صفحه 1084 از 1402 نخستنخست ... 84584984103410741075107610771078107910801081108210831084108510861087108810891090109110921093109411341184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,831 تا 10,840 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    برای من هم دقیقا به همین شکل هست، بعید میدونم تغییرش ارتباطی به رسیدن نامه به ب ن ن م داشته باشه. امتیازتون رو هم باید از طریق ask.bmn.ir پیگیری کنید
    به نظرم باید آخرش به اتمام فرآیند برسه ولی نمیدونم به رسیدن نامه به ب ن ن م ربط داره یا نه!
    شما نامه تون رو از ب ن ن م پیگیری کردید که رسیده ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirbami نمایش پست ها
    کسی از دوستان تجربه ای در این مورد نداره؟ اگر حتی تجربه ی مشابه دارید لطفا پاسخ دهید.
    سلام.من طبق تجربیات خودم میگم.
    باید خودتون به شخصه نامه به کارگیری رو ببرید ب ن ن م و وقتی که نامه رو بردید ب ن ن م برای شما تاریخ شروع به کار رو میزنه.و در این لحظه نامه ای برای شما صادر میشه که میگه تاریخ شروع پروژه فلان تاریخ است.
    من خودم به شخصه نامه رو بردم ب ن ن م.

سلام. کسی از امتیاز بندی شرکت دانش بنیان اطلاع داره؟ مثلا اگه درامد سالانه تا 300 میلیون باشه چقدر امتیاز میدن و به همین ترتیب یه چیزی باشه که بدونیم با درامد شرکت چند امتیاز عایدمون میشه؟ در سایت نخبگان نوشتن از صفر تا 60 امتیاز، ولی خب این رنج خیلی گسترده هست و میتونه هر امتیازی باشه که دقیق من ندیدم جایی بنویسن و امتیاز بندی کنن. شما میدونین؟

سلام دوستان

دوستان یه سوالی دارم.

من معدل کارشناسیم 15.13 هست و ارشدم هم 18.44. یه مقاله ISI چاپ شده و دو تای دیگه هم در حال داوری دارم. میخواستم ببینم آیا با این معدل کارشناسی اصلا امکان داره بنیاد منو قبول کنه!؟ یعنی تبصره ای چیزی برای پوشش معدل لیسانس هست!؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان

دوستان یه سوالی دارم.

من معدل کارشناسیم 15.13 هست و ارشدم هم 18.44. یه مقاله ISI چاپ شده و دو تای دیگه هم در حال داوری دارم. میخواستم ببینم آیا با این معدل کارشناسی اصلا امکان داره بنیاد منو قبول کنه!؟ یعنی تبصره ای چیزی برای پوشش معدل لیسانس هست!؟

ممنون
    سلام.
    معدل لیسانس باید بالای 15 باشه که برای شما هست. اما ممکنه معدل کارشناسی شما بر اساس رشته/دانشگاه ضریب همترازی داشته باشه که در این صورت، مقداری هم به معدلتون اضافه میشه.
    مسئله‌ای از این بابت ندارید.
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bbbt نمایش پست ها
    با سلام

این مرحله مقایسه نتایج چقدر طول میکشه؟
    من الان 3 هفته است تو این مرحله ام.
    سلام
    من هم 16 بهمن وارد مقایسه امتیاز شدم و هنوز هم خبری نیست.
    با توجه به گفته های دوستان، که دو سه هفته طول میکشه و اینکه جواب سه شنبه ها اکثرا میاد، باید منتظر این سه شنبه ماند :-)
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    من یه مشکل بزرگ پیدا کردم
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من مدارکمو بارگذاری کردم تو سامانه ثریا و همشون هم تایید شده. الان چندین هفتست مدارکم بررسی میشه میره برای جمع بندی پرونده.. باز بعد یک هفته بر میگرده به بازگشت از جمع بندی... چند بار این پروسه تکرار شده.
    امروز دیگه انقدر اعصابم خورد شد زنگ زدم بنیاد کلی دعوام شد باهاشون.
    میگم یا مشکلی هست که باید نقص پرونده بزنید یا مشکلی نیست که باید تایید بشه. اخه چرا این سیکل تکرار میشه؟؟
    جواب درستی هم که نمیدن.. فقط میگن اینا موضوعات درون سازمانیه!!!
    من الان هم ناراحتم هم عصبی... ممنون میشم اگر دوستان کسی بتونه منو راهنمایی کنه تو این وضعیت.

