نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 5888

موضوع: راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member Simplex آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    داره و می تونم به سادگی بگم که خیلی هم داره ! ساده تریم مساله همون اولش معلوم میشه ! ( به نظر من )
    Iam Hossein . . .
    کاملا فارسی هستش !
    My name is Hossein
    a Graduate of . . .
    یعنی چی ؟ فارسی تمام !
    Graduated !
    with an MSc ؟؟؟
    بازم فارسی !

یه سری به فرمت های بچه های قبلی بزنی بد نیست ! ( نظر من )

خب به نظرم اين موارد هيچ اشكالي نداره، كاملا معمول و مرسومه و مي‌تونه يك نامه خيلي رسمي و محترمانه باشه. من هم معمولا همين سبك رو مي‌نويسم و مشكلي نداشته‌ام. قبلا ايميل‌هام رو با دوستان نيتيوم چك مي‌كردم، اون ها هم مشكلي به اين روش معرفي نگرفته بودند، اصلا شايد فكر كنم يكي‌شون اينجوري اصلاح كرده بود.
    موضوع اينه كه انگليسي شما بايد درست باشه، وگرنه رعايت يك فرمت خاص دردي رو دوا نمي‌كنه چون نمي‌توني مطمئن باشي كه آيا مي‌توني اصلاحش كني يا نه.

حالا كلا موضوع مهمي نيست. هر متني قابل ويرايش و بهتر شدنه.

Banned

پیش فرض پاسخ : جواب این ایمیل استاد را چه باید داد؟ نظر شما در مورد این ایمیل چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Simplex نمایش پست ها
    خب به نظرم اين موارد هيچ اشكالي نداره، كاملا معمول و مرسومه و مي‌تونه يك نامه خيلي رسمي و محترمانه باشه. من هم معمولا همين سبك رو مي‌نويسم و مشكلي نداشته‌ام. قبلا ايميل‌هام رو با دوستان نيتيوم چك مي‌كردم، اون ها هم مشكلي به اين روش معرفي نگرفته بودند، اصلا شايد فكر كنم يكي‌شون اينجوري اصلاح كرده بود.
    موضوع اينه كه انگليسي شما بايد درست باشه، وگرنه رعايت يك فرمت خاص دردي رو دوا نمي‌كنه چون نمي‌توني مطمئن باشي كه آيا مي‌توني اصلاحش كني يا نه.

حالا كلا موضوع مهمي نيست. هر متني قابل ويرايش و بهتر شدنه.
    البته !
    ولی تجربه به من ثابت کرده ( حداقل توی Conversation ) که استادها از همین وضع نوشتن و حرف زدن شما می فهمند که چه قدر بارت هستش ( هم آکادمیک و هم انگلیسی )

خوب من فقط نظر خودم رو دادم ! نه؟