صفحه 3963 از 5471 نخستنخست ... 29633463386339133953395439553956395739583959396039613962396339643965396639673968396939703971397239734013406344634963 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 39,621 تا 39,630 , از مجموع 54709

موضوع: متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

Senior Member hooran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

سلام
    به نظر میرسد که هیچ بررسی روی پرونده شما انجام نشده است . جای نگرانی نیست به آپدیت مدارک که برسند هم مدارک خواهند خواست و هم مانی اردر .اون تاریخ آپدیت موجود در امضاتون هم به نظر می رسه که برداشت شخصی تان باشد .
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_mml نمایش پست ها
    سلام به همگی... من از منتظران مدیکال هستم و تاریخ ارسال مدارکم به سیدنی مارچ ۲۰۱۰ بوده... یه سوالی داشتم می خواستم بدونم کسی هست که چنین شرایطی داشته باشه؟!!!
    من زمانی که پرونده ام دمشق بود ازدواج کردم و مدارک کامل همسر را با مبلغ 550 دلار را به دمشق ارسال کردم... مبلغ 550 رو از طریق visa card پرداخت کردم چون دمشق قبول می کرد ..بعد که پرونده رفت ورشو ایمیل زدم واسه پیگیری که گفتن همسرتون در همون دمشق به پرونده اضافه شده .مشکل اینجاست که هنوز مبلغ مورد نظر از حساب کم نشده و در جواب ایمیل پیگیری هم چیزی نگفتن که باید مانی اردر بفرستید...
    به نظرتون باید نگران باشم یا ممکنه این مبلغ رو با مدیکال ازمون بخوان؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_mml نمایش پست ها
    سلام به همگی... من از منتظران مدیکال هستم و تاریخ ارسال مدارکم به سیدنی مارچ ۲۰۱۰ بوده... یه سوالی داشتم می خواستم بدونم کسی هست که چنین شرایطی داشته باشه؟!!!
    من زمانی که پرونده ام دمشق بود ازدواج کردم و مدارک کامل همسر را با مبلغ 550 دلار را به دمشق ارسال کردم... مبلغ 550 رو از طریق visa card پرداخت کردم چون دمشق قبول می کرد ..بعد که پرونده رفت ورشو ایمیل زدم واسه پیگیری که گفتن همسرتون در همون دمشق به پرونده اضافه شده .مشکل اینجاست که هنوز مبلغ مورد نظر از حساب کم نشده و در جواب ایمیل پیگیری هم چیزی نگفتن که باید مانی اردر بفرستید...
    به نظرتون باید نگران باشم یا ممکنه این مبلغ رو با مدیکال ازمون بخوان؟!!!
    به نظر من یه کیپس درخواست کنید ببینید وضعیت پرونده تون چیه. دوستانی بودن که ایمیل افزوده شدن بچه رو گرفته بودن ولی موقع مدیکال آفیسرا می زن زیرش که با کیپس ثابت کردن اشتباه از اوناست. اگر هم همسرتون اضافه نشده باشه میتونید پیگیری بکنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    مبارکه . ویزل مالیپله یا سینگل راستی ؟ نوع ویزا رو چی می نویسن روش ؟!
    از همه دوستانی که با پیام های خصوصی و با امتیاز تبریک گفتن تشکر میکنم.
    روی ویزا درشت نوشته IM-1 immigrant
    NOC 3112 ارسال مدارک July 22,2009 فایل نامبر اول: Sep 16, 2009 فایل نامبر دوم: Dec 14, 2009 این پروسس: Jan 18, 2012مدیکال: 2013, 19 March
    ارسال آپدیتها ومدیکال: April 24 , 2013 پاس ریکوئست 2013 ,July 08 کل پروسه از زمان اقدام تا پاس ریکوئست 1460 روز

Junior Member

با سلام

برای دوست من با رشته 4131 ایمیل پاس ریکوئست امده.زمان مدیکال نیمه اول اردیبهشت ایمیل پاس ریکوئست 19 جولای2013.
    یک سوال :
    ایا برای دریافت ویزا پاس را باید بفرسته ورشو ایا همه پروندههای ورشو ویزا را ورشو صادر میکنه یا آنکارا چون گفتن بفرست ورشو ؟

اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه

با تشکر رضا
    .
    دریافت سیدنی: June 4, 2009 فایل اول: 30/Jul/2009 فایل دوم:15/0ct/2009 ارسال مدارک به ورشو: 1/Sep/2011 اینپراسس واقعی:9/Feb/2012 کد: 4131 مدیکال : 27/02/2013 رسیدن مدیکال به پاریس : 11/03/2013 پاس ریکوئست : 22/JUL/2013
    ورود به کانادا :10/04/2013

did you send them follow up email, as you send ur medical long time ago- if yes? what was the response?

