صفحه 9 از 40 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

اگه میخوایید پروازتون به نیوزلند با southern china باشه نیاز یه ویزای چین دارین .... چون چین ویزای ترانزیت نمیده پس باید ویزای توریستی بگیرین .... برای ویزای توزیستی باید از آزانش های مسافرتی اقدام کنین ..... که در صورت عاذی بودن 150 دلا (12الی 15 روزه ) و در صورت عجله ای بودن 180-200 دلار (7الی 10روزه) برای هر نفر میگیرن .....

با این اوضاع ..... اگه کوالا تشریف میبرین با jet star ویا Malaysia airline برید اوکلند و از اونجا دوباره با پرواز های jet star برین شهرهای دیگه

و اگه تهران اید هواپیمایی امارات رو هر چه زودتر بخرین (تا قبل از اینکه فاصله زمانی کم بشه و قیمت افزایش پیدا کنه) و یکسره برید نیوزلند ( البته ویزای ترانزیت استرالیا رو هم به راحتی و سریع در ارز کمتر از یک هفته جور کنین)

Junior Member

من الان از روی بلیط دارم نگاه میکنم پرواز ما 22:05 میرسه گوانژو و 00:30 حرکت میکنه به سمت آکلند.تازه اگه پرواز شما 3:30 بامداد حرکت کنه بازم تفاوت زمانی رسیدن به گوانژو و خروج از اونجا 5 ساعت و نیم هست که با توجه به پست خودتون که فرمودید سفارت چین گفته کمتر از 24 ساعت ویزا نمیخواد.چرا کنسل کردید؟گوانژو فرودگاهش از چه جهت نا بسامان هست؟میشه بیشتر توضیح بدید؟

Junior Member

من از سفارت چین الان زنگ زدم پرسیدم میگن اگه فاصله پرواز 3 ساعته و از فرودگاه خارج نمیشید نیازی به ویزا نیست!واقعا موندم تو کار این چینی ها!!!کسی تجربه مشابه نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghayouri نمایش پست ها
    من الان از روی بلیط دارم نگاه میکنم پرواز ما 22:05 میرسه گوانژو و 00:30 حرکت میکنه به سمت آکلند.تازه اگه پرواز شما 3:30 بامداد حرکت کنه بازم تفاوت زمانی رسیدن به گوانژو و خروج از اونجا 5 ساعت و نیم هست که با توجه به پست خودتون که فرمودید سفارت چین گفته کمتر از 24 ساعت ویزا نمیخواد.چرا کنسل کردید؟گوانژو فرودگاهش از چه جهت نا بسامان هست؟میشه بیشتر توضیح بدید؟
    سلام ....

همه پروازهای این ایرلان به نیوزلند اینطوری ان که گفتین : "پرواز ما 22:05 میرسه گوانژو و 00:30 حرکت میکنه به سمت آکلند
    " ... این یعنی اینکه شما روز بعد حرکت میکنین ( ناریخ عوض میشه دیگه )

دوستمون مجتبی که 2 روز پیش میخواست از ام مسیر بره ، تو فرودگاه کوالا بهش گفتن که اگه بری احتمال داره دپورتت کنن.... چون ویزا نداری ( هر چند این بر خلاف قانون چین و گفته های یکی از مسئولین سفارت چین ه) ........ مجبور شد کنسل کنه ... من زنگ زدم و باهاش صحبت کردم ... بهم گفت که مسئول پرواز گفته ویزا باید داشته باشی ........

معمولا فرودگاه های چین همشون نا به سامان ان ..... چون مسئولین انگلیسی خیلی کم میتونن حرف بزنن .. .. و کمک نمیکنن .....

من شخصا ترس از این داشتم که اونجا منو دیپورت کنن ......
    هرچند اصولا نباید این کار و بکنن ....

سفارت چین

22291240-1

این شماره رو بگیر....... ولی داخلی 200 رو بگیر ، ببین چی میگن .....

ایرلاین southern china در تهران

22645403-7

نقل قول نوشته اصلی توسط ghayouri نمایش پست ها
    من از سفارت چین الان زنگ زدم پرسیدم میگن اگه فاصله پرواز 3 ساعته و از فرودگاه خارج نمیشید نیازی به ویزا نیست!واقعا موندم تو کار این چینی ها!!!کسی تجربه مشابه نداره؟

تجربه عمومی در مورد پیدا کردن بلیط ........

