نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1745 از 1841 نخستنخست ... 7451245164516951735173617371738173917401741174217431744174517461747174817491750175117521753175417551795 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 17,441 تا 17,450 , از مجموع 18408

موضوع: ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

نقل قول نوشته اصلی توسط saharbestcolor نمایش پست ها
    دوستان ما ظرف ۳ روز نامه ریجکتیمون اومد.
    همسر من دندانپزشک هست و درمانگاه داره. گردش حساب درمانگاه رو دادیم که ماهانه خدود ۶۰۰ میلیون هست با ۴۵۰ تومان مانده برای من و همسرم و دخترم.
    دعوتنامه از طرف دوست همسرم بود که ایشون هم دندانپزشک هستن.
    جالبه که غیر از تای و هدف از سغر
    اون بند عدم تمکن یا مسيله مالی رو هم زده بودن! تراول هیستوری رو اما ظاهرن اوکی بودن)
    همزمان با ما یکی از بستگان با مدارک جعلی و وضع مالی خیلی خیلی بد اقدام کرد و ویزا شد که نگفته پیداست ایشون می خوان پناهنده بشن.
    چیزی که تاسف اوره فقط همینه که افرادی که واقعن قصد سفر توریستی دارن ریجکت میشن اونم با این دلایل! من واقعن نمی دونم اگر بخواییم ایرادها رو برطرف کنیم چی رو باید تغییر بدیم

پی نوشت : سند خونه ای در اون زندگی می کنیم که ملک ارزشمندی هست به علاوه سند درمانگاه و باغ و ویلای شمال به علاوه سند ۲ اپارتمان و یک مغازه در تهران که کرایه دادیم رو ارایه داده بودیم
    لیست بیمه درمانگاه ۲۸ نفر رو شامل میشه که ۹ نفرشون دندانپزشک هستن. لیست مالیات رو هم ضمیمه کرده بودیم.

سلام. خیلی متاسفم بابت ریجکتیتون. این روزها ریجکتی ها خیلی بی اساس شده ولی ناامید نشید شما همیشه امکان اقدام مجدد رو دارید.
    خودتون پروندتون رو سابمیت کردید یا کسی براتون انجام داد؟ شرایط کلی که بیان کردید خوبه ولی خب هر پرونده یک سری جزئیات داره که خیلی مهمه. خیلی وقتها افراد شرایط مناسبی دارن اما نحوه چیدمان مدارکشون مشکل داره یا یه سری مدارک رو کم میزارن یه سری رو زیاد یا اشتباه. یا اصلا کاور لتر ضمیمه نمیکنن... همه اینها در کنار هم دخیله برای ساخت یک پرونده محکم و مجاب کننده. ولی در نهایت باز هم الان ویزای توریستی گرفتن خیلی شانسی شده و خب حداقل کاری که ما میتونیم بکنیم اینه که با ساختن یک پرونده کامل از همه لحاظ حداقل خیالمون رو جمع کنیم که بهونه دست آفیسر ندادیم برای ریجکتی.
    در ضمن یه کار مهمی که میتونید بکنید اینه که درخواست نوت آفیسر بدید. این دلایلی که الان برای ریجکتیتون گفتن یه دلایل کلی هست که برای همه میگن. توی نت ولی آفیسر به صورت دقیق تر توضیح میده که بر چه مبنایی ریجکت کرده. اگرچه یه مقدار زمان میبره تا جوابش بیاد و توی همون نت هم بعضی وقتا خیلی کلی جواب میدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan1 نمایش پست ها
    سلام
    آیا سفر به ترکیه جز travel historyبرای سفارت کانادا جهت ویزای توریستی محسوب میشه؟
    بله جزو تراول هیستوریتون محسوب میشه ولی به لحاظ تاثیر مثبت، سفر به کشورهای اروپایی و حوزه شینگن خیلی تراول هیستوری قوی تری براتون میسازه تا ترکیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط javan1991 نمایش پست ها
    سلام. خیلی متاسفم بابت ریجکتیتون. این روزها ریجکتی ها خیلی بی اساس شده ولی ناامید نشید شما همیشه امکان اقدام مجدد رو دارید.
    خودتون پروندتون رو سابمیت کردید یا کسی براتون انجام داد؟ شرایط کلی که بیان کردید خوبه ولی خب هر پرونده یک سری جزئیات داره که خیلی مهمه. خیلی وقتها افراد شرایط مناسبی دارن اما نحوه چیدمان مدارکشون مشکل داره یا یه سری مدارک رو کم میزارن یه سری رو زیاد یا اشتباه. یا اصلا کاور لتر ضمیمه نمیکنن... همه اینها در کنار هم دخیله برای ساخت یک پرونده محکم و مجاب کننده. ولی در نهایت باز هم الان ویزای توریستی گرفتن خیلی شانسی شده و خب حداقل کاری که ما میتونیم بکنیم اینه که با ساختن یک پرونده کامل از همه لحاظ حداقل خیالمون رو جمع کنیم که بهونه دست آفیسر ندادیم برای ریجکتی.
    در ضمن یه کار مهمی که میتونید بکنید اینه که درخواست نوت آفیسر بدید. این دلایلی که الان برای ریجکتیتون گفتن یه دلایل کلی هست که برای همه میگن. توی نت ولی آفیسر به صورت دقیق تر توضیح میده که بر چه مبنایی ریجکت کرده. اگرچه یه مقدار زمان میبره تا جوابش بیاد و توی همون نت هم بعضی وقتا خیلی کلی جواب میدن

