صفحه 224 از 334 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234274324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 3335

موضوع: برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری ۲۰۱۶ - EDV Selection 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط a4542 نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا دوباره متن نامه رو بخونید فکر میکنم این همون نامه دعوت به مصاحبه هست.

نه. میگه یه چند هفته صبر کن . مصاحبه بر اساس کیس نامبرهایی که فرمشونو پر کردن زمانبندی میشه.
    هنوز نامه اول هست تو سایت. فقط بجای بارکد تصویر کیس نامبر رو گذاشتن کمی تنوع بدن به ما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط a4542 نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا دوباره متن نامه رو بخونید فکر میکنم این همون نامه دعوت به مصاحبه هست.
    سلام.کیس نامبر ما هم 3400 هستش و نامه اول ما هم عوض شده و فقط شماره کیس بصورت عکس دراومده ولی متن نامه ربطی به دعوت نامه نداره ..ضمن اینکه تازه تا شماره 2500 کارنت شدن...واقعا نمیدونم داستان چیه!!!!!!!

Junior Member

یک نفر متخصص لطفا جواب سوال من رو بده. میخوام وقت مدیکال در ایروان برای دو روز قبل از مصاحبه بگیرم. چطور باید این کار رو بکنم؟تلفنی یا ایمیلی؟ دقیقا راهنمایی کنید چطور میشه.

Junior Member aidin12 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miladrk نمایش پست ها
    نه اصلا. همون آنکارا رو انتحاب کرده بودم.
    ایمیل زدم به KCC. این جوابو داد:

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

همین الان دوباره سایتو چک کردم. مدلش عوض شده. کیس نامبرم بصورت عکس درومده . اینجوری شده:
    من هم کارنت شدم اما نامه دومم جایگزین نشده
    چند روز هم که کلا امکان دسترسی به سایت نداشتم تا دو- سه روز پیش که امکان ورود به سایت بوجود آمد و کیس نامبر من هم اینجوری ( ستاره- عدد- ستاره ) تغییر کرده
    با KCC هم تلفنی تماس گرفتم . گفتند که تا 15 سپتامبر منتظر باشید، کیستون در حال بررسی است
    مثل چیزی که در متن برای شما آمده

Junior Member

سلام ببخشید اگه سوالمو در مبحث نامربوطی میپرسم:

من دانشجو ام و با وثیقه اجازه خروج گرفتم. آیا برای مصاحبه باید رسید وثیقه یا چیزی شبیه اینو همرام داشته باشم؟

البته من اون نامه ای که از ناجا صادر شد و یه نسخش تو دانشگاه لای پروندم هست رو هم دارم ( نامه صدور مجوز ثبتنام از ناجا به دانشگاه) . کد سخا هم داره.
    یکی دیگه هم دارم که از رییس نظام وظیفست به رییس دانشگاه . با عنوان معافیت تحصیلی.
    همینو بدم ترجمه؟ و اصلشو ببرم برا مصاجبه؟

یه سوال دیگه: من برا ترکیه اجازه خروج گرفتم. حالا اگه مکان مصاحبم عوض شه مثلا بشه ابوظبی چکار کنم؟ برم اداره گذزنامه با یه ویرایش تو سیستمشون حل میشه؟ یا اصلا اجازه خروجم باطل میشه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid5 نمایش پست ها
    - فقط اگر مصاحبتون در آنکارا ست باید ترجمه و کپی مدارک ارسال بشه و اصل مدارک همراهتون باشه . در سفارتهای دیگه کلیه مدارک رو همراهتون میبرید.
    - مدیکال توسط پزشک معتمد سفارت در همون کشوری که مصاحبه دارید ، معمولا" 2 تا 4 روز کاری قبل از مصاحبه انجام میشه.
    با تشکر از راهنمائی شما دوست عزیز
    اینکه فرمودید یه سوال دیگه هم برام پیش آورد:
    وقت مدیکال چه جوری گرفته میشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط مرجان نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم چواب منو بدید
    من می خوام بدونم
    1- گواهی تمکن مالی و باید برای آنکارا پست کنیم یا همراهمون ببریم مصاحبه؟
    این ثبت نام CSC دقیقا واسه چه زمانی اهمیت داره؟

چرا هیچ کس نیست جواب منو بده؟ علاوه بر سوالای بالا این سوالم برام پیش اومده که نامه تمکن مالی که باید از بانک بگیریم فقط بانک باید بزنه که تو این حساب 20000 دلار پول هست یا سفارت گردشه مالی یک ماهه می خواد؟
    لطفا پاسخ بدید

Junior Member

سلام. شما باید یک کپی از نامه تمکن مالی رو که از بانک میگیرید پست کنید و فقط هم یک موجودی حساب کافیه و هیچ نیازی به گردش مالی نیست. دلیل؟ چون سفارت در نظر گرفته ممکن هست کسی برای قبل از سفارت مایملک و داراییش رو فروخته و در حسابی گذاشته بنابراین قاعده گردش حساب کاملا غلطه و مورد نظر سفارت نیست. در مورد سی اس سی هم باید شما ایمیل بزنید به آدرسی که سفارت به شما معرفی کرده و وقت بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtinn نمایش پست ها
    یک نفر متخصص لطفا جواب سوال من رو بده. میخوام وقت مدیکال در ایروان برای دو روز قبل از مصاحبه بگیرم. چطور باید این کار رو بکنم؟
    سلام. من برای گرفتن وقت مدیکال اول به کتر آنوش ایمیل زدم. تا فرداش صبر کردم جوابی نگرفتم. به دکتر کریستی ایمیل زدم همون روز جواب داد. خودش برای دو روز قبل از مصاحبه وقت داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_a_m نمایش پست ها
    بالاخره موفق شدم از https://www.dvlottery.state.gov/ESC تاریخ مصاحیه خودم رو ببینم اواسط مهر ماه

فقط همچنان نمیدونم کدوم مرکز پستی رو انتخاب کنم که برای سفر مجدد به ترکیه درصورت گرفتن ویزا هزینه ام کمتر بشه؟

دوست عزیز من تمام مرکز پستی های توی سایت رو چک کردم و با گوگل مپ مسافت و مسیرشون رو چک کردم.
    نزدیک ترین و سر راست ترین مسیر این مرکز پستی بود به اسم golbasi
    فاصله با سفارت حدود 19 دقیقه و مسافت 18 کیلومتر
    اگر مایل بودید میتونید اینو انتخاب کنید

محل: PTT - ANKARA PASAPORT MERKEZI
    نشانی: EGM KAMPÜSÜ GÖLBAŞI
    ANKARA ,

و نشانی کنسولگری اینه. در صورت تمایل در گوگل مپ نگاه کنید

نشانی کنسولگری: سفارت ایالات متحده آمریکا در آنکارا
    110 Ataturk Blvd.
    Kavaklidere Ankara 06100

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)