صفحه 15 از 59 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 585

موضوع: همه سوالات در مورد دانشگاه MMU

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات در مورد دانشگاه mmuونتايج پذيرش

سلام
    من توی این قسمت :http://fit.mmu.edu.my/mit/ دیدم که نوشته شروع کلاسها june هست . اگه اینطوره من که دانشجوی سال آخرم و تیر فارغ التحصیل میشم نمیتونم apply کنم ؟
    ترم بعدیشون کیه ؟ برای چه ترمی باید apply کنم که مشکل سربازی نداشته باشم؟
    وسوال آخر این که همه دانشگاه های مالزی شروع ترمشون همین موقع هست؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط mmus نمایش پست ها
    سلام
    من توی این قسمت :http://fit.mmu.edu.my/mit/ دیدم که نوشته شروع کلاسها june هست . اگه اینطوره من که دانشجوی سال آخرم و تیر فارغ التحصیل میشم نمیتونم apply کنم ؟
    ترم بعدیشون کیه ؟ برای چه ترمی باید apply کنم که مشکل سربازی نداشته باشم؟
    وسوال آخر این که همه دانشگاه های مالزی شروع ترمشون همین موقع هست؟
    راستش واسه ارشد سه تا Intake دارن که feb , june , oct البته این سه تا در فرم که می خواید پر کنید هست و باید تیک بزنید. خارج از این تاریخ ها مربوط به کارشناسی هست همینطور که الان در صفحه اول وب سایت دیده میشه January Intake. مگر مثل دانشگاه limkokwing برای رشته های خاص ورودی خاص داشته باشه که خدشون اشاره میکنن توی توضیحاتش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    راستش واسه ارشد سه تا Intake دارن که feb , june , oct البته این سه تا در فرم که می خواید پر کنید هست و باید تیک بزنید. خارج از این تاریخ ها مربوط به کارشناسی هست همینطور که الان در صفحه اول وب سایت دیده میشه January Intake. مگر مثل دانشگاه limkokwing برای رشته های خاص ورودی خاص داشته باشه که خدشون اشاره میکنن توی توضیحاتش
    پس در این صورت با توجه به این که من تیر درسم تموم میشه بهتره برای oct درخواست بدم که ددلاینش احتمالا تا August باشه .پس کلی وقت دارم
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط mmus نمایش پست ها
    پس در این صورت با توجه به این که من تیر درسم تموم میشه بهتره برای oct درخواست بدم که ددلاینش احتمالا تا August باشه .پس کلی وقت دارم
    ممنون
    نه! این تاریخ ها که گفتم تاریخ شروع کلاس ها است. یعنی الان کلاسهای Intake.Feb شروع شده. شما ددلاینت برای این تاریخ ها تقریبا تا یک ماه قبل از شروع کلاسها هست. من خودم یک هفته وسا فوریه دیر فرستادم ولی بازم واسه همین ترم پذیرش دادن بهم ولی اگه دیرتر میفرستادم خودشون میفرستن ترم بعدی. پس به محضی که درست تموم شد تونستی یک مدرکی از اتمام و ریز نمراتت درست کنی بفرست وساه Intake.Oct که میشه تقریبا مهر.

Junior Member

من میخوام مدارک دیپلمم رو الان براشون بفرستم و بعد امتحان های خرداد که کارناممو گرفتم اون رو جدا بفرستم تا یه پذیرش اولیه بگیرم و کارم زودتر راه بیفته...همچین کاری میشه کرد؟ فرمی که باید پر کنم کجای سایت دانشگاه هست؟ اصلا فرم رو باید آنلاین پر کنم یا به صورت کاغذی براشون بفرستم؟
    ---------------------------------
    سوال بعدیم اینه که واسه رشته IT سایبرجایا رو انتخاب کنم یا ملاکا؟ مزیت ملاکا به جز اینکه قیمت خونه کمتره چیه؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط Ham3d نمایش پست ها
    من میخوام مدارک دیپلمم رو الان براشون بفرستم و بعد امتحان های خرداد که کارناممو گرفتم اون رو جدا بفرستم تا یه پذیرش اولیه بگیرم و کارم زودتر راه بیفته...همچین کاری میشه کرد؟ فرمی که باید پر کنم کجای سایت دانشگاه هست؟ اصلا فرم رو باید آنلاین پر کنم یا به صورت کاغذی براشون بفرستم؟
    ---------------------------------
    سوال بعدیم اینه که واسه رشته IT سایبرجایا رو انتخاب کنم یا ملاکا؟ مزیت ملاکا به جز اینکه قیمت خونه کمتره چیه؟
    سوال اول:
    نه! برای هر مقطعی که می خواهید اقدام کنید باید مدارکتون کامل باشه هر چی کم داشته باشد وارد پروسه نمیشید سه تا ایمیل یاداوری میفرستند و بعد اگه کامل نشد حذف میشید و دوباره از اول، شما خرداد که کارنامه گرفتید منتضر میشید که سایت اعلام کنه برای ترم October پذیرش قبول می کنه و در یک صفحه لیست تمام رشته ها رو به علاوه کمپهای تشکیل این رشته ها قرار میده، اون وقت شما در صفحه Apply Online طبق دستور خود دانشگاه و روال کاریشون عمل میکنید اینجا توضیح دادم ولی بازم بخوای توضیح میدم. مشکلی پیش نمیاد وقت هم داری از خرداد تا مهر خیلی هم زیاد تقریبا یک ماه قبلش شروع میکنن به پذیرش در مقطع لیسانس. (مشکل سربازی داری مگه انقدر عجله داری؟)
    سوال دوم:
    من سایبر جایا رو به پند دلیل ترجیح میدم یکی اینکه پیشرفته ترین شهر الکترونیکی دنیا شناخته شد ( البته در اخبار ایران هم گفته شد ) دوم اینکه کمپ اصلی خود دانشگاه هست و اگه کاملتر نباشه مطمئن باش ناقص تر نیست. باز هم اگه کسی هست در اونجا که بتونه شهودی نظر بده بهتر هست.

