صفحه 10 از 121 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1209

موضوع: پیدا کردن خانه یا همخانه در دانمارک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن خانه یا همخانه در دانمارک

سلام به همه دوستان . من برای اواخر دسامبر بلیط دارم برای کپنهاک.از دوستان کسی هست که مایل به شیر کردن خونه باشه. لطفا پیغام بدید

.

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

در خصوص انتخاب شهر برای ورود نکاتی رو عرض میکنم خوب دانمارک 4 شهر اصلی داره A- کپنهاگ هست که اکثرا میرن اونجا ولی کرایه ها خیلی بالاست 2 تا شهر به فاصله نیم ساعتی کپنهاگ هست به نامهای KOGE در جنوب و HELSINGOR در شمال که کرایه ها مناسبتره.B-اودنسه هست که 4 شهر به فاصله 30 تا 40 مین ان NYBORG در شرق SEVENDBORG زیبا در جنوب و دو شهرKOLDING , FREDERICIA که در غرب ان واقعند و به ARHUS هم با فاصله 1 ساعت نزدیکند C-ارهوس هست که شهرهای HORSENS. SILKEBORG ,VEJLE در جنوب ان به فاصله 20 تا 40 مین قرار دارند و نیز شهر RANDERS که مابین ارهوس و البورگ هست که به ارهوس 30 مین و به البورگ 1 ساعت فاصله دارد D-البورگ که خودش به نسبت اون 3 تا کلان شهر کرایه خونه ارزونتره ولی شهرهای اطراف اون دیگه خیلی پرت و دلگیر میشن کلا اون شمال یولند به همه جای دانمارک و اروپا دور میشه. شهرهای دیگه هم هستند که اگرچه به شهرهای اصلی دورند ولی به المان به خصوص هامبورگ نزدیکند مانند ESBJERG RANDERS وSONDERBORG بسیار زیبا.شهرهای دیگه هم هستند ولی ملاک برای من نزدیکی به کلان شهرها از نظر زمانی تا 40 مین با وسایل نقلیه به خصوص ترن بود. موفق باشید

[QUOTE=arshiar;1425138]در خصوص انتخاب شهر برای ورود نکاتی رو عرض میکنم خوب دانمارک 4 شهر اصلی داره A- کپنهاگ هست که اکثرا میرن اونجا ولی کرایه ها خیلی بالاست 2 تا شهر به فاصله نیم ساعتی کپنهاگ هست به نامهای KOGE در جنوب و HELSINGOR در شمال که کرایه ها مناسبتره.B-اودنسه هست که 4 شهر به فاصله 30 تا 40 مین ان NYBORG در شرق SEVENDBORG زیبا در جنوب و دو شهرKOLDING , FREDERICIA که در غرب ان واقعند و به ARHUS هم با فاصله 1 ساعت نزدیکند C-ارهوس هست که شهرهای HORSENS. SILKEBORG ,VEJLE در جنوب ان به فاصله 20 تا 40 مین قرار دارند و نیز شهر RANDERS که مابین ارهوس و البورگ هست که به ارهوس 30 مین و به البورگ 1 ساعت فاصله دارد D-البورگ که خودش به نسبت اون 3 تا کلان شهر کرایه خونه ارزونتره ولی شهرهای اطراف اون دیگه خیلی پرت و دلگیر میشن کلا اون شمال یولند به همه جای دانمارک و اروپا دور میشه. شهرهای دیگه هم هستند که اگرچه به شهرهای اصلی دورند ولی به المان به خصوص هامبورگ نزدیکند مانند ESBJERG RANDERS وSONDERBORG بسیار زیبا.شهرهای دیگه هم هستند ولی ملاک برای من نزدیکی به کلان شهرها از نظر زمانی تا 40 مین با وسایل نقلیه به خصوص ترن بود. موفق باشید[/QU

