نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موفق شدید ویزای انگلیس از سفارت انگلیس در ابوظبی بگ

رأی دهندگان
183. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله، ویزا گرفتم

88 48.09%
  • نه، ردم کردن

42 22.95%
  • گرفتن ویزا کمتر از 14 روز طول کشید

61 33.33%
  • گرفتن ویزا از 20-14 روز طول کشید

20 10.93%
  • گرفتن ویزا بیشتر از 20 روز طول کشید

41 22.40%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 304 از 305 نخستنخست ... 204254294295296297298299300301302303304305 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,031 تا 3,040 , از مجموع 3049

موضوع: سفارت انگلستان در امارات - VFS

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : سفارت انگلستان در امارات - VFS

دوستان کسی میدونه Reference number چیه تو VFS ؟
    نوشته روی برگه ویزاتون نوشته ولی من چیزی نمیبینم به عنوان رفرنس نامبر! من الان تو دبی هستم و عصر هم وقت دارم لطفا هر کسی میدونه جواب بده ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

من با سرویس پرایروتی چهار روز طول کشید ویزامو گرفتم از همون دبی هم مستقیم اومدم لندن، برای کسایی که میخوان در آینده اقدام کنن سعی کنید بلیط و از امارات یا ترکیش و هواپیمایی های معتبر بگیرید چون اپشنی به اسم change destination میدن بهتون که با کسر مبلغی پرواز برگشت به تهران رو به لندن تغییر میدن

Junior Member

سلام دوستان ما در تاریخ 22 اپریل مدرک را در vfs ابوظبی برای ویزای TIER 1 کارآفرینی 200000 هزار پوندی دادیم و 10 روز بعد حدودا ایمیل آمد که پرونده برای بررسی رفته انگلیس و البته از سرویس پاس بک استفاده کردیم
    سوالم اینه آیا پرونده رفته انگلیس نرمال هست ؟ یا تو سفارت باید بررسی میشد ؟
    و هنوز هم البته مصاحبه نشدیم به نظرتون دیر نشده ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yekhatere نمایش پست ها
    سلام دوستان ما در تاریخ 22 اپریل مدرک را در vfs ابوظبی برای ویزای TIER 1 کارآفرینی 200000 هزار پوندی دادیم و 10 روز بعد حدودا ایمیل آمد که پرونده برای بررسی رفته انگلیس و البته از سرویس پاس بک استفاده کردیم
    سوالم اینه آیا پرونده رفته انگلیس نرمال هست ؟ یا تو سفارت باید بررسی میشد ؟
    و هنوز هم البته مصاحبه نشدیم به نظرتون دیر نشده ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    میتونید متن ایمیل رو بذارید با حذف اطلاعات شخصی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    میتونید متن ایمیل رو بذارید با حذف اطلاعات شخصی؟
    ما کلی هزینه کردیم و استرس دارم میشه بگید الان این نرمال هست ؟ با توجه به اینکه از 22 اپریل که مدارک دادیم هنوز مصاحبه نشدیم وکیلمون میگه چون پرونده رفته لندن و بررسی بشه (میگه معمولا نمیشه ) و مصاحبه نشدید غیر معمول هست درسته ؟
    من عکس را پیوست کردم از ایمیلی که زدن
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط yekhatere : May 18th, 2019 در ساعت 07:46 PM

Junior Member

دوستان کسی میتونه کمک کنه من الان تو چه مرحله ای هستم و وضعیتم نرمال هست یا طولانی شده ؟