Junior Member

سلام
    کدوم استانی؟
    برو بنیاد استان از اونا بپرس.
    روند اینطوریه که پرونده رو بنیاد استان بررسی و تایید میکنه بعد بنیاد تهران (کشور) دوباره بررسی میکنه اگه ابهام داشت دوباره ارجاع میده بنیاد استان و اونا تایید یا رد میکنن و توضیحش رو میدن به کارشناس تهران. این پروسه تکرار میشه تا بنیاد تهران تمام موارد تاییدی بنیاد استان را بپذیره. معمولا دفعه اول و در نهایت با یک رفت و برگشت حل و تایید میشه. احتمالا تو پرونده مورد مبهم دارید، انجمنی چیزی. برید بنیاد استان اگه فکر میکنید امتیازتون خوبه موارد ابهامی رو حذف کنید.
    کلا کندن من الان تو هفته چهارم که منتظر نتیجه مقایسه نظام وظیفه هستم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکل بزرگ پیدا کردم
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من مدارکمو بارگذاری کردم تو سامانه ثریا و همشون هم تایید شده. الان چندین هفتست مدارکم بررسی میشه میره برای جمع بندی پرونده.. باز بعد یک هفته بر میگرده به بازگشت از جمع بندی... چند بار این پروسه تکرار شده.
    امروز دیگه انقدر اعصابم خورد شد زنگ زدم بنیاد کلی دعوام شد باهاشون.
    میگم یا مشکلی هست که باید نقص پرونده بزنید یا مشکلی نیست که باید تایید بشه. اخه چرا این سیکل تکرار میشه؟؟
    جواب درستی هم که نمیدن.. فقط میگن اینا موضوعات درون سازمانیه!!!
    من الان هم ناراحتم هم عصبی... ممنون میشم اگر دوستان کسی بتونه منو راهنمایی کنه تو این وضعیت.

Junior Member

تهرانم.
    الان سه چهار بار رفته و برگشته !!!
    نه انجمن هم ندارم!
    امتیاز خوب چنده به نظر شما؟ امتیاز خودتون چند بودش حدودا؟
    پارسال حق مسلم دوست منو برای جوایز تحصیلی خوردن.... نفرات با 200 امتیاز کمتر از اون هم جایزه رو گرفتن بعد به این دوستم ندادن.
    میگفتن تو خودت مدارکتو که بارگذاری کردی، حذف کردی!!
    اخرشم که log سیستم رو چک کردن بعد شش ماه دوندگی و مشخص شد که توسط خود بنیاد حذف شده... گفتن خب پیش میاد دیگه .. ایشالا در سایر مراحل زندگیتون موفق باشید!!

نقل قول نوشته اصلی توسط bbbt نمایش پست ها
    سلام
    کدوم استانی؟
    برو بنیاد استان از اونا بپرس.
    روند اینطوریه که پرونده رو بنیاد استان بررسی و تایید میکنه بعد بنیاد تهران (کشور) دوباره بررسی میکنه اگه ابهام داشت دوباره ارجاع میده بنیاد استان و اونا تایید یا رد میکنن و توضیحش رو میدن به کارشناس تهران. این پروسه تکرار میشه تا بنیاد تهران تمام موارد تاییدی بنیاد استان را بپذیره. معمولا دفعه اول و در نهایت با یک رفت و برگشت حل و تایید میشه. احتمالا تو پرونده مورد مبهم دارید، انجمنی چیزی. برید بنیاد استان اگه فکر میکنید امتیازتون خوبه موارد ابهامی رو حذف کنید.
    کلا کندن من الان تو هفته چهارم که منتظر نتیجه مقایسه نظام وظیفه هستم.

دوستان کسی در مورد جذب در دستگاه های اجرایی چیزی می دونه؟
    این موضوع جدای از آزمون استخدامی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)