با تشکر از اطلاعات مفیدتون. سوالی داشتم hillerup یک شهری نزدیک کپنهاگه یا خودش منطقه ای داخل کپنهاگ میشه و اگه از کرایه ها هم اونجا اطلاعی دارید ممنون میشم .( علت این سوالم اینه که یه موسسه زبان فشرده داره به همین اسم که کلاسهای فشرده داره. تو ویکی پدیا گفته a town ولی در گوگل ارث که سرچ میکنم به نظر بخشی از کپنهاگ می یاد ) مرسی

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

[QUOTE=hastieli;1425167]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    در خصوص انتخاب شهر برای ورود نکاتی رو عرض میکنم خوب دانمارک 4 شهر اصلی داره A- کپنهاگ هست که اکثرا میرن اونجا ولی کرایه ها خیلی بالاست 2 تا شهر به فاصله نیم ساعتی کپنهاگ هست به نامهای KOGE در جنوب و HELSINGOR در شمال که کرایه ها مناسبتره.B-اودنسه هست که 4 شهر به فاصله 30 تا 40 مین ان NYBORG در شرق SEVENDBORG زیبا در جنوب و دو شهرKOLDING , FREDERICIA که در غرب ان واقعند و به ARHUS هم با فاصله 1 ساعت نزدیکند C-ارهوس هست که شهرهای HORSENS. SILKEBORG ,VEJLE در جنوب ان به فاصله 20 تا 40 مین قرار دارند و نیز شهر RANDERS که مابین ارهوس و البورگ هست که به ارهوس 30 مین و به البورگ 1 ساعت فاصله دارد D-البورگ که خودش به نسبت اون 3 تا کلان شهر کرایه خونه ارزونتره ولی شهرهای اطراف اون دیگه خیلی پرت و دلگیر میشن کلا اون شمال یولند به همه جای دانمارک و اروپا دور میشه. شهرهای دیگه هم هستند که اگرچه به شهرهای اصلی دورند ولی به المان به خصوص هامبورگ نزدیکند مانند ESBJERG RANDERS وSONDERBORG بسیار زیبا.شهرهای دیگه هم هستند ولی ملاک برای من نزدیکی به کلان شهرها از نظر زمانی تا 40 مین با وسایل نقلیه به خصوص ترن بود. موفق باشید[/QU

با تشکر از اطلاعات مفیدتون. سوالی داشتم hillerup یک شهری نزدیک کپنهاگه یا خودش منطقه ای داخل کپنهاگ میشه و اگه از کرایه ها هم اونجا اطلاعی دارید ممنون میشم .( علت این سوالم اینه که یه موسسه زبان فشرده داره به همین اسم که کلاسهای فشرده داره. تو ویکی پدیا گفته a town ولی در گوگل ارث که سرچ میکنم به نظر بخشی از کپنهاگ می یاد ) مرسی
    شهر مستقل نیست منطقه ای داخل حوزه شهری کپنهاگه مثل شهرک میمونه

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

[QUOTE=hastieli;1425167]
    نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    برای انتخاب شهر یا منطقه محل سکونت دیگر معیارها را در اولویت قرار دهید. این که بعضی ها روی آموزشگاه زبان خاصی اصرار دارند کمی عجیب است. در مرکز بین الملل کپنهاگ دو هفته قبل یک نمایشگاهیی برقرار بود که آکثر موسسات آموزش زبان به معرفی برنامه های خود پرداخته بودند. تفاوت چندانی با هم نداشتند. اکثرا هم دوره معمولی داشتند و هم فشرده. هر چه به مرکز نزدیکتر باشید تنوع در انتخاب بیشتر است. هم موسسه زبان و هم باقی قضایا.
    اگر می خواهید که فقط زبان کار کنید. شهر های کوچکتر بهتر است. ارزان خلوت کم تحرک و...
    اما اگر می خواهید علی الحساب یک شغلی داشته باشید تا بعد! در کنارش زبان هم کار کنید و شبها بیرون بروید. در انتخاب مکانهای تفریحی و خوشگذرانی تنوع انتخاب داشته باشید. مرکز شهر را انتخاب کنبد
    غیر از اجاره خانه بقیه هزینه ها تفاوت چندانی ندارد. در køge باشید یا در kobenhavn . البته اگر بخواهید دائم به شهر تردد داشته باشید. هرچه از مرکز شهر دور شوید به وسایل نقلیه عمومی بشتر احتیاج دارید و ممکن است هزینه کارت مترو به اضافه کرایه خانه در شهرهای کوچکتر برابر با هزینه کرایه خانه در مرکز کپنهاگ شود.
    البته این نظر من است که در مرکز کپنهاگ ساکن هستم. شاید بهتر باشد دوستانی که حداقل 2 ماه در شهر های اطراف زندگی کرده اند راهنمایی کنند.
    ویرایش توسط kitdhj : November 11th, 2013 در ساعت 02:07 AM
    تا کجا باید دوید.....