نقل قول نوشته اصلی توسط abdoreza نمایش پست ها
    با سلام

برای دوست من با رشته 4131 ایمیل پاس ریکوئست امده.زمان مدیکال نیمه اول اردیبهشت ایمیل پاس ریکوئست 19 جولای2013.
    یک سوال :
    ایا برای دریافت ویزا پاس را باید بفرسته ورشو ایا همه پروندههای ورشو ویزا را ورشو صادر میکنه یا آنکارا چون گفتن بفرست ورشو ؟

اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه

با تشکر رضا
    .

Senior Member mahta_gh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodba نمایش پست ها
    تا مدیکالا شروع شه داستان بخونید...

نماینده شهر آلبرتا، جیسون کنی، به عنوان تنها وزیر مهاجرت کانادا شناخته مي شود که در تاریخ این کشور تصدی این سمت را برای طولانی ترین زمان برعهده داشت. در ادامه به طور خلاصه به شرح برخی از اتفاقات مهمی که در سیستم مهاجرت و شهروندی کانادا، در طول وزارت کنی اتفاق افتاد و خیلی ها از آن به بزرگترین اشتباهات این وزیر یاد می کنند، می پردازیم.
    کنی طرفدار نظریه مقاله نویس نیویورک تایمز، توماس فریدمن، در مورد سیستم مهاجرتي ایداه آل است، یعنی سیستمی دارای یک حصار محافظتی قوی اما با دروازه ای گسترده. اما واقعیت این است که دروازه ساخته شده توسط جیسون کنی بیشتر شبیه به یک غربال است که بیشتر از تصورات احساسی از پیش تعیین شده تاثیر می پذیرد تا تصورات واقعی و اثبات شده در مورد پتانسیل مهاجران. در طول تصدی کنی، مجرمان به جرایم سنگین اجازه یافتند تا وارد خاک کانادا شوند، در حالی که بهترین نامزدها برای ساختن آینده کانادا از ورود محروم شدند.
    در طول این دوران تسلط به زبان قبل از ورود به کانادا برای مهاجران اجباری شد. کل مفهومی که مهاجران باید قبل از ورود، مسلط به زبان باشند در حقیقت مخالف با تاریخ ۵۰۰ ساله کانادا است. همه می دانند که کسب تسلط به زبان در محیط بسیار راحت تر و سریع تر است تا یادگیری خارج از محیط. به همین دلیل است که بسیاری از نمایندگان مجلس که انگلیسی زبان هستند مدت های طولانی سعی می کنند تا در مناطق دورافتاده کبک اقامت کنند تا زبان فرانسه را یاد بگیرند.
    وزیر مهاجرت، راه را برای ورود کارگران خارجی موقت به اندازه ای باز کرد که کاملا در تضاد با هشدارهای وزیر دارایی کانادا در ارتباط با شکننده بودن اقتصاد کانادا و اینکه سیل بیش از حد کارگران موقت با در نظر گرفتن هزاران کانادایی بیکار نتیجه معکوس از نظر اقتصادی در پی خواهد داشت، بود.
    کنی مفهوم مبارزه با تابعیت تقلبی را رواج داد که باعث طولانی شدن صف منتظران دریافت تابعیت کانادایی به سقف حداقل ۳ سال شد و از ۱۲ نفر سلب تابعیت کرد. استفاده از 2 سازمان دولتی در دولت فدرال، برای یافتن سوزن در انبار کاه برای دولتی که با کسری بودجه دست به گریبان است، بهترین راه سرمایه گذاری دلارهای مالیت دهندگان این کشور نبود.
    در یکی دیگر از حرکت های ناشیانه، وزیر مهاجرت سیستمی را معرفی کرد که باعث شد تا دولت فدرال تبدیل به دلال شرکت های خصوصی شود که به دنبال یافتن نیروی کار ارزان هستند. ولی هیچ اشاره ای به راه هایی برای جلوگیری از سوء استفاده از نیروی کار توسط کارفرمایان و یا موسسات کاریابی تقلبی نشد.
    در حرکتی که انتقاد بسیاری از پرستاران، پزشکان و فعالین حقوق بشر را برانگیخت، وزیر مهاجرت میزان دستیابی پناهندگان به خدمات بهداشتی رایگان را محدود کرد. به گفته دکتر مارک تین دال، رییس بخش بیماری های عفونی بیمارستان اتاوا: " آقای کنی، با استفاده از برنامه کاری خود موفق شد تا شهرت بین المللی کانادا را خدشه دار کند."
    برنامه اسپانسرشیپ والدین و پدربزرگ / مادربزرگ ها به مدت 2 سال موقتا تعلیق شد. با این کار جوانان کانادایی که بزرگترین منبع ثروت اقتصادی کانادا می باشند را از الحاق به خانواده و آرامش در کنار خانواده محروم ساخت.
    انباشتگي پرونده ها در چندين برنامه مهاجرتي، از جمله نيروي متخصص فدرال، از ديگر مواردي است كه بسياري آن را ناشي از تصميمات آقاي كني مي دانند.
    آخرين دست‌‌پخت آقاي كني هم اعتصابات كارمندان بخش صدور ويزا كانادا در كشورهاي مختلف است.
    در انتها بايد اشاره كرد، دوره ریاست جیسون کنی بر وزارت شهروندی و مهاجرت کانادا ممکن است که امروز به پایان رسیده باشد، اما غم، اندوه و ناامیدی از سیاست های به کار بسته شده توسط این وزارتخانه بار بزرگی را بر دوش کانادا خواهد گذاشت، كه اميد است آقاي كريس الكساندر بتواند تمام اين مشكلات را به خوبي كنترل و برطرف كند.
    يعني من بعنوان يك سوون تو بي كنديان ، از دست آقاي كني ناراحتم كه شهرت بين المللي كشور آينده منو خدشه دار كرده
    از آقاي الكساندر خواهشمندم زودتر مديكال ما رو بدن كه بريم به قضيه در محل رسيدگي كنيم
    رسیدن به سیدنی : 4 دس 2009 مدیکال : 10 دس 2013

