صفحه 477 از 589 نخستنخست ... 377427467468469470471472473474475476477478479480481482483484485486487527577 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,761 تا 4,770 , از مجموع 5890

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان ، میشه راهنمایی کنین و یه متنی رو پیشنهاد بدین که به استادایی که بهم اکی نسبی قبل اپلای داده بودن بزنیم و یه جورایی بگیم خودمونو بهشون یاداوری کنیم و ببینیم که ادمیشنی در کار هست یا نه؟

Junior Member Futua آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil - IU

سلام، میشه چند نمونه متن منشن کنید واسه ایمیل زدن به استادها برای مقطع ارشد تا من دستم بیاد که چجوری باید بنویسم و بفرستم؟
    ممنونم
    "Brain in a Vat"

Junior Member

سلام برای رشته های پزشکی چطوری باید پذیرش گرفت ؟

Senior Member kran آواتار ها

سلام
    میخام از یه استادی که بهم گفته دوست دارم با هم کار کنیم، واسه فاند بپرسم. آیا متن زیر خوبه؟
    Although my study at your university does not thing on getting finical aid, it would be of great help if I get some financial aid. I will be able efficiently assist your graduate both its research and teaching activities and some form of financial aid would be immense help, in a way of reducing burden on my parents.
    Is there anyway to cover my tuition and living expanse?

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام
    میخام از یه استادی که بهم گفته دوست دارم با هم کار کنیم، واسه فاند بپرسم. آیا متن زیر خوبه؟
    Although my study at your university does not thing on getting finical aid, it would be of great help if I get some financial aid. I will be able efficiently assist your graduate both its research and teaching activities and some form of financial aid would be immense help, in a way of reducing burden on my parents.
    Is there anyway to cover my tuition and living expanse?
    ها؟! چی میخوای بگی دقیقا؟

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Junior Member

لطفااااا منو راهنمایی کنیین:

اگر بخوام متنی برای اساتید آلمانی بفرستم ، با توجه به اینکه اونجا دانشگاهها برای مقطع دکترا توایشن فی ندارن و من فقط دنبال پوزیشنی هستم که ریسرچ فی ازم نخواد، یعنی پروژه قسمتی از برنامه های خودشون باشه و من تنها هزینه زندگی رو داشته باشم که خودم پرداخت کنم، چه تغییراتی لازمه تو این متن ایمیل ارسالیم بدم، با توجه به اینکه من این متن رو برای تعداد زیادی از اساتید آلمانی فرستادم و جوابی دریافت نکردم، احتمال میدم که شاید اونا فکر میکنن من فول فاند میخوام که ج نمیدن، به هر حال ممنون میشم دوستانی که تجربه یا اطلاعاتشون بیشتره جمله یا جملاتی اضافه کنین که مشخص کننده خواسته من باشه.

Dear Prof. ……

I am ……….. I have completed my B.Sc. and M.Sc. in Cellular and Molecular Biology field. For my Thesis, I worked on a broad range of ……….. genes including:
    …………...
    For more details I have attached my CV.
    I am interested in your research area " ……………” since, I have a Genetic background and currently, I am working as the R & D supervisor in a Hi-tech ………. Company. Therefore, I am writing to know if there is any possibility for a PhD position under your supervision.
    Thank you in advance for your kind consideration.
    Please let me know if any other documents are needed.
    I am looking forward to hearing from you.

Yours Sincerely,
    ………..

خواهشا كمك كنيد دوستان دستم به دامن همگي..

اخيرا من به استاد جووني كه تازه استاد شده زنگ زدم و خيلي تشويق به اپلاي كرد و بهش گفتم مستر ميخوام.. الان پذيرشم رو گرفتم اما نميدونم چطوري قضيه فاند رو با چه لحني بگم..

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apply_abroad نمایش پست ها
    خواهشا كمك كنيد دوستان دستم به دامن همگي..

اخيرا من به استاد جووني كه تازه استاد شده زنگ زدم و خيلي تشويق به اپلاي كرد و بهش گفتم مستر ميخوام.. الان پذيرشم رو گرفتم اما نميدونم چطوري قضيه فاند رو با چه لحني بگم..
    اگر امکان نداره بدون فاند بری، این رو بهش بگو.. ولی باز هم با دوستان مشورت کنید...
    Although my study at your research group does not thing on getting financial aid, getting fund would be a great help to me.
    Is there any way to get scholarship for covering my tuition and living expense?

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    اگر امکان نداره بدون فاند بری، این رو بهش بگو.. ولی باز هم با دوستان مشورت کنید...
    Although my study at your research group does not thing on getting financial aid, getting fund would be a great help to me.
    Is there any way to get scholarship for covering my tuition and living expense?
    ممنون بابت جوابتون دوست عزيز
    راستش همون يه بار كه تلفني حرف زديم گفت RA بر ارشد نداره اما كار پاره وقت تو آزمايشگاه شايد جور شه. منم گفتم fellowship يا TA رو ميتونه سفارشم كنه به كميته كه بدن. اونم گفت هر fellowship اي كه هست اقدام كن. منم بعد اپلاي بهش گفتم همه fellowship ها بستس يا برا دكتراس. چيز خاصي نگفت. الان مقاله داده يواش يواش بخونم. به نظرت بخونم برم رو مخش كه حس كنه فعالم بعد قضيه فاند رو بگم؟ يا از الان بگم مشكلي نيست و منتطقيه.؟ چون بايد برا پاسپورت و ويزا و مسائل ديگه اقدام كنم ، به لحاظ زماني در مضيقه ام.
    مرررسييي واقعا ازتون

Junior Member

دوستان سلام. میشه لطف کنید 1 تمپلیت استاندارد رزومه آپلود کنید؟
    و اینکه وقتی کارشناسی میخوندم جو طوری بود که القا کردن واسه ارشد فاند نمیدن اما الان که ارشد میخونم فکر میکنم بشه واسه ارشد فاند گرفت، نظر شما چیه؟ میارزه مجددا واسه ارشد اقدام کنم؟ از دوستانی که پاسخ میدن ممنونم