[QUOTE=kitdhj;1425522]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها

برای انتخاب شهر یا منطقه محل سکونت دیگر معیارها را در اولویت قرار دهید. این که بعضی ها روی آموزشگاه زبان خاصی اصرار دارند کمی عجیب است. در مرکز بین الملل کپنهاگ دو هفته قبل یک نمایشگاهیی برقرار بود که آکثر موسسات آموزش زبان به معرفی برنامه های خود پرداخته بودند. تفاوت چندانی با هم نداشتند. اکثرا هم دوره معمولی داشتند و هم فشرده. هر چه به مرکز نزدیکتر باشید تنوع در انتخاب بیشتر است. هم موسسه زبان و هم باقی قضایا.
    اگر می خواهید که فقط زبان کار کنید. شهر های کوچکتر بهتر است. ارزان خلوت کم تحرک و...
    اما اگر می خواهید علی الحساب یک شغلی داشته باشید تا بعد! در کنارش زبان هم کار کنید و شبها بیرون بروید. در انتخاب مکانهای تفریحی و خوشگذرانی تنوع انتخاب داشته باشید. مرکز شهر را انتخاب کنبد
    غیر از اجاره خانه بقیه هزینه ها تفاوت چندانی ندارد. در køge باشید یا در kobenhavn . البته اگر بخواهید دائم به شهر تردد داشته باشید. هرچه از مرکز شهر دور شوید به وسایل نقلیه عمومی بشتر احتیاج دارید و ممکن است هزینه کارت مترو به اضافه کرایه خانه در شهرهای کوچکتر برابر با هزینه کرایه خانه در مرکز کپنهاگ شود.
    البته این نظر من است که در مرکز کپنهاگ ساکن هستم. شاید بهتر باشد دوستانی که حداقل 2 ماه در شهر های اطراف زندگی کرده اند راهنمایی کنند.
    این صحبت دوستمون خیلی مهمه و من از بهزاد و دوستای دیگه ای که دانمارک هستن خواهش میکنم در مورد این سوال کمکمون کنن:
    ایا کلاس های زبان واقعا با هم فرقی ندارن؟ چون یکی مثل من صرفا محل سکونت رو تصمیم دارم بر اساس یک کلاس زبان خاص انتخاب کنم(من kiss میخوام برم و شنیدم studieskolen هم خوبه) . میدونم که بستگی به تلاش خود فرد داره ولی فرض رو برای این پارامتر ثابت بگیرید و یک فرد با تلاش خوب رو در نظر بگیرید.ممنون
    honesty and rationality are keys to peace

[QUOTE=kitdhj;1425522]