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

راستش یک تاپیکی هست که در مورد تبدیل نمرات و معدل به معیارهای اونا بحث میکنن ولی خوب من که گیج شدم اون موقع خوندم... فقط توی دفترچه راهنمای ارشد که تو قسمت IPS هست معیار نمر بندیشون شما توی GPA میشی 3.333 و توی خود گرید میشی +B ،یعنی 70% نمره را شما آوردید.
    ممنون بابت راهنماییت. من یک مسافرت برام پیش اومد و این پست شما رو ندیدم. خودم فکر کردم گریدم C هست.
    من بهشون ایمیل زدم و یکی از اپراتور ها جواب داد و یک CC هم زد به همکارش که اون هم راهنمایی کنه. متن ایمیل ها رو پایین آوردم.
    ایمیل من :
    Hello,

I'm ... from Iran.
    I'm interested to apply for Bachelor of Computer Science Programme.
    But my A Level grade is 13.63 ( I guess it's equivalent grade C in your education system)
    Have I any chance to get admission?
    Also I am 26 years old.

Regards
    جواب اپراتور اول:
    Dear Ms. Teo,

Can he apply to FIT with his result?

Thank you.

Regards,
    Noralizah Bt. Abd. Ali
    FIT, MMU, Cyberjaya
    Tel :- 03-8312 5286
    اپراتور دوم:
    Dear Pn. Nora,

Please be informed that for Iranian student's application, both the high school and Pre- U results are needed for evaluation. Kindly advise student to submit in the application via our website.

Thank you and regards,
    Teo
    من منظور دومی رو درست نفهمیدم. منظورش اینه که باید ریز نمرات رو ببینن تا بتونن نظر بدن؟

Junior Member

1.راستش اینکه کی گفته خیلی مهم است، اگه موسسات گفتن اونا جایی رو میگن داری که مطمئن باشن بدون هیچ زحمتی ولی شما تلاش خودت رو بکن تا با فاکتورهای دیگه (زبان، سابقه کار، مقاله و...) بتونی اون اطمینان رو حاصل کنید.
    2.نگاه کن به رنک جهانی دانشگاه و میزان اعتبار مدرک دانشگاه در اون مدرک و اینکه زبان انگلیسی یاد بگبری به هر سختی خیلی جاها میشه رفت ولی روسی محدودتر میشی .... فاکتورهای زیادی هست اینجا فقط میشه داشگاه های مالزی رو با هم مقایسه کرد اونم از رو تجربه ی بچه ها در پذیرش گرفتن و تحصیل در مقاطع مختلف در این دانشگاه ها
    سلام

دوست عزیز از ابراز نظر و راهنماییت واقعا ممنونم.
    در مورد یک همینکارو می خوام بکنم و شانسمو امتحان کنم و در مورد دوم اینکه انگلیسیم بد نیست و در زمان نیاز می تونم مدرک زبان بگیرم.
    سوال : تا آنجایی که من دیدم اکثر رنکینگ های معتبر ,500 دانشگاه اول رو فقط طبقه بندی میکنند و من به اینخاطر اطلاع دقیقی از رنکینگ دانشگاه های دیگه ندارم. لینک مناسبتری هست؟

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaa نمایش پست ها
    من منظور دومی رو درست نفهمیدم. منظورش اینه که باید ریز نمرات رو ببینن تا بتونن نظر بدن؟
    من این حالت رو واسه دبی دیدم که می یان یک امتحان ریاضی و زبان و ... از بچه های این سطح می گیرن. و نمره های این درس ها هم واسشون مهم هست.
    فکر می کنم یک همچین تاکتیکی واسه این جا هم باشه.
    این نظر من هست.

خوب شما یک mail دیگه بزنین و بپرسید که منظورشون چه نوع evaluation هست.
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaa نمایش پست ها
    از این دوتا خارج نیست، یکی اینکه ریز نمرات رو ببینن چون گفتم که اونا معدل یکسری درس خاص رو بهش توجه می کنن که اگر لازم دیدن ازت یک امتحان کلی بگیرن که اگر پاس نشدی بشینی سر کلاسهای همین دروس تا پاس کنی.
    دومیش هم که یکم احتمالش کمه همین است که ازت امتحان بگیرن ولی فکر کنم همون ریز نمرات باشه تا بتونن تصمیم بگیرن چون من معدلم 13 بود و اگر من این ای میل رو میزدم بهم میگفتن شما کلا این اطراف پیدات نشه ولی ریز نمرات رو که نگاه کردن گفتن باشه و پذیرش دادن. ولی یک ای میل بزن بپرس که منظورشون په ارزشیابی هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)