صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 119

موضوع: مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با نوشتن پروپوزال برای دانشگاه های استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من لیسانست معدلش خوبه استرالیا معدل زیر 14 لیسانس را گیر می دهند و فوق شما که دیگه عالیه فقط پروپوزال و سایر مدارکت خوب باشه از نظر من 95% بورس میشی! 5% می گذاریم بحساب بد شانسی و تحریم و...

دوست عزیز من تا به حال سرچی روی استرالیا نکردم معدل لیسانسم پایینه 13.5 و فوقمم 17.5 اما دو رشته متفاوت
    با این اوصاف فکر می کنید شانس استرالیام کمه؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط thereafter نمایش پست ها
    دوست عزیز من تا به حال سرچی روی استرالیا نکردم معدل لیسانسم پایینه 13.5 و فوقمم 17.5 اما دو رشته متفاوت
    با این اوصاف فکر می کنید شانس استرالیام کمه؟؟؟
    دوست خوب این پاسخ بنده به یک دوست دیگر هست با توجه به رزومه ایشان! در مورد شما من رزومه کامل شما را اطلاع ندارم ولی با توجه به معدل بنظر من اگر چند مقاله ای اس ای در مجلات رشته خودتان داشته باشید و بتونید حدود 4 تا 5 سال سابقه کار پژوهشی داشته باشید و ریسرچ پروپوزال مناسب ان شاله میشه به بورس در دانشگاه های غیر گروه 8 فکر +++ کرد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

سلام دوستان،
    من بايد يك پروپوزال دو صفحه اي براي يه استاد دانشگاه ملبورن آماده كنم. حالا يك سوال. معمولا تعداد صفحات يك پروپوزال بيشتر از اين هست و در نتيجه بخش بندي هاي مختلفي داره. حالا براي دو صفحه بايد همون بخش بندي ها و تيترها باشه ولي خلاصه (مثل جدول زماني يا مرور كارهاي قبلي) يا اينكه فقط در يك بخش يه توضيح خلاصه بدم؟ اين همون پروپوزالي ميشه كه درنهايت همراه با مدارك بايد فرستاده بشه؟موضوعي كه ميخوام آماده كنم بايد مستقيما به يكي از مشكلات اين مقالات برگرده و در واقع ارجاعات بايد همين ها باشن؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من بايد يك پروپوزال دو صفحه اي براي يه استاد دانشگاه ملبورن آماده كنم. حالا يك سوال. معمولا تعداد صفحات يك پروپوزال بيشتر از اين هست و در نتيجه بخش بندي هاي مختلفي داره. حالا براي دو صفحه بايد همون بخش بندي ها و تيترها باشه ولي خلاصه (مثل جدول زماني يا مرور كارهاي قبلي) يا اينكه فقط در يك بخش يه توضيح خلاصه بدم؟ اين همون پروپوزالي ميشه كه درنهايت همراه با مدارك بايد فرستاده بشه؟موضوعي كه ميخوام آماده كنم بايد مستقيما به يكي از مشكلات اين مقالات برگرده و در واقع ارجاعات بايد همين ها باشن؟
    ممنون
    دوست عزیز تعداد صفحات پروپوزال دانشگاه ها بین دو تا 5 صفحه باید باشد. ولی مهمترین مورد داشتن ساختار مورد نظر هر دانشگاه هست که عموما در سایتشان فرمت استاندارد ان قرار داده می شود. فقط یک نکته که ممکنه یک تا چند صفحه بیشتر هم باشد ولی پروپوزالی بی نقص باشد قبول می کنند.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ممنون
    سلام
    برای پروپوزال هر دانشگاه فرم خاص خودش رو داره من پیشنهاد میکنم که سایت دانشگاه رو کامل بگردین حتما یه سری اطلاعات در مورد نحوه نوشتن پروپوزال پیدا میکنید....فرمت پروپوزال برای هر دانشگاه فرق میکنه...حتی در یک دانشگاه باز بسته به دپارتمانی که اپلی میکنید ممکنه که پروپوزال های مختلف بخوان. پس بهترین راه همون وب سایت خود دانشگاه هست
    این پروپوزالی که میدین نهایتا همون پروپوزالی خواهد بود که در کل مدارکتون هست و موقع اپلی باید بفرستین...همین پروپوزال هم برای چک های امنیتی فرستاده خواهد شد پس در نوشتنش دقت کنید...رفرنس های پروپوزال (اگه توی فرمت پروپوزال درخواستی دانشگاه رفرنس اجباری باشه) کلا یه قضیه فرمالیتس
    (البته این گفته های من بیشتر برای رشته های علوم و مهندسیه پروپوزال علوم انسانیها شرایط خودش رو داره)
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil eng k.n.t.u

سلام به همگی

کمک فوری میخوام متشکر میشم راهنماییم کنین.

دوستان از بین سه موضوع Anti blast structures ، Structural health monitoring, soil structure interaction به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم که به تحریم ها بر نخوره ؟؟

من خودم دوست دارم Monitoring کار کنم، آیا امکان داره گیر بدن؟

دوستان عمرانی- سازه ای کمک کنین لطفا (این پروپوزال درفت برای مستر هستش)

سلام دوستان عزیز !!!
    من دانشجوی لیسانسم و برای اپلای یکی از اساتید از من Research Proposal می خواد !! من هیچ نگرشی در مورد نحوه نگارش و نوشتن پروپوزال ندارم، اما می دونم که موضوع تحقیقاتیم چیه !!!
    می شه لطفا راهنماییم کنید یا حداقل یه نمونه پروپوزال بهم معرفی کنید که ببینیم اصن چه شکلی هست ؟؟!!

ممنونم ازتون.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط civil-1 نمایش پست ها
    سلام به همگی

کمک فوری میخوام متشکر میشم راهنماییم کنین.

دوستان از بین سه موضوع Anti blast structures ، Structural health monitoring, soil structure interaction به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم که به تحریم ها بر نخوره ؟؟

من خودم دوست دارم Monitoring کار کنم، آیا امکان داره گیر بدن؟

دوستان عمرانی- سازه ای کمک کنین لطفا (این پروپوزال درفت برای مستر هستش)
    به نظر نمیاد هیچ کدوم از این موضوعات توی سابجت های تحریم بگنجه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز !!!
    من دانشجوی لیسانسم و برای اپلای یکی از اساتید از من Research Proposal می خواد !! من هیچ نگرشی در مورد نحوه نگارش و نوشتن پروپوزال ندارم، اما می دونم که موضوع تحقیقاتیم چیه !!!
    می شه لطفا راهنماییم کنید یا حداقل یه نمونه پروپوزال بهم معرفی کنید که ببینیم اصن چه شکلی هست ؟؟!!

ممنونم ازتون.
    دوست عزیز با یک گوگل کردن ساده میتونی 100 ها پروپوزال توی نت پیدا کنی

سلام، میخواستم بدونم دانشگاه های استرالیا تا موقع ددلاین صبر میکنن و بعد مدارک رو بررسی میکنن، یا که اگه زودتر اپلای کنیم و پروپوزال رو آماده کنیم میشه زودتر پذیرش گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)