صفحه 173 از 506 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183223273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط nasermohammad نمایش پست ها
    بالاخره کسانی که مصاحبه شدن احتمال ویزا شون بیشتره یا کمتر؟ میشه مستند جواب دهید؟ ممنونم
    دعوتنامه من و همسرم عین هم بود.البته همسرم سال 2010 ویزا گرفت و من سال 2011 ویزا گرفتم.همسرم رو برا مصاحبه دعوت کردن ولی من مصاحبه نشدم.و همینطور که گفتم هر دومون ویزا گرفتیم.پس ربطی به مصاحبه نداره.

بچه ها تو فرمی که برا ویزا باید پر کنیم قسمتی که نوشته number of enteries requested چی باید بزنیم؟
    single و multiplel اش که مثل ویزای امریکا نیست؟

سلام به همه ی دوستان عزیز،

upc به من هم در رشته مدیریت مخابرات ( برای feb 2012 که نیاز به دیفر کردن هست) و هم در رشته ی الکترونیک(برای فال 2012 که نیاز به دیفر نیست ) پذیرش داد. با توجه به ریجکتی های نگران کننده ،دوستان چه پیشنهادی به من میدهند؟
    آیا ممکن است رشته مورد درخواست منجر به ریجکتی شود؟. در اینصورت کدام یک از رشته های ذکر شده حساسیت کمتری دارد.؟
    آیا دوستان مدرک زبان انگلیسی را به سفارت ارائه داده بودند،علی رغم اینکه این دانشگاه مدرک زبان نمیخواهد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Narcis_Na نمایش پست ها
    سلام
    اگر در مورد مصاحبه ویزا سؤال می پرسید ... لازم نیست از کشور خارج بشید. سفارت اسپانیا در ایران مصاحبه را انجام میده.
    دانشگاه بهم میل زده که یک سری مدارک رو جور کنم و در ادامه نوشته مصاحبه هم داره.
    فکر کنم این مصاحبه واسه ورود به دانشگاس! شایدم واسه ویزاست! دقیق نمیدونم

Junior Member

این مصاحبه واسه پذیرش دانشگاه هست که سفارت تا پارسال همچین ویزایی رو نمی داد.اصلا مدارک قبول نمی کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sjmousavi نمایش پست ها
    این مصاحبه واسه پذیرش دانشگاه هست که سفارت تا پارسال همچین ویزایی رو نمی داد.اصلا مدارک قبول نمی کرد.
    پس الان به نظر شما من چیکار باید بکنم؟ بی خیال اسپانیا بشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    بچه ها تو فرمی که برا ویزا باید پر کنیم قسمتی که نوشته number of enteries requested چی باید بزنیم؟
    single و multiplel اش که مثل ویزای امریکا نیست؟
    سلام بزنین Multiple

بچه هایی که دعوت به مصاحبه شدن معمولا جند روز بعد از تحویل مدارکتون گفتن بیاین مصاحبه؟
    سلام بعد از ده روز با شما تماس می گیرن برا مصاحبه حتی زمان مصاحبه هم می تونید مدارکی رو بهشون بدید من اینکارو کردم

ممنون یکتا جان از جوابت
    راستش من مدرک زبان ندارم و از اونجاییکه بچه ها تو فروم نوشتن که ممکنه به خاطر مدرک زبان ریجکت شده باشن.و از اونجاییکه تا 25 فوریه که 3 روز بعد از تحویل مدارک منه ielts جا نداره.می خواستم مثلا 25 فوریه زبان رو امتحان بدم و تا روز مصاحبم که مدرکم دستم بیاد اونموقع ببرم نشونشون بدم.به نظرتون خوبه اینکارو بکنم؟
    من مدرک زبان داشتم و خوب ویزا دادن فکر می کنم اگر امتحان بدی خیلی عالی و خوبه البته اگر می تونید نمره مناسبی رو بگیرید

اگر کسی برای دکترا از دانشگاه upc برای همین ترم فوریه پذیرش بگیره اما نامه پذیرشش 1ماه بعدش بیاد میتونه با تاخیر ثبت نام کنه؟ اصلا همچین چیزی ممکنه که یکی نامه پذیرش دکتراشو مثلا مارچ یا آپریل بگیره اما تو نامش نوشته باشند که برای ترم فوریه پذیرش OK شده بوده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)