وقتی از سایت هایی مثل cheapoair دنبال بلیط میگردین، اگه موردی رو که میخوایین رو پیدا کردین ، برین تو سایت هواپیمایی که اون پرواز رو میده شاید قیمتش ارزون تر هم باشه ......

ما هم امروز ویزای ترانزیت رو از سفارت استرالیا گرفتیم. در حال حاضر فقط مدارک رو از طریق پست قبول میکنن.
    برای ما از وقتی که مدارک در سفارت تحویل گرفته شد تا روزی که ویزا دادن 4 روز طول کشید.

Junior Member

سلام دوستان
    می خواستم بدونم کسی راجع به شرکتهای حمل بار برای ارسال لوازم منزل به نیوزلند اطلاعاتی داره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات سيستم-اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط saghi1359 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بدونم کسی راجع به شرکتهای حمل بار برای ارسال لوازم منزل به نیوزلند اطلاعاتی داره ؟
    سلام دوست عزیز
    شرکتهای مختلفی این کار رو انجام می دن. قیمتها ماهیانه طبق نرخ دلار عوض میشه. بسته به اینکه وزن بارتون چقدر باشه از حدود کیلویی 4.7 دلار شروع میشه. می دونم که بین 100 تا 200 کیلو بار حدودا کیلویی 3.5 دلار میشه. البته این فقط هزینه ای است که ایرلاین می گیره. هزینه بسته بندی، بردن تا فرودگاه، مالیات و یه چیزهای دیگه بهش اضافه میشه.
    در مورد حمل و نقل دریایی از یه شرکت فقط پرسیدم. ظاهرا مشکل خروج بار از ایران اینه که حتما باید هزینه یه کانتینر رو پرداخت کنید حتی اگه خیلی بار کمی داشته باشید. از نظر وزنی تا 10 تن می تونین پر کنین. حدود 2000 دلار هزینه کشتی میشه، حدود 500 هزار تا 1 میلیون هزینه های گمرک و مالیات و غیره میشه. حدود 2 میلیون تومن هزینه تریلی و بارزدن و بردن تا بندر عباس میشه. ضمنا هزینه های بسته بندی با خود مشتری است. به نظر میاد که دریایی وقتی می صرفه که یا چند نفر باهم بشن و یه کانتینر پر بشه. یا وسیله هاتون ارزشش خیلی زیاد باشه. وگرنه اینجا بفروشین و اونجا بخرین بصرفه تره با احتساب دردسرهای حمل و نقل.
    طبق آخرین اطلاعاتی که دارم اگه خودتون مستقیما با یکی از ایرلاینها هماهنگ کنید ارزون تر از همه در میاد. روال اینطوریه که باید 5 روز قبل از تاریخ پرواز بارهاتونو ببرید فرودگاه امام و تحویل بدید. فکر می کنم این برای کسی باشه که خودش بلیط داره و می خواد بارش همراه خودش بیاد. البته شرکتها می گفتن اگه بلیط هم نداشته باشین براتون می فرستیم. یه خورده هزینه اش بیشتر میشه.

امیدوارم موفق باشین
    رشته صفر امتیازی، متاهل یک فرزند، فرانسه 6و7
    ارسال مدارك: 26/09/2010، صدور فايل نامبر: 15/11/2010، دريافت نامه فايل نامبر: 4/12/2010، ایمیل انتظار مصاحبه: 8/8/2012، دعوت به مصاحبه: 24/9/2012
    تاریخ مصاحبه: 3/12/2012، فایل نامبر فدرال: 13/02/2013.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات سيستم-اميركبير

سلام دوستان

کسی این روزها به اوکلند پرواز داره؟ میخوام یه بسته کوچولو برای همسرم بدم اگه کسی بتونه برام ببره واقعا لطف بزرگی کرده. در حد نیم کیلو بیشتر نیست. میدونم که همه مشکل اضافه بار داریم!!
    رشته صفر امتیازی، متاهل یک فرزند، فرانسه 6و7
    ارسال مدارك: 26/09/2010، صدور فايل نامبر: 15/11/2010، دريافت نامه فايل نامبر: 4/12/2010، ایمیل انتظار مصاحبه: 8/8/2012، دعوت به مصاحبه: 24/9/2012
    تاریخ مصاحبه: 3/12/2012، فایل نامبر فدرال: 13/02/2013.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)