نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1473

موضوع: برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط nojandethgore نمایش پست ها

هم پاسپورتای قبلیتون و هم اگر پاسپورت کشور دیگه ای هم داشتین.
    ببخشید شما که وقت مصاحبتون نزدیکه میشه، به سفارت آنکارا
    AnkaraIV@state.gov ایمیل بزنین و بپرسین با توجه به وضعیت ایرانیا، میشه بعد از مصاحبه، وقت دکتر بگیرن و مدارک پزشکی رو ارسال کنن.
    خیلی ممنون میشم ازتون.
    من ایمیل زدم و پرسیدم، به من امروز پاسخ دادن ک این امکان وجود داره که بعد از مصاحبه مدیکال رو انجام داد. حالا به نظر شما دوستان من وقت مدیکالم رو که برای شنبه گرفته بودم کنسل کنم؟ چه پاسخی به غیر از ریجکت شدن باید روز مصاحبه دریافت کنیم که نشانگر این باشه قطعا مدیکال رو انجام ندیم؟

پیش فرض پاسخ : برنامه لاتاری سال 2019 (Diversity Immigrant Visa Program- DV 2019)

نقل قول نوشته اصلی توسط elham1988 نمایش پست ها
    من ایمیل زدم و پرسیدم، به من امروز پاسخ دادن ک این امکان وجود داره که بعد از مصاحبه مدیکال رو انجام داد. حالا به نظر شما دوستان من وقت مدیکالم رو که برای شنبه گرفته بودم کنسل کنم؟ چه پاسخی به غیر از ریجکت شدن باید روز مصاحبه دریافت کنیم که نشانگر این باشه قطعا مدیکال رو انجام ندیم؟
    روز مدیکال بعد مصاحبه ات رزرو کن، که اگه خبری شد بری انجامش بدی. به هر حال اگه پاسخشون بررسی بیشتر هم باشه باید بری انجامش بدی، و بهشون تحویل بدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط nojandethgore نمایش پست ها
    روز مدیکال بعد مصاحبه ات رزرو کن، که اگه خبری شد بری انجامش بدی. به هر حال اگه پاسخشون بررسی بیشتر هم باشه باید بری انجامش بدی، و بهشون تحویل بدی.
    سلام سفرت ترکیه فکر میکنم مدیکال را میخواد و ایروان نمیخواد موقع مصاحیه بهر حال اگر گفتن موقع نصاحبه نمیخوان انجام ندین صبر کنیدویزا اومد انجام بدین چون هزینه اش زیاده اگر نپذیرن پول الکی دادین در ثانی اگر پذیرفته شوید زودتر از شش ماه دیگه جواب نمیدن و دوباره وقتی بخواهین برین باید مدیکال انجام بدین و ضرر میکنید.کیس ما الان از اکتبر تا حالا بیش از شش ماه طول کشیده و مدیکالمون باطل شد دوباره باید ۷۰۰ یا ۸۰۰ دلار واسه سه نفر هزینه کنم اونم اگر پذیرش بدن!!سفارت ما ترکیه بود و اون موقع مدیکال لازم بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARTIANA نمایش پست ها
    سلام سفرت ترکیه فکر میکنم مدیکال را میخواد و ایروان نمیخواد موقع مصاحیه بهر حال اگر گفتن موقع نصاحبه نمیخوان انجام ندین صبر کنیدویزا اومد انجام بدین چون هزینه اش زیاده اگر نپذیرن پول الکی دادین در ثانی اگر پذیرفته شوید زودتر از شش ماه دیگه جواب نمیدن و دوباره وقتی بخواهین برین باید مدیکال انجام بدین و ضرر میکنید.کیس ما الان از اکتبر تا حالا بیش از شش ماه طول کشیده و مدیکالمون باطل شد دوباره باید ۷۰۰ یا ۸۰۰ دلار واسه سه نفر هزینه کنم اونم اگر پذیرش بدن!!سفارت ما ترکیه بود و اون موقع مدیکال لازم بود.
    من که به سفارت آنکارا ایمیل زدم جواب داد که:
    The travel ban is still on. You can get your medical report after the interview too.

به هر حال elham1988 رفتی مصاحبه ما رو حتما در جریان بذار.

سلام خوب بعد اینترویو برو مدیکال الکی پول خرج نکن مدیکال اعتبارش شش ماهه.و تا اون موقع باطل میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)