ApplyAbroad Guru

ما کلی هزینه کردیم و استرس دارم میشه بگید الان این نرمال هست ؟ با توجه به اینکه از 22 اپریل که مدارک دادیم هنوز مصاحبه نشدیم وکیلمون میگه چون پرونده رفته لندن و بررسی بشه (میگه معمولا نمیشه ) و مصاحبه نشدید غیر معمول هست درسته ؟
    من عکس را پیوست کردم از ایمیلی که زدن
    من به کسایی که وکیل دارند کمکی نمیکنم ولی سوالم اینه کجای این گفته چیزی رفته لندن؟ این گفته پرونده به دست مرکز تصمیم گیری رسیده و برای بررسی توسط افسر ویزا داره آماده میشه. تا جایی که من میدونم این یه ایمیل استاندارده که برای همه میاد! در ضمن سرعت سفارتها به طور کلی کم شده بخصوص در مورد این ویزای کارآفرین که ویزای راحتی نیست و اخیرا هم به طور کلی جمعش کردند. شاید شما یا مشاورتون نامه یا ایمیل دیگری دارید که در اون توضیحات بیشتر باشه ولی از این ایمیل حرفی که شما میزنید برداشت نمیشه.

Junior Member

من به کسایی که وکیل دارند کمکی نمیکنم ولی سوالم اینه کجای این گفته چیزی رفته لندن؟ این گفته پرونده به دست مرکز تصمیم گیری رسیده و برای بررسی توسط افسر ویزا داره آماده میشه. تا جایی که من میدونم این یه ایمیل استاندارده که برای همه میاد! در ضمن سرعت سفارتها به طور کلی کم شده بخصوص در مورد این ویزای کارآفرین که ویزای راحتی نیست و اخیرا هم به طور کلی جمعش کردند. شاید شما یا مشاورتون نامه یا ایمیل دیگری دارید که در اون توضیحات بیشتر باشه ولی از این ایمیل حرفی که شما میزنید برداشت نمیشه.
    ممنون از پاسخ البته این وکیل تو ثبت فرم متاسفانه سوتی داده محل اقامت را زده انگلیس که نمیدونم مشکل پیش بیاد یا نه
    واسه همین رابطمون باهاش شکراب شده اساسی در نتیجه دیگه متوسل به این فروم شدم البته حق آب و گل هم دارم
    در نتیجه من الان تنها همفکریم و مشورتم از همین فروم هست که لطف دارید و کمک میکنید
    نه ایمیلی نیومده ولی به نظرم منظور از مرکز تصمیم گیری همون HOME OFFICE میشه که تو انگیلیس هست که فکر کنم تو فروم ها دیدم بهش میگن شفیلد اگه اشتباه نکنم
    الان نظر شما تو ابوظبی هست ؟ و حدس شما چیه برای این مسئله چقدر زمان بر هست ؟؟؟

بازم ممنونم از راهنمایی شما

ApplyAbroad Guru

ممنون از پاسخ البته این وکیل تو ثبت فرم متاسفانه سوتی داده محل اقامت را زده انگلیس که نمیدونم مشکل پیش بیاد یا نه
    واسه همین رابطمون باهاش شکراب شده اساسی در نتیجه دیگه متوسل به این فروم شدم البته حق آب و گل هم دارم
    در نتیجه من الان تنها همفکریم و مشورتم از همین فروم هست که لطف دارید و کمک میکنید
    نه ایمیلی نیومده ولی به نظرم منظور از مرکز تصمیم گیری همون HOME OFFICE میشه که تو انگیلیس هست که فکر کنم تو فروم ها دیدم بهش میگن شفیلد اگه اشتباه نکنم
    الان نظر شما تو ابوظبی هست ؟ و حدس شما چیه برای این مسئله چقدر زمان بر هست ؟؟؟

بازم ممنونم از راهنمایی شما
    من عرض کردم خدمتتون این ایمیل استاندارده و چیز خاصی رو نشون نمیده. نه گفته مشکل خاصی در پرونده است و نه چیزی و فقط گفته به مرکز تصمیم گیری رسیده که اونم معلوم نیست دقیقا کجاست!

Junior Member

من عرض کردم خدمتتون این ایمیل استاندارده و چیز خاصی رو نشون نمیده. نه گفته مشکل خاصی در پرونده است و نه چیزی و فقط گفته به مرکز تصمیم گیری رسیده که اونم معلوم نیست دقیقا کجاست!
    ممنون
    شما اطلاع دارید معمولا چقدر زمان میبرد که مصاحبه و جواب در بیاد چون الان نزدیک یک ماه هست حتی مصاحبه انجام نشده ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)