Junior Member

سلام دوستان , یک سئوال داشتم ...آیا مدارک مدیکال کسانی که ویزا آفیس شون ورشو هست باید به ورشو ارسال بشه یا به ویزا آفیس پاریس ؟ ظاهرا" الان مدارک همه رو به پاریس ارسال میکنن !!! درسته ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    SHARIF.MS.SOFTWARE

نقل قول نوشته اصلی توسط Dune77 نمایش پست ها
    سلام دوستان , یک سئوال داشتم ...آیا مدارک مدیکال کسانی که ویزا آفیس شون ورشو هست باید به ورشو ارسال بشه یا به ویزا آفیس پاریس ؟ ظاهرا" الان مدارک همه رو به پاریس ارسال میکنن !!! درسته ؟
    توی ایمیل دقیق گفته باید کجا بفرستی
    برای ما مدیکال پاریس بود و باقی مدارک ورشو

سیدنی: Aug 11, 2009 -- فایل اول:Oct 1, 2009 -- ارسال به دمشق: Nov 24, 2009 - ورشو December 12, 2011 این پروسس February 13, 2012 مدیکال به همراه کپی پاس و ۴۹۰ دلار :April 8,2013 .

Junior Member sahar_mml آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط hooran نمایش پست ها
    سلام
    به نظر میرسد که هیچ بررسی روی پرونده شما انجام نشده است . جای نگرانی نیست به آپدیت مدارک که برسند هم مدارک خواهند خواست و هم مانی اردر .اون تاریخ آپدیت موجود در امضاتون هم به نظر می رسه که برداشت شخصی تان باشد .
    از من آپدیت مدارک خواستن و حتی ریز نمرات همسر و سوپیشینه همسر هم دو مرتبه ازم خواستن ولی حرفی از پول نزدند...
    دریافت در سیدنی : March 5, 2010 ---فایل نامبر اول:April 23, 2010--- فایل نامبر دوم: April 28, 2010--- انتقال به ورشو December 20, 2011--- این پروسس واقعی February 22, 2012---آپدیت :Feb 22, 2012 ----مدیکال : February 10, 2014

ApplyAbroad Hero

سلام
    خوش به حال هندیها....فقط آخرین ماه از گروه 38 شغله هاشون مونده که مدیکال بگیرن..که اونها هم ظرف دو هفته آینده تموم میشن:
    http://www.canadavisa.com/canada-imm...42883.435.html

امیدوارم یه روزی جداول ما هم به اون مرحله برسه.
    حیف اگر تارگت فاینالایز کردن ما هم در سال 2013 مثل هندیها به جای 6500 نفر تعداد 13000 نفر بود...ماها هم امسال تموم میشدیم...
    http://www.cic.gc.ca/english/departm...s/economic.asp

چون واقعا تعداد کل نفرات فدرال اسکیلدورکر دو ویزا افیس دهلی نو و ورشو در اپریل 2013 مثل هم بود ...اونها تو دهلی حدود 9000 نفر 38 شغله در اپریل بودن ما هم حدود 9000 نفر.. ولی اونها توی این مدت از اپریل تاحالا یک تعدادیشون که ویزا گرفتن بماند بقیشون هم همه مدیکال گرفتن و تا دو هفته دیگه تمام هستن.
    در ورشو خوب ما حدود 1758 نفر قبل از 2008 داشتیم که توی این مدت تقریبا همه ویزا گرفتن و خوب هم سهمیه ویزا کمتر بود...........
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط lidaaa : July 22nd, 2013 در ساعت 11:04 AM
    جدول خلاصه
    CIO: 2- dec- 2009
    Pass Req: 9- June- 2014
    Landed: 9- July- 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)