ممنون بابت پاسختون
    ما دقیقن با همین مدارک برای انگلیس هم اقدام کردیم حتی دعوتنامه هم مشابه بود و از طرف دوست دندانپزشکی در انگلیس برامون فرستاده شد و سفارت سختگیر انگلیس به ما ویزای ۶ ماهه مولتی داد!! راستش از رفتن به کانادا پشیمون شدیم . اگر فرار به سفر طولانی و دیدن جای حدید باشه شاید برای استرالیا اقدام کنیم اما فعلن یه کم تو ذوقمون خورده ))
    ما از طریق اژانس اقدام کردیم . اتفاقن عقیده داشتن که کاور لتر لازم نیست که با اصرار ما کاور لتر رو ضمیمه کردن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharbestcolor نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون
    ما دقیقن با همین مدارک برای انگلیس هم اقدام کردیم حتی دعوتنامه هم مشابه بود و از طرف دوست دندانپزشکی در انگلیس برامون فرستاده شد و سفارت سختگیر انگلیس به ما ویزای ۶ ماهه مولتی داد!! راستش از رفتن به کانادا پشیمون شدیم . اگر فرار به سفر طولانی و دیدن جای حدید باشه شاید برای استرالیا اقدام کنیم اما فعلن یه کم تو ذوقمون خورده ))
    ما از طریق اژانس اقدام کردیم . اتفاقن عقیده داشتن که کاور لتر لازم نیست که با اصرار ما کاور لتر رو ضمیمه کردن.
    متاسفانه آژانسها اونقدر اطلاعات ندارن و خیلی هاشون اصلا نمیدونن کاور لتر چیه! و یا چیدمان مدارک چقدر مهمه. احتمالا اون کاور لتر رو هم اگه خودشون نوشته باشن چندان با دقت نباشه.
    بدختانه مشکل اینجاست که ردی های سفارت کانادا الان کاملا شانسی شده دیگه. خیلی ها بودن با شرایط مشابه شما که ویزاشون رد شده و خیلی افراد با شرایط معمولی که قبول شدن. آخر سال هم معمولا تعداد ریجکتی ها بالا میره. ما توی پرونده های تحصیلی هم ریجکتی زیادی میبینیم الان. در هر حال درسته ریجکتی شما ناعادلانه بوده ولی ناامید نشید. سفرهای دیگتون رو برید، دلخوری این ریجکتی رو از دلتون بیرون کنید و بعد با یک تراول هیستوری و پرونده قوی تر اقدام کنید. انشالله ویزا میشید دفعه بعد

Junior Member

شما باید به صورت تکی اقدام کنید وگرنه اقدام خانوادگی یعنی رد شدن

Junior Member

با سلام
    من سال ٢٠١٨ به صورت خانوادگي ويزاي توريستي گرفتيم ، امسال دخترم دنيا اومده ، كسي ميتونه راهنمايي كنه چطور براي دريافت ويزا براي دخترم اقدام كنم ؟ كسي بوده كه براي نوزاد به تنهايي اقدام كرده باشه ؟

دوستان سلام،
    من یک سوال خیلی مهم دارم. دیروز در یک وبسایت کامنتی از یکی از کاربران در مورد انگشت نگاری در وک سنتر باکو خوندم که شامل 2 نکته بود. اول اینکه آدرس وک سنتر عوض شده. دوم از اول نوامبر 2019 فقط فقط باید با تعیین وقت قبلی به این دفتر مراجعه کرد. حالا من توضیحاتی مختصری میدم و خیلی ممنون میشم دوستان من رو راهنمایی کنن.
    من اردیبهشت همین امسال برای انگشت نگاری رفتم باکو، بدون گرفتن وقت قبلی و صبح اول وقت رفتم و 10 دقیقه ای هم کارم انجام شد. پدر و مادرم هم سال پیش رفته بودن باز هم بدون وقت قبلی.
    1- آدرس وک سنتر نسبت به اون آدرسی که توی سایت و گوگل مپ بود بدون تغییر بود. حالا کسی میدونه واقعا جدیدا این آدرس عوض شده یا نه؟ چون در گوگل مپ که کماکان همان آدرس سابق نشون داده میشه اما در وبسایت خود آذربایجان هم من آدرسی ایندفعه پیدا نکردم.
    2-آیا کسی خودش یا از دوستان و آشنایان جدیدا ( خیلی جدیدا) در باکو انگشت نگار ی کرده که اطلاع بده شرایط چجوری شده؟

Junior Member

سلام
    پرینت حساب و تمکن مالی تا چند روز برای ارسال به سفارت کانادا اعتبار دارن؟

Junior Member

دوستان جهت اطمینان می پرسم
    برای ویزای توریستی هر کشوری مثل آذربایجان ارمنستان گرجستان و یا حتی استانبول انگشت نگاری کنند در نهایت ویزا رو باید از آنکارا پیکاپ کنند. درسته؟

Junior Member

برای اقدام کردن به صورت جداگانه در ویزا نیاز هست که اسم افراد خانواده که بعدا اقدام میکنند آورده شود؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)