری هم اقدام کنم؟(با توجه به اینکه توی صفحات قبلی گفته شده بود اگر واسه دو جا اقدام کنیم امریه از بین میره)

Junior Member akbar_saeedi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food sciense

سلام دوستان..چند سوال داشتم خدمتتون:

1 با مدرک ارشد در شهرهای کوچک میشه مدرسی پیام نور امریه گرفت؟

2 اگه سازمان های بومی نیرو نخوان،کلا میشه به طور غیربومی امریه گرفت؟

3 امریه جزو سنوات تعهد تحصیل رایگان محسوب میشه؟یعنی موقع آزادکردن مدرک کمک حال میشه؟

4 در حین امریه و سربازی میشه مدارک رسمی از دانشگاه گرفت؟

5 چند ماه بعد از اتمام امریه کارت صادر میشه؟

6 کسی تا حالا از سازمان استاندارد امریه گرفته؟ من ویتامین پ ندارم پیشنهادتون چیه؟

ممنون

Junior Member akbar_saeedi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food sciense

سلام اینرو هم به سوالات بالا اضافه کنید...
    من با مدرک ارشد صنایع غذایی کدوم نهادهارو میتونم مدنظر داشته باشم؟؟
    منونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)