این حرف شما تا حدودی خیالمو اسوده کرد
    در واقع من دنبال شهری هستم غیر کپنهاگ که هزینه خانه پایین تر و دارای کلاس فشرده باشه چون پزشکم و برای پزشکان همونطور که می دونید زمان پاس کردن ازمون های زبان و بعد پزشکی بسیار مهمه وقتی اموزشگاه ها رو سرچ می کنم فشرده ها رو فقط در کپنهاگ پیدا میکنم. اگه اطلاعات بیشتری در این مورد داشتید که کمک کنه ازتون ممنون میشم ضمنا سوال دیگری هم داشتم
    اگه توی موسسات عادی ثبت نام کنیم دوره زبان چقد طول میکشه تا سطح 3 را پاس کنیم؟ ( ماجول 5 از سطح 3 تموم شه) ضمنا از این که اطلاعات خوبی میذارید ممنونم

[QUOTE=salamapply;1425623]
    نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    این صحبت دوستمون خیلی مهمه و من از بهزاد و دوستای دیگه ای که دانمارک هستن خواهش میکنم در مورد این سوال کمکمون کنن:
    ایا کلاس های زبان واقعا با هم فرقی ندارن؟ چون یکی مثل من صرفا محل سکونت رو تصمیم دارم بر اساس یک کلاس زبان خاص انتخاب کنم(من kiss میخوام برم و شنیدم studieskolen هم خوبه) . میدونم که بستگی به تلاش خود فرد داره ولی فرض رو برای این پارامتر ثابت بگیرید و یک فرد با تلاش خوب رو در نظر بگیرید.ممنون
    این دو موسسه در کپنهاگه؟ ایا شما منظورتون از محل سکونت مناطق مختلف این شهره یا شهرهای دیگه رو هم مد نظر دارید؟ اخه هر پزشکی که اینجا می بینیم داره میره کپنهاگ . و فکر میکنم علت اصلی همون کلاس زبان فشرده و کلاسهای مدیک باشه من اینو تو صفحه پزشکان هم مطرح کردم ولی کسی نگفته در شهرهای دیگه هم این کلاسها باشه .

[QUOTE=hastieli;1425668]
    نقل قول نوشته اصلی توسط salamapply نمایش پست ها
    این دو موسسه در کپنهاگه؟ ایا شما منظورتون از محل سکونت مناطق مختلف این شهره یا شهرهای دیگه رو هم مد نظر دارید؟ اخه هر پزشکی که اینجا می بینیم داره میره کپنهاگ . و فکر میکنم علت اصلی همون کلاس زبان فشرده و کلاسهای مدیک باشه من اینو تو صفحه پزشکان هم مطرح کردم ولی کسی نگفته در شهرهای دیگه هم این کلاسها باشه .
    منظور من مناطق مختلف کپنهاگه البته خود کمون کپنهاگ خیر. این دو موسسه در کپنهاگن و باید در کمونی ثبت نام کرد که به این موسسات ارجاع بدن. تا جائی که من خوندم در فروم های خارجی تفاوت کیفیت کلاس ها میتونه خیلی خیلی متفاوت باشه ولی با وجود این من منتظرم تا ببینم دوستان خودمون در همین فروم چه تجاربی رو دارن
    honesty and rationality are keys to peace

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

این حرف شما تا حدودی خیالمو اسوده کرد
    در واقع من دنبال شهری هستم غیر کپنهاگ که هزینه خانه پایین تر و دارای کلاس فشرده باشه چون پزشکم و برای پزشکان همونطور که می دونید زمان پاس کردن ازمون های زبان و بعد پزشکی بسیار مهمه وقتی اموزشگاه ها رو سرچ می کنم فشرده ها رو فقط در کپنهاگ پیدا میکنم. اگه اطلاعات بیشتری در این مورد داشتید که کمک کنه ازتون ممنون میشم ضمنا سوال دیگری هم داشتم
    اگه توی موسسات عادی ثبت نام کنیم دوره زبان چقد طول میکشه تا سطح 3 را پاس کنیم؟ ( ماجول 5 از سطح 3 تموم شه) ضمنا از این که اطلاعات خوبی میذارید ممنونم
    چون این موضوع به دوره های زبان مرتبط است در پست شماره 81 بخش زبان جواب داده ام
    تا کجا باید